Stara Pierogarnia

Pierogarnie Catering Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słabiutko wątek zamknięty Generalnie słabiutko. Pierogi ładnie podane alesuche i jakość bardzo...
~TomStar
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Stara pierogarnia Gdańsk najlepsza restauracja wątek zamknięty Pyszne jedzenie , zwłaszcza dla smakoszy pierogów i nie tylko, szeroki wybór...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Rewelka wątek zamknięty Konkretne porcje smacznej szamy za adekwatna cenę. I dowoza do domu ;) dla...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Zdecydowanie wielkie TAK! wątek zamknięty Przepyszne domowe jedzenie, polecam wszystkim!
~Jabol4x4
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Po kilku wizytach zdecydowanie tak. wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce kilka razy. Po dzisiejszej wizycie postanowiłam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Wielkie zaskoczenie wątek zamknięty W Starej Pierogarnii znalazłem się przypadkowo, akurat byłem u kontrahenta na...
~Maras
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Najlepsi ! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią smacznie zjeść :-) Najlepsza obsługa...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Nowe miejsce na mapie Trójmiasta które każdy smakosz pierogów powinien...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Serdecznie polecam :) wątek zamknięty Świetne miejsce: smaczna, domowa, polska kuchnia i taki też domowy wystrój,...
~Ania :)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

rewelacja wątek zamknięty Miła i serdeczna atmosfera, jedzenie rewelacyjnie, ceny adekwatne do jakości....
~MArta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

!! wątek zamknięty Oceny mówią same za siebie! Nie można się do niczego przyczepić! Jedzenie...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam serdecznie! Naprawdę dobre jedzenie! wątek zamknięty Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Jedzenie jest super, klimat, muzyka i...
~bezzębnik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Pyszne pierożki ''Bella Fantastica'' wątek zamknięty Jedzonko naprawdę na najwyższym poziomie. Wykwintne potrawy które rozpieszczą...
~Katarzyna W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Magda - opinia wątek zamknięty Nie dość ze jedzenie jest przepyszne, wspaniale pierogi,ludzie fantastyczni...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Najlepsze w pierogi w Trójmiescie! wątek zamknięty Tak jak w tytule - moim zdaniem lepszych pierogów w Trójmiescie nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

WSPANIAŁOŚCI wątek zamknięty W życiu nie jadłam lepszych pierogów!! Pierogi jak u babci-wyśmienite!...
~Natalka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

POLECAM! wątek zamknięty POLECAM Z CAŁEGO SERCA STARĄ PIEROGARNIĘ! DANIA, JEDZENIE, POTRAWY - EXTRA...
~CICHA WIELBICIELKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

super miejsce wątek zamknięty Byłem na pierożkach oraz na sylwestrze i muszę przyznać, ze dają radę....
~jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Kornelia - opinia wątek zamknięty Przepyszne pierogi !! Duże porcje dań obiadowych. Świetny wystrój. Miła...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Najlepsze pierogi w Trojmiescie! wątek zamknięty Miejsce godne polecenia! Pierogi świeże i pyszne! Duży wybór farszy, każdy...
~Tati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry