Starter

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Hutnicza 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa rozrusznika wątek zamknięty Przyniosłem rozrusznik do naprawy, telefon z wyceną po godzinie a odbiór po...
~Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

świetna robota wątek zamknięty chociaż polecam się umówić telefonicznie jeśli chcemy zostawić autko....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2018

specjaliści w swoim fachu wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Profesjonalizm i bardzo miła obsługa. Ceny rozsądne.
~soneet
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Jestem zadowolny wątek zamknięty Naprawa od ręki i stosunkowo tanio. Mogę polecić.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

dobrego słowa nie powiem często wątek zamknięty choć tutaj się należy, gdyż mechanicy wiedzą co robią, a ceny są mimo...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Szybko i fachowo wątek zamknięty Bardzo polecam. Bardzo miła i fachowa obsługa.
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Solidnie wątek zamknięty Chcę pochwalić pracowników, diagnoza szybka i fachowa, naprawa również,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 października 2017

Zawsze zaznaczam, że dobre opinie mało kto wystawia wątek zamknięty gdyż zazwyczaj to te złe rzeczy chce się napisać, jednak tutaj chciałbym...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Blisko, szybko, a cena podobnie jak u reszty konkurencji. wątek zamknięty Ważne, że auto działa. Obsługa super, fachowe doradztwo. Serwis też na plus,...
~Marek B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Naprawa klimatyzacji wątek zamknięty Po sprawdzeniu szczelności układu klimatyzacji odgrzybieniu i napełnieniu do...
~Tomek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Rozrusznik naprawiony szybko, odbiór auta tego samego dnia.
~Janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Trafiłem do tego serwisu dzięki opinii Amadeusza 31 i się nie zawiodłem....
~maniek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

witam... wątek zamknięty witam korzystałem z usług tej firmy do tej pory dwukrotnie.Za pierwszym...
~Amadeusz 31
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

13

wątków

do góry