Widok

Stokke xplory - pomoc dla fanek i niezdecydowanych :)))

Witam wszystkich zainteresowanych wózkami stokke:)
poczytałam trochę na forum i widzę,że brak jest konkretnych info na temat tego wózka:( chętnie pomogę, doradzę i odpowiem na wasze pytania :) użytkuje stokke od ponad dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny więc może komuś pomogę przy wyborze.

zapraszam również inne użytkowniczki do wklejania zdjęć swoich stokke!!!

image

image

image

pozdrawiam i zapraszam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie powinnam inaczej napisać w tytule a mianowicie:

stokke xplory- wątek dla fanek i pomoc dla niezdecydowanych:)

albo

stokke xplory fanklub:)

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo fanki raczej nie potrzebują pomocy:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
image

Kubon na wakacjach w Stokkusiu :) jak widac bo pradawnych miastac i ich kocich łbach radzi sobie swietnie :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam cie , wiem ze wozek na pewno dobrze ci sie sprawuje ale wdlug mnie on jest obrzydliwy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
a jak jest z jego stabilnościa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie podważam absolutnie sprawnosci wózka bo nigdy sie z nim nie zetknęłam,ale rowniez przy zakupie zwracalam tez uwage na wizualna stronę i osobiscie bym takiego nie kupiła(ani za darmo nie wzięła).ale kazdy inny ma gust:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Co za durny wątek!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
wyglada jak koszmarny fotel dentystyczny i robi wrazenie bardzo niestabilnego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mirka-czemu durny odrazu?
Dziewczyna jest zadowolona to chce przekonac innych do tego typu wózka.to nic zlego.a to ze kazdy ma inny gust to inna kwestia.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
He he he he!!! To właśnie urok tego forum:) Dziewczyna założyła wątek dla fanek tego wózka, a odezwały się tylko krytykantki;) Dooobre!!!!!
Może załóżcie sobie osobny : Wątek dla osób, którym nie podoba się wózek Stokke..." i tam piszcie swoje uwagi:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie poczulam sie krytykantką absolutnie.wątek mial przekonac ewentualne chetne do wozeczka.mnie nie przekonał i tyle.ale tak jak napisalam:kazdy inny ma gust i dobrze:)inaczej wszyscy jezdziliby stokke ;)
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
DO TYCH KTÓRYM NIE PODOBA SIĘ TEN WĄTEK, NIEROZUMIEM WAS, CHYBA KAŻDY MA PRAWO NA FORUM PISAĆ I ZAKŁADAĆ NOWE WĄTKI NA TAKIE TEMATY JAKIE CHCE, WIĘC NIE WIDZE PROBLEMU I W TAKIM A JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO PO CO WCHODZI I CZYTA A POTEM GŁUPIO KOMENTUJE:( CO DO WYGLĄDU PRZECIEŻ NIE WSZYSTKIM MUSI SIĘ PODOBAĆ:)
CO DO DZIEWCZYNY, KTÓRA NAPISAŁA ŻE STOKKE PODOBNY JEST DO FOTELA DENTYSTYCZNEGO:)))))) CHEJ MOŻE PODAJ MI GDZIE CHODZISZ DO DENTYSTY MOŻE SIĘ TAM WYBIORE BO JESZCZE TAKIEGO FOTELA NIE WIDZIAŁAM:)))))) GRATULUJĘ BYSTROŚĆI:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie,nie wszystkim:) jednych przekonasz innych nie i nic w tym zlego:)
Niestety..czasem okazuje sie ze mimo wolnosci slowa w tym kraju,spotykasz sie z dziwną reakcją ludzi,ze jesli myslisz inaczej niz ktos tam,to znaczy ze cos z Tobą nie tak....;D
pozdrawiam i nie przejmuj się az tak:)chyba nie warto...
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale skoro myślisz inaczej, to po co odzywasz się w tym wątku. On nie jest dla Ciebie... Wskazuje na to jego tytuł. Ja nie czytam tematów, które mnie nie interesują i nie dotyczą. I nie ma to nic wspólnego z wolnością słowa.
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja nie widze powodu zeby nie mowic jak mi sie cos nie podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Skoro Ci sie nie podoba, to po co pytasz o jego stabilność:)..
Skoro przypomina Ci fotel dentystyczny, to masz odpowiedź...jesli na takowym siedzialas kiedykolwiek:)...
image

image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha ha ha ha ha ha....
Jestem przekonana, że autorka tego wątku jest usatysfakcjonowana wszystkimi wypowiedziami na temat...
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Autorka chciala dobrze, no, ale poeta czasem nie dogodzi wszytskim czytającym:)
image

image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ppo pierwsze nie ja napisalam ze wyglada jak fotel dentystyczny, a pytalam o jego stabilnosc z czystej ciekawosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A'propos fotela dentystycznego-zwracam honor;)
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe znowu sie ubawiłam.wiecej takich wątków prosze heh;P
Agacik-nie pisalam do Ciebie:D
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro jest to jedyny wózek na swiecie posiadajacy patent na tą wyskokosc wozenia dziecka, skoro zdobyl tyle medali i certyfikatów z dziedziny bezpieczenstwa, "dizajnu " w europie i na swiecie, to gwarantruje ci ze jest stabilny :)

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze chcieć dobrze, to jeszcze dostajesz po du...Ie, powtarzam ,że udzielę info zainteresowanym kupnem wózka stokke , którzy jeszcze się zastanawiają, a nie tym, którzy nie są zainteresowani a jeszcze psioczą.
także zapraszam do wątku osoby chcące kupić ten wózek i fanek które są jego szczęśliwymi użytkowniczkami:)
tyle chciałam powiedzieć:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeszcze jedno:)
dziewczyny, którym się nie podoba może napiszcie nowy wątek
pt " najbardziej ochydne wózki"
i tam wyładowujcie swoje flustracje !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbaczając delikatnie z tematu prosimy Agusię, żeby przestała pisać DRUKOWANYMI LITERAMI. Dziękuję :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok nie ma problemu, już się poprawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochana za krótko na forum jestes :) nie irytuj się :)
w Polsce nadal pokutuje zasada, jak cos jest inne, to jest zle, to sa zwykle frystracje osób ktorę nie mają pojecia o tym wózku, a skupiaja się jedynie na wyglądzie , przy którym owszem można się zachwycać lub odrażac, to juz kwestia gustu i w to nie wchodze, ja np, rzygam na widok wózków typu tako, emma itp ;p ale nie wypowiadam się na temat ich funkconalnosci bo nie wiem, tutaj temat stokka byl juz kilka lat temu poruszany, i rowniez zostałam zaszczuta :) ja sie z tego jedynie smieje :) bo i po cóż mi nerwy?

image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
"w polsce nadal pokutje zasada jak cos jest inne to jest złe.."-zgadzam sie z tym stwierdzeniem zdecydowanie!!!!!!!!!! szkoda ze niektorzy tego nie widzą:Dalbo nie chca widziec:P(nie mam na mysli tego wątku tylko ogólnie)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie nie ma co , wydaje mi się ,że daleko co po niektórym jeszcze do tolerancji a tyle się o tym ostatnio mówi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety..od mówienia do czynów czesto daleeeeeeeeeeeeeeeeka droga:D
Ja tam sie juz przekonalam tutaj ze myslenie inne od wiekszosci oznacza myslenie złe/błędne i koniec heh:P
A juz najgorzej,gdy zaczynasz uparcie tkwic przy swoim zdaniu...Ojj wtedy to juz burza z piorunami jest hehe:D
Ech...tak to bywa czasem "wesoło"...z ludźmi;)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to było dobre :))))) naprawde strasznie wszystkim "szczesliwym" posiadaczkom tego wozka zazdroszcze....... chyba sie poplacze z rozpaczy......

Nie przesadzajcie z ta tolerancja, ja tylko napisalam ze wedlug mnie jest obrzydliwy i zapytalam czy jest stabilny, nigdzie nie potepilam ani nie obrazilam nikogo kto kupuje ten wozek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam zainteresowana kupnem tego wózka ale wielkość gondoli przekonała mnie do Emmaljunga :) Osobiście wózek Stokky bardzo mi się podoba i być może zdecyduję się w poźniejszym czasie na jego spacerówkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja już jestem "szczęśliwą" posiadaczką stokke.. bardzo mi się podobał od zawsze... teraz czekam na dzidziusia z wózeczkami czerwonym stokke i czerwoną emmaljunga edge:)) ... jestem ze śląska i musze powiedzieć że jeszcze nie spotkałamforum które było by przychylnie nastawione do tego wózka dlatego szukam gdzie mogę:/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem stokke-entazjastką:)) bardzo mi się podoba,ale to zawsze jest kwestia gustu,mnie też nie podobają się wózki typu Nestor czy Tako,ale szanuję innych zdanie bo są mamusie zadowolone z takiego zakupu,sama jeżdzę Mutsiakiem Urbanem i mam też drugi Mutsy Spider z obydwu jestem zadowolona i gdyby Stokke nie było takie drogie pewnie taki bym kupiła:)

image
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja powiem tak kupiliśmy emmaljunge do codziennych spacerów(przed blokiem mam pola a w domu psa z którym i tak trzeba wyjść i tak... i tu chodziło o wygodę dla dzidzi mocno amortyzowany na tych kocich łbach ale za cholere nie pojade nim na zakupy do sklepu, do miasta czy na wakacje bo jest za duży dlatego odrazu kupiliśmy też stokke...
mąż jak go tylko zobaczył to się zakochał:)) ale dopiero w marcu zobaczymy jak się sprawdzają bo wtedy pojawi się dzidzia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od kiedy zobaczylam stokke na ulicy w usa kilka lat temu wiedzialm ze bede go miec :) mąz od razu jak tylko pomacal go w sklepie to od razu wyciągnal kartę i kupil wozio.

image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie zastanawiam sie nad nim wyglod super ale ja mam synka prawie dwa latka czy bedzie wygodny ? mam skate peg perego i jane ale ten mnie zauroczyl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam :) planujemy nabuc wozeczek Stokke, poczytalam o nim sporo i jestem do niego na prawde przekonana. Wszelkie krytyki na jego temat etc biore pod uwage i wysluchuje, ale... w wiekszosci przypadkow krytykuja osoby, ktorych na ten wozek po prostu nie stac. I w porzadku nie kazdemu musi sie podobac, ale na temat kazdego typu bardziej tradycyjnego wozka mozna wymyslec mase nieprzyjemnych opiniii: bo prymitywny, bo kiczowaty, bo jak czolg wyglada etc
Ja mam pytanie, do dziewczyn, ktore maja Stokke: jak wyglada amortyzacja w wozeczku? widzialam foto na kocich lbach :) myslicie, ze na lesnych drogach tez da rade?
Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez jestem posiadaczka stokke i nie zmaieniłabym go na zaden inny. I tez spotkałam sie z krytyką i głownie zarzutami ze to szpan i w ogole. Mysle ze wiele osób nawet jak jest zainteresowana to cena jest barierą nie do przeskoczenia i wtedy frustrację wyładowuąją na tych co po porostu weszli do sklepu i kupili - taka to juz jest polska mentalność i zawiść. Zamiast sie zastanowić co zrobic zeby mieć lepiej obgadać czy krytykować :)

Oczywiscie nie pije tu do tych którym naprawdę sie nie podoba bo kazdy ma swój gust ale ja spotkałam sie na wielu forach z czysta zawiścią i to tylko ze zględu na kasę - bo przecież wózek nie powinien tyle kosztować.

Ja jestem zachwycona Stokke i tez moge polecić z czystym sumieniem bo tak zwrotnego i lekkiego wózka - zwlaszcza głebokiego nie widziałam. Amortyzacja tez moim zdaniem nie jest zła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jak czytam sobie wszystkie wpisy to aż nerwy mnie niosą. Jak ktoś, kto nigdy nie prowadził tego wózka może dyskutować na jego temat? ja powiem tak.
Miałam ten wózek turkusowy, a teraz mam pomarańczowy, jest fantastyczny w każdym calu, wygodny szybki do składania i zgrabny.
Co najważniejsze jest wygodny i nie na rok jak to mówi większość zazdrośników, tylko na 4 lata, bo byłam tego świadkiem.
Są gusta i guściki, i nie każdego stać na ten wózek, ale ludzie ogarnijcie się, komuś się nie podoba to niech nie patrzy i kupi sobie wielką karocę i okryje dziecko wielkim kocem, istna wiocha. Nie mogę na coś takiego patrzeć.
Polecam STOKKE i nigdy nie zaminiełabym na zwykły szajs , gdzie bym musiała dokupywać spacerówkę lub Bóg wie co.
Te, które się znają to wiedzą, że te wózki są najlepsze, bo gdyby nie były to nawet gwiazdy by sobie ich nie kupowały.
Pozdrawiam i Idealny wątek Pani założyła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zrob sobie swoj watek i tam pisz wszystko co ci sie nie podoba ,durna babo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam pytanie na temat wozka, mam mozliwosc odkupienia tego wozka tylko ze jest juz teraz 5 letni, czyli po 2 dzieciach, jak wyglada uzytkowanie takiego wozka przez nastsepne przypuscmy dwa lata przeze mnie?/ prosze o szybka reakcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caly material jest sciagany i mozna go prac w pralce. Tez kupilam uzywany 3w1 i wypralismy wszystko. Juz jestesmy na etapie spacerowki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to po co sie udzielasz ,i zasmiecasz watek !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na początku obawiałam się reakcji ludzi bo pomimo tego ze wózek jest od dobrych kilku lat na rynku dalej jest traktowany jako coś "innego"
ale zauważyłam ze większośc opinii negatywnych jest bezzasadna a ludzie negują i krytykują dopiero jak poznają cene:/ wiec doszłam do wniosku że i tak będą gadać bo zawsze gadają jak ich na coś nei stać....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie coś w tym jest:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie do konca jest to prawda, ja nie znam ceny tego wozka , po prostu nie podoba mi sie ale jeski ktos chce go kupic to jest jego wybor.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile on kosztuje?

Na początku nie podobał mi się w ogóle...takie "coś" na kiju ;) ale im dłużej go oglądam, tym bardziej mnie przekonuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że sprawa jest dość złożona. Jest wiele dziewczyn, którym wózek faktycznie się nie podoba i nie musi bo przecież, każdy może mieć inny gust i trzeba to uszanować, ale mam takie wrażenie,że te które tak ostro wypowiadają się na forum i nie chcą słyszeć nawet o tym, jakie są jego zalety tylko brną w ślepo w swojej opinni poprostu są w jakiś sposób zazdrosne, może nie o sam wózek bo jak piszą jest on obrzydliwy...:) ale o to że kogoś stać wydać ponad 3000.
wydaje mi się, że wózek STOKKE ma wiele zwolenników jak i przeciwników ale nie znam żadnego innego towaru, który miałby tylko samych zwolenników:) także jak pisze jedna z forumowiczek spór trawa i będzie trwał:)

Pozdrawiam przeciwniczki:)
Jako ciekawostkę napiszę,że kiedy Stokke pojawiły się w Polsce też miałam mieszane uczucia co do wyglądu ale po paru wizytach w sklepie i osobistym przetestowaniu wózka nie zamieniłabym go na żaden inny, więc może i Wam się kiedyś spodobaja:))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ie jest kwestia tego czy mnie stac na ten wozek czy nie, bo jesli naprawde by mi sie podobal to pewnie bym go kupila niezaleznie od ceny.

Nie zazdroszcze nikomu kto ma ten wozek.

Ach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do aleksandra27 a to nie aby twoja wypowiedź?

to było dobre :))))) naprawde strasznie wszystkim "szczesliwym" posiadaczkom tego wozka zazdroszcze....... chyba sie poplacze z rozpaczy......

Nie przesadzajcie z ta tolerancja, ja tylko napisalam ze wedlug mnie jest obrzydliwy i zapytalam czy jest stabilny, nigdzie nie potepilam ani nie obrazilam nikogo kto kupuje ten wozek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi mi o to że ja nie chodze po forach i nie wyszukuję opinii na temat czegoś co mi się nie podoba tylko po to żeby komuś dopieprzyć.... a tu temat mówi sam za siebie dla fanek i wahających się....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ja nie chcialam nikomu dopieprzyc, napisalam ze wozek jest "nieładny" i nie rozumiem dlaczego krytyka na tym forum jest zawsze odbierana jako zazdrość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusiu... nie odczytalas ironii z mojej wypowiedzi ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeczywiście wszystkie Twoje wypowiedzi są ironiczne, może czas wię opuścić ten wątek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak chcesz to opuść bo ja na razie nie zamierzam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trudno przeżyjemy Twoją obecność:) A może przekonasz się w końcu do Stokke:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzisz zadalabym pare pytan ale teraz to i tak kazde zostanie negatywnie odebrane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego:(? Po to zalożyłam ten wątek aby ewentualnie pomóc innym:) ale czasami zastanawiam się czy słusznie bo wielu osobom to chyba sie nie podoba:( wiem, że na forach kiedy pisze się anonimowo można spodziewać się wszystkiego ale jest mi trochę przykro:(
Śmiało więc odpowiem na każde Twoje pytanie odnośnie Stokke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na razie nie potrzebujemy wozka ale przy drugim dziecku to kto wie czy to nie bylby wlasnie ten ;)

Czy jest stabilny?
Czy dziecku jest w Nim wygodnie ?
Czy ma jakas ochrone przeciwdeszczowa?
Czy łatwo sie sklada aby przewozic go w samochodzie?
Czy jest ciężki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wersja z gondolą:)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma miejsca na zakupy pod wózkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miło mi, że mogę Tobie pomóc:)
Pomimo wyglądu stailny jest bardzo, wiele osób pyta mnie na ulicy czy się nie przewróci:) Ja na to, daje im poprowadzić i są zaskoczeni :( mówią, że żeczywiście jest stabilny choć wygląd tego nie potwierdza:) Moja 2 letnia już córka ma czasami jakieś "jazdy" w wózku rzuca się na wszystkie strony i nie zdecydowałabym się wozić jej gdybym miała choć cień wątpliwości,że się przewróci.
Co do gondoli to jak widać na załączonych wyżej zdjęciach jest dość obszerna, niektórym wydaję się mała ale sama zdoświadczenia wiem, że gondolki używa się max 4/5 mieś, a spacerówka Stokke jest tak skonstuowana aby można było przewozić 2 mieśięczne niemowle. Moją córkę wcześniej woziłam Mutsy, Luną Mamas&Papas, i w żadnej spacerówce nie przesypiała całego spaceru:)
Ochrona przeciwdeszczowa oczywiście jest zarówno na gondolę i spacerówkę zakrywa całą część także o jakimkolwiek zmoknięciu nie ma mowy.
Składanie jest łatwe, może jeden minus to to, że kiedy siedzonko spacerowe jest skierowane w kierunku rodzica to aby złożyć wózek trzeba najpierw wyjąć podnóżek a potem dopiero siedzisko ot jedna czynność więcej.
Waga wózka to 12 kg łącznie ze stelażem.

W razie czego chętnie odpowiem na dalsze pytania:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli przyjżysz się zdjęciom na samej górze wątku to z przodu na stelarzu jest widoczna złożona pomarańczowa torba- to jest właśnie torba na zakupy, która po rozłożeniu pomieści naprawdę niewyobrażalną ilość zakupów ( potrafiłam w niej przywieźć z 20 kg zakupów z carrefoura:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a rzeczywiscie :) w dziecko nie jest za bardzo nie wiem....... pionowo w tym wozku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam stelaż oczywiście piszemy ż:) chyba lekko jestem zmęczona chyba czas się położyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) nawet nie zauwazyłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spacerówka ma 3 pozycje ułożenia siedzonka
1. zupełnie na leżąco zdjęcie z czerwoną tapicerką
2. półsiedząco
3. i tak jak zauważyłać zupełnie w pionie gdyż wózek ma jeszce jedną ciekawą funkcję spełnia rolę krzesełka do karmienia, jeśli jesteśmy gdzieś na mieście możemy bez problemu dostosować wysokość wózka do wysokości stolika:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widzisz bo troche mnie zaintrygowalo to pionowe polozenie. Bede szczera to zupelnie nie moj typ wozka ale doceniam mila i obszerna odpowiedz na wszystkie pytania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem,że bedzie trochę nie na temat,ale jeśli ktoś krytykuje cenę Stokkusia to musi wiedzieć,że nie jest on już od dawna najdroższym wózkiem na rynku...wkleję link Silver cross i zobaczymy co powiecie o tej cenie:)))

http://allegro.pl/item503036263_angielski_wozek_silver_cross_balmoral_nowosc.html
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleksandra wejdz sobie na stronę
:http://www.stokke-stroller.com/pl-pl/stokke-xplory-stroller/endorsements/stokke-xplory-in-sex-and-the-city-the-movie.aspx

i zobacz filmik tam jest wszystko bardzo fajnie pokazane... wiadomo że przez producenta to w samych superlatywach ale sama ocenisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można jeszcze dodać że w gondoli są bardzo fajne dwie kieszonki przy nózkach na jakies akcesoria a po bokach gondoli dwie płaskie kieszenie na naprawde długie uszy gondoli do jej przenoszenia...
a w spacerówce podpórka do postawienia jej na ziemi jako leżaczek....
można dokupić do do wózka baaardzo obszerny plecak zapinany na rączkę wózka parasol gięty w 2 miejscach oraz pakowną torbę na kółkach na cały wózek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
carrie, jejku zabojcza cena ........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale każdy kupuje to co mu się podoba ... a jak kogoś stać to tylko się cieszyć:)) mnie naprzykład baardzo podobają się te wózki ale tylko gondole spacerówka już mi się nie podoba a za samą spacerówkę tyle bym nie dała..:/ choć nie uważam zeby wózek nie był wart swojej ceny bo go nigdy nie dotykałam i nei wiem jak się sprawdza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jeden w stylu retro:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=649
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cena powalająca,z gondolką faktycznie pieknie się prezentuje ale ja uważam,że waga jego 37kg jest chyba dla matki-pudzianki:)
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla kobiety która wychodzi na spacerek przed domek w dzielnicy willowej na prostych chodnikach bez krawężników żeby nie podbijac i do parku....:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
waga wozka 37kg?????? to chyba jakas pomylka!!!!!!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy spacerówkę silver crossa :) polecam gorąco :) chociaz do stokkusia sie nie umywa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie co widziałam tego Stoka na zywo ale ja cały czas mam wrazenie że dziecku tam jest ciasno no i on sie nie roskłada chyba na płasko -jakos do mnie on nie przemawia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko czy dwulatek ma tam wygodnie? sstrasznie mi sie podoba!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ma właśnie córeczkę 2 letnia i uważam że jest jej bardzo wygodnie:)
Nie rozumiem wypowiedzi typu ...szkoda mi tego dziecka w tym wózku..., dziewczyn które nigdy nie miały przyjemności go wypróbować:)))
Moja mała przesypia w nim ok 3 godzin na spacerze, czego nie robiła w żadnym innym wózku, a miałam ich troszkę:)))
Polecam z całą pewnością:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia , nie rozkłada się na płasko spacerówka bo jest kubełkowa, ale jest tam wkładka redukująca która robi płaskie leżenie maluszka, co do większych dzieci to Kubon jest mega duży jak na swój wiek i miesci sie bez problemu, MEGA auttem tego wózka jest to ze jako jeden z nielicznych ma podnózek wysówany równiez na długosci a co za tym idzie nawet 3,5 letniemu dziecku nie dyndaja nóżki dla mnie to był jeden z PIORYTETÓWN przy spacerówce :)
Madziu kiedyś sie na kawkę umówimy to sie przekonasz ze stokkus jest super :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny kupilam wczoraj oliwkowego stokka synek ma niecale dwa latka jedzie super! podbija ok. mam lekki problem z zamontowaniem siedziska przodem do mnie jakos nie idzie ale w prowadzeniu bomba troche zle te wciski po bokach do zdejmowania ale pewnie sie wyrobio pozdrawiam wszystkie mamy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie można kupić tanio taki wózek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siedzisko wkłada się podobnie jak w drugą stronę,jest tylko jedna podstawowa różnica to gdy chcesz aby synek siedział przodem musisz najpierw wyjąć podnóżek całkowicie a potem wpiąć siedzisko no i włożyć podnóżek:)
Mam nadzieję że o to chodziło:)
Pozdrawiam
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanio to tylko z drugiej ręki np na allegro:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusiu dzieki bardzo wlasnie chodzilo mi o to ze nie miescil sie podnuzek nie pomyslalam zeby go odpioc jakbym miala problem to znowu poprosze o pomoc jeszcze raz wielkie dzieki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli w każdym sklepie cena Stokke jest taka sama? ;-)
Używany wózek to ja mogę kupić dla siebie, dla młodej będzie nowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam swojego w mama ija ale teraz czekajo na dostawe zostal chyba czarny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
inees mozliwe ze tak jest jak piszesz ja tylko widziałm go i nie uzytkowałam ale mnie i tak nie byłoby stac na ten wózeczej nawet gdyby ście mnie do niego przekonały

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam w Mama i ja za cenę 3199 z rabatem, ale jest strona internetowa przez którą kupowałam śpiworek do spacerówki i bardzo sobie ją cenię super szybka wysyłka i ekstra podejście do klienta:)
Podaję link:)
http://www.4kids.com.pl/produkt-1067.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na początku mi się nie podobał ale przyznaję że nie przyglądałam mu się dokładnie ;)

ale teraz...mocno bym się zastanowiła czy go nie kupić
widuje 3 Stokusie u nas na osiedlu i widziałam jak łatwo manewruje sie nim w malutkich sklepikach między półkami-po prostu bajka :)

zastanawiają mnie tylko kółka i amortyzacja...kółka chyba są piankowe?? jak on się sprawdza na wertepach, plaży, lesie??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przednie piankowe, tylne bardzo wytrzymała guma. Amortyzacji niestety nie posiada, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Mieszkam na Morenie i jest tu dość wertepów:) oczywiście nie jest on stworzony na wertepy ale radzę sobie na spacerach po lesie nie jest aż tak tragicznie:)
Co do plaży to właśnie patent składania kół pozwala na ciągnięcie wózka bez większych problemów:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa no własnie to składanie kół...przydaje się??
jak on się składa??
no i pytanko o gondolę...duża jest?? ja chciałam kupić Mutsy ale cieszę się ze tego nie zrobiłam bo Misiak od miesiąca musiałby w spacerówce jeździć ;)

tak sobie kombinuję czy by tego Stokusia dla następnego dzidziola nie kupić a jak gondola mikra a drugi dzidziol też taki duży się urodzi to bedzie niefajnie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Składanie kół służy przede wszystkim po to aby wjechać i zjechać po schodach bez większych problemów:) i właśnie to łatwe ciąganie po plaży:)
Co do gondoli jest nie za duża, jak przejrzysz poprzednie wątki wkleiłam zdjęcia kremowej gondolki to sobie obejrzyj:)

Ja właśnie kupiłam sobie nowego Stokke w listopadzie i trzymam gondolę dla drugiego dziecka:) Moja mała jeździła w Mutsy ale gondola także nie była duża 30 stycznia się urodziła a pod koniec kwietnia już jeździła w spacerówce, prężyła się i strasznie płakała w gondoli, chyba była ciekawa świata:)

Polecam filmik instruktażowy:)

http://www.youtube.com/watch?v=mxNheoaTnlg
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :) obejrzę sobie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokke Xplory 2009 Nowy kolor i akcesoria!!! Co sądzicie:)?

image

image

image

image

image

image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czarno biały cudo !!!!! może kupie sobie nowy zestaw obić !!! piekne są !!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym sobie sprawiła, ale na razie dostępne są tylko w Stanach i Kanadzie:(((

Koszt - budka, parasolka, termos na butelkę, przybornik x2 199$

Żółty zestaw 1200$ Seria limitowana

Pewnie tak szybko do nas nie dotrą albo i wcale tak jak zwykłe kolorowe tapicerki - brak możliwości nabycia w Polsce:(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam przyjaciółkę w usa :) sciągnac to nie problem, byleby cła nie dowalili..... bo wtedy masakra..

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze też bym była zainteresowana kupnem ale zupełnie nie wiem jak to z tym cłem niestety:(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe czy na amerykanskim ebay-u majo? czasami wysylajo do nas ale kolory fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mają jeszcze:( Na oficjalnej stronie Stokke jest wzmianka i przekierowanie na allmodernbaby.com ale Ci do nas nie wysyłają niestety:(
ja mam jedynie możliwość zakupu na angielskim ebayu może tam sie pojawi ale to pewnie dopiero za jakiś czas:(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zauważyłyście nowe mocowanie na stelaż spacerówki? Ciekawa zmiana :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie dlatego ze te sie tak zacinajo! u mnie strasznie musze mocowac sie w rekawiczkach bo polamalam paznokcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam ten problem, mam akrylowe pazury i ciężko się wypina spacerówkę ze stelaża to fakt:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od razu nie zauważyłam,za to mój mąż od razu ty tam sie kolora przygladasz a zobacz jak switnie spacerówka sie wpina, wiec wtedy i ja ujrzałam, bo szczerze mówiąc oglądałam głownie tapicerki ;p hehe nam mocowanie spaceróki uszkodzili w transporcie w samolocie, ale dzięki temu stokke dal nam cała nowa spacerówkę a nie tylko klipsa, fajna sprawa :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to trzeba przyznać jeśli chodzi o reklamacje to firma jest I klasa:) żadnych problemów i żadnego naprawiania od razu nowy sprzęt:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałyście dziewczyny te ceny na allegro wózków Stokke nie wiem ludziom chyba się totalnie w głowach poprzewracało:)
Ja sprzedałam cały komplet za 2400 + plecak a tu same spacerówki po 2500 i to jedna 5 letnia!!! W sklepie nowy cały komplet można kupić za 3100zł:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny zrobilam wielkąprofanacje i dokupilam do stokka spiwor xlandera!. mogliby pomyslec o tych trochę większych dzieciaczkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to prawda:) Moja córka jest na szczęście bardzo drobniutka i jeszcze wchodzi w śpiworek od stokke ale w przyszłym roku to już chyba nie będzie:( Na szczęście planuję za rok drugiego dzidziusia i małej pozostanie jeździć w jakiejś parasolce:)
Ale z powodu strasznie wysokiej ceny za śpiworek do stokke można Ci tą profanację wybaczyć:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupilabym nawet za tą cenę ale synek z butami się nie mieścil to szkoda pieniędzy. szukam caly czas na stronkach europejskich tych nowych tapicerek jak coś znajdę to wam napiszę. jeszcze pytanie do Agusi czy dopinalaś latem parasolkę ? bo boję się ze nie będzie zdawala egzaminu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja najpierw mialam zwykla parasolke (zagineła chociaz dobrze działała) teraz mamy orginal i tez sie sprawdza :)
spiworka nie uzywam bo kubon by nie wysiedzial wystarcza kombinbezon, ale teraz znow u nas stokke dziala jako gondolka :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki to jednak kupię pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja niestety nie miałam jeszcze parasolki dopiero zamierzam kupić ja bliżej lata:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witajcie! caly czas myślę jak zalatwić te kolorowe tapicerki wczoraj zmarnowalam sporo czasu na szukanie po stronach europejskich i nic! dziś jak maly zaśnie znowu poszperam! tak misię spodobal zestaw z oliwką! tylko czy skoro zrobili innowacje ze spacerowką to mocowania nowych tapicerek będąpasowaly do naszych?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bedę jesli spacerówka ma ten sam wymiar, bo mocujesz je przeciez z tylu na tych zaczepach, a klips od mocowania nie styka sie z tapicerka :)
ja zachoworowałam na ten czarno niały z akcentem czerwonego ... miodzio

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja też szperałam w internecie poszukując strony z tymi tapicerkami w Europie i nic:( Niestety nie ma:( Ciekawe ile to potrwa żeby kupić je np w Wielkiej Brytanii bo tam mam taką możliwość ale w Polsce to raczej niemożliwe:(
Myślę że rozmiar wózka jest taki sam:)
Ja teraz czekam na niebieską tapicerkę, którą właśnie zamówiłam w GB bo miałam dylemat przy zakupie wózka na który kolor się zdecydować w końcu zostałam przy pomarańczowym a niebieską dokupuję bo jest ich więcej:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niebieska czy turkusowa?? ja chcialam dokupic turkusowa, ale mi sie odwidziala i dobrze bo teraz chce ta czarno-biała...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak turkusową:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj widziałam babki na spacerze właśnie z turkusową spacerówką super wyglądała na tle białego śniegu:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nic musimy uzbroić się w cierpliwość i szperać! dzisiaj szukam ze zdwojoną silą ! NIE POPUSZCZĘ DOPUKI NIE ZNAJDĘ! pozdrawiam was!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
;) Może warto napisać maila do Pana Zycha od Stokke czy jest możliwość sprowadzenia? Dziś napiszę to wam powiem co i jak :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno już sie nie zajmuje stokke.tak nam powiedzili w mama i ja.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ja nie wiem co wy widzicie w tym wózku. To tak samo jak Quinny wszedł. Zakupiłam bo mi się bardzo podobał. Po 2 miesiącach stwierdziłam, że to wielka porażka. Mało miejsca na zakupy, mało stabilny. przy wyborze wózka musicie się wziąśc wiele rzeczy pod uwage: przede wszystkim kosz na zakupy. Pozdrawiam i życze dobrego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Taaak, bo kosz na zakupy w wózku jest najistotniejszy haha, ubawiłam sie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sluchajcie kupilam wozek stokke za 5 tys i uwierzcie mi - PORAZKA ! Sprzedalam po miesiacu i kupilam wozek nemo limited za 1500 to bylo DOBRA ZMIANA! Wozek stokke jest tylko ladny i nic poza tym !!! A spacer to udreka nie ma amortyzatorow po chodniku z kostki lata caly jest twardy po spacerach corka byla niespokojna nie ma co sie dziwic rzucalo nia po calym wozku !!! Trzdba sie naglowic by wjechac na krazeznik ! Najmniejsza przeszkoda pod kolem i wozek nagle stoi a wrecz odbija do tylu ! Porazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie prosze o kontakt cce kupic taki wozeczek moj nr tel 516 020 649
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Zych juz u nich nie pracuje jak pisałam do niego w listopadzie to napisał mi ze niestety juz nie pracuje dla tej firmy :-(
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda nie wiedziałam a był taki sympatyczny wszystko można było z nim załatwić (przysłał mi zupełnie nieodpłatnie gumki z napisem stokke do zamka:) szkoda naprawdę:(

Dziś napisałam do stokke na ich oficjalnej stronie a pro po tapicerek m.in tej nowej i wiecie co mi odpisali? że można zamówić u dealera wózków stokke ale coś mi się nie chce wierzyć bo jak pytałam się o tapicerki w Mama i Ja to nie mieli zielonego pojęcia że można je zamawiać:( Więc już nie wiem o co chodzi :/
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jutro podjadę do mama i ja i zapytam szukalam dzisiaj znowu ale narazie nic . jutro napiszę co mi odpowiedzieli. pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok to czekamy na wieści:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś dostałam maila od dealera z Krakowa z odpowiedzią w jakiej cenie można zamówić tapicerki, więc zwykłe standardowe kolory w cenie 1099 !!!
Natomiast czy jest możliwość zamówienia serii moods dostanę odpowiedź w poniedziałek gdyż nie maja tych modeli w swoim cenniku.
Także jak tylko się czegoś dowiem zaraz dam Wam znać:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam was bylam w mama i ja nie bylo dziś mojego ulubionego kąpetętnego sprzedawcy. babki ktore byly stwierdzily ze nie mogą zamowić bo o nowych nic nie wiedzą! po usilnych prożbach postarają się dowiedzieć w tygodniu. ale jak ma to być taka cena to ja dziękuję! trzeba dalej szukac w internecie wejdę teraz na kraje skandynawskie! pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak obiecali mi dealerzy z Krakowa, dziś dostałam maila z odpowiedzią w sprawie tapicerek z serii MOODS oto odpowiedź:

Witam!
Dowiedziałem się odnośnie zestawu i jest to wersja limitowana wyłącznie dla 2 sklepów internetowych w Stanach!!!

No to niestety lipa dopóki dotrze ze Stanów do Europy to raczej marne szanse na zakup:(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buuuuuuuuuuuuuu ,no to na razie lipa :(

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obejrzałam sobie dokładnie tego stokka w sklepie

i powiem tak...stelaż jest rewelacyjny, nie wiem jak spacerówka bo akurat nie było na ekspozycji ale gondola to jakaś pomyłka...w ogóle mi się nie podoba-Miske musiałabym w wieku 2 miesięcy do spacerówki przesadzić

lipna ta gondola jak nie wiem, mogliby ją nieco dopracowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no Miska duza byla, ale w mama i ja maja z dupy zrobiona te ekspozycje, bo nie maja zaczepionej na sztywno gondolki i sie buja (bez klipsa mocujacego jest zalozona na kazdym wozku) u nas Kuba byl sporo mniejszy od miski w czasie po urodzeniu , ale w wieku 3 msc mial juz 7,5 kg i 74, i mimo zimy miescil mi sie w kobinezonie, pewnie pojezdzilabym z nim do 6msc, ale niestety maly uparciuch zaczal siedziec :)
ale powiem szczerze ze kajko teraz urodzil sie na 59 cm dlugosci, juz ma ponad 62.. i w zasadzie zastanawiam sie czy mi do 6 msc wejdzie na dlugosc...... w gondole....

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny 11 znalazlaam!!!! na stronie angielskiej zaraz podam wam namiary nie potrafię wkleić. czyli ci ze stoka na polskę nic nie wiedzą a odpowiadają na odczepnego poświęcilam na to parę wieczorow podaję www.kiddicare.com pozdrawiam was ps. to jest przed-sprzedaz zamawiać mozna teraz ale zaczną dopiero od końca kwietnia pa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście te dwie jedynki na początku to mialy być wykrzykniki sory ale tak szybko piszę. oni do nas raczej nie wysylają jak ktoś ma kogoś w Anglji czy Szkocji czy Irlandji to tylko tak przez kogoś ale to juz blizej niz stany!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chyba poczekam do 31 marca i wtedy zamówię jak już będę miała pewność że je mają:) Ale dzięki dima dobra robota!!!:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga męczy mnie ten śpiworek tamten co kupiłam się nie sprawdził ! zastanawiam się nad orginalnym ale czy będzie dobry na następną zimę ?
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mała ma w tej chwili 86cm i jeszcze ma luz jakieś 15 cm na długość. Jest super wygodny i fajnie pasuje z wózkiem nic nie przeszkadza, a z nie oryginalnym to przez tą rurę mogą być faktycznie problemy. Jak przykrywałam małą grubym kocem to strasznie mnie to wkurzało:(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki bardzo za odpowiedż i przepraszam za napisanie imienia z małej litery! ale zawsze szybko piszę chyba jednak kupię. pozdrawiam
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie szkodzi nawet nie zauważyłam:)))
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie w kwestii spacerówki. Próbowałam wózek w sklepie ale z pośpiechu parę spraw mi umknęło. Poza tym nie mialam mojego maluszka przy sobie.
1. Jak to jest z pozycją leżącą? Czy da się ją zastosowac w obu kierunkach jazdy?
2. Czy pałąk da się wypiąc z jednej strony przy wsadzaniu dziecka?
3. W sklepie próbowałam podbijanie ale co w terenie, to w terenie, w dodatku nie miałam dziecka w wózku ;) Jak Wam się podbija wózek pod krawężniki? Chodzi mi o spacerówkę.
4. Podnóżek wydaje mi się mały - czy to nie przeszkadza starszemu dziecku np. 2-latkowi? Czy nóżki nie wiszą pomimo podnóżka?
Ech, chciałabym miec koleżankę z takim wózkiem, to bym sobie wszystkiego popróbowała, żeby miec swiadomośc przy zakupie :) Wózek idealy nie jest, jak każdy, ale bardzo mi się podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdę Adze w paradę i odpowiem ona zna lepiej wozeczek . ja mam od niedawna ale jak narazie jestem zadowolona pałąk się niestety nie odpina to moim zdaniem wielka wada jak dla mnie pozycja na płasko tylko w stronę do mamy. podbija ok. podnozek wystarczający ja mam synka dwa latka i jest moim zdaniem bardzo zadowolony! jak chcesz to jestem z małym codziennie na spacerach abyś sobie zobaczyła w terenie.
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To i ja się dołączę:)
Więc z tym kierunkiem to siedzisko można zamontować w obu kierunkach i tak jak koleżanka wcześniej napisała niestety w pozycji leżącej jest tylko możliwość w kierunku do rodzica:( ale mnie to zupełnie nie przeszkadza ponieważ kiedy nawet mała uśnie przodem do kierunku jazdy jestem w stanie ją wypiąć i obrócić:)
Co do pałąka to fakt nie da się go wypiąć, można jedynie odkręcić go całkowicie, jest montowany na 4 łatwo odkręcające się wkręty.
Podnóżek jest ok regulowany do wzrostu dziecka, nóżki małej nie zwisają:) teraz mierzy ok 86 cm wzrostu.
Podbija się bardzo dobrze z dzieckiem w wózku, lekkie problemy zaczynają być jeśli się napcha parę kilo do koszyka na zakupy ale to nie jest jeszcze jest dramat po prostu trzeba użyć więcej siły:)

Jak coś zapraszam mieszkam na Morenie:), jeśli jest Ci po drodze możemy się umówić na testowanie wózka:)))))
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga jak ci się udaje wypiąć siedzisko z malutką? ja nie daję rady zastanawiałam się nad reklamowaniem tego nawet bez małego okropnie się wypina
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że to kwestia odpowiedniego naciśnięcia zapadki:) Trzeba najpierw mocno docisnąć aż będzie charakterystyczne kliknięcie, a potem wyciągnąć równo siedzisko z zaczepów,jeśli zdobi się to nierówno druga zapadka się zablokuje.
A tak na marginesie jeśli masz w miarę nowy wózek to zaczepy muszą się wyrobić:) Ja miałam wcześniej poprzednią wersję Stokke i wyczepiało się dużo łatwiej siedzisko, niż ten który mam teraz,ale i tak jest o niebo lepiej niż na samym początku:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia i Dima - jesteście bardzo miłe :) Do Agusi nawet nie mam daleko ale teraz nie wychodzę na spacery, bo maleństwo co chwila ma jakieś choróbsko - teraz siedzimy w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak już maleństwo wydobrzeje to daj znać jestem do 28 marca na miejscu potem lecę do Anglii, więc jeśli zdążysz chętnie się z Tobą spotkam:)
Jak by co łap mnie na maila, mail w profilu:)
Życzę duuuuuuuuuuuuuuużo zdrówka
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie Dziewczyny!
Jestem całkiem nowa w tym temacie zresztą będę mieć pierwsze dziecko więc doświadczenia nie mam żadnego.

Wózk Stokke b. mi się podoba szperałam troszkę po róznych stronach i nie b. wiem, co wchodzi w skład całego kompletu.

Ceny w PL to około 4000, ale nie są wyszczególnione dodatki.
Ceny w UK to 1199 funtów.

Proszę podajcie dokładnie, co wchodzi w skład i dlaczego jedna z koleżanek napisała, że nabyła Stokkera za 3100?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj ja kupiłam sam spacerowy bo synek ma dwa latka w skład wchodzi tylko sam wozek z siedziskiem spacerowym lub + gondolka do tego folia i moskitiera. dodatkowo mozna dokupić śpiworki 3 do wyboru , parasol i plecak.
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko się zgadza kupiłam Stokke w listopadzie 08 i płaciłam 3100 dostałam spory rabat w Mama I ja, ale cena była wtedy dużo niższa 3499zł, teraz wzrosły ceny ponieważ wzrósł kurs euro dlatego taka różnica:(

Co do dodatków do stokke w tej cenie wchodzi:
- gondola wraz z materacykiem i okryciem
- budka
- siedzisko spacerowe
- folia przecie deszczowa do spacerówki i gondoli
- polarowy kocyk
- stelaż

i to by było na tyle:)

resztę dodatków niestety kupić trzeba osobno.

Co do cen wózków w GB to ceny są w tej chwili dużo niższe niż napisałaś:)
np. nowy stokke kolor żółty, którego tu nie ma kosztuje 999 funtów
a inne kolory są już po 500/600 funtów!!! także duuuuuuuuużo taniej niż u nas:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A zapomniałam dodać moskitiera jest również w zestawie:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i dolna torba do wozka :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję serdecznie Dziewczyny!

Faktycznie spadły z ceny byłam na tych stronach tydzień, maksymalnie 2 temu były po 1199-1250 funtów.

Dla przykładu podam 2 stronki:

http://www.bambinodirect.co.uk/products.asp/subcatID/95/BrandName/Stokke?source=11&wgsource=webgains

http://www.backinaction.co.uk/xplory

Sama już nie wiem gdzie go zamówić... Mam jeszcze troszkę czasu, bo rozwiązanie dopiero na wrzesień. Nie jestem jeszcze do końca przekonana, nie widziałam tego wózka w realu jedynie prezentację na stronie Stokke. W zasadzie ufam informacjom, które są w int.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny dzisiaj dopiełam do stoka daszek p.słoneczny Teutonji i supper! kupiłam go do peg perego ale do stoka idealnie piszę o tym wrazie czego na lato jak znalazł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie ponownie!
Mam kolejne pytanie:)) Który z fotelików doradzacie Maxi-Cosi Easy Fix Isofix Base - /93.95/ czy może Maxi-Cosi Easy Base (2009) - /67.95/?

Wybaczcie dziewczyny, ale nie mam pojęcia:)
* w nawiasach napisałam cenę w funtach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pierwszy jest z isofixem drugi bez, na tej samej skorupie od ciebie zalezy jakie masz zabezpieczenia w samochodzie, czy masz isofix czy nie , to tylo ta kwestia.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak czytam ten wątek i widzę, że niektóre są babeczki sa poprostu zazdrosne, bo komentarze są dziwne. Ja interesowałąm się tym wózkiem, cena spora bo ok.4 tyś zł, ale kto wie, gdyby mnie ktoś przekonał, że jest super zdrowy dla mojego dziecka to może się skuszę. Napewno kóła są mankamentem, bo ja mieszkam w dzielnicy w której praktycznie nie ma dróg, nawet płyt więc musze mieć pompowane kółeczka, by móc prowadzić wózek w porze deszczowej albo po sniegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdrowy to pojęcie względne wydaje mi się ze do wozka nie powinno się przekonywać ! karzdemu podoba się co innego mi odpowiada synek ma dwa latka i śpi w stoku 3 godziny jakby było niewygodnie to niespałby tyle. ale jak masz drogi kiepskie to raczej większe koła.
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam kiepskie drogi bo na wsi mieszkam :), i u nas dziura na dziurze :) i dajemy rade ze stokkiem, dzięki temu że jest tak genialnie zwrotny, jedyny minut to to ,że się kólka nie blokuja czasem by sie to przydało, ale nie ma wózków idealnych :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolejny raz przeczytałam ten wątek żeby wychwycic wszystkie plusy i minusy tego wózka. ja praktycznie jestem zdecydowana,dzis jeszcze raz jedziemy do mama i ja zeby go "pomacać" no i chyba go kupimy, tyle tylko że na niemieckim ebayu-jest ich tam pełno,można zaoszczędzic sporo kasy nawet przy zakupie nowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę ze jednak lepiej kupić tutaj wrazie problemu gdzie oddasz? ja parę razy musiałam do nich pojechać z zapytaniem ostatno coś mi poprawiali a tak to nie miałabym gdzie szukać pomocy
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie odnośnie składanych kół.dla nie to idealne rozwiązanie bo nie mamy windy w bloku,ale czy rzeczywiście mozna zjechać i wjechać bez problemu po schodach? czy wózek jest wtedy stabilny i nie ma ryzyka,że dziecko wypadnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez problemu wjedziesz i zjedziesz z kazdych schodow:) Wozek jest jak najbardziej stabilny i nie ma ryzyka ze dziecko wypadnie. Mieszkam na 2 pietrze i dla mnie to swietne rozwiazanie, zwlaszcza kiedy dziecko swoje wazy i np spi to jest to idealne rozwiazanie. Moja mala potrafi jeszcze dospac po spacerze, kiedy wczesniej mialam wozek MUTSY nawet nie bylo mowy o wciagnieciu wozka, tak aby dziecko sie nie obudzilo i abym nie miala mnostwa sincow na nogach:))))
Polecam patent swietny, sprawdza sie znakomicie:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Inees:) Nie mam pojęcia, ale zapytam męża on będzie wiedział.

Dziewczyny zastanawiam się jeszcze nad profilowaną spacerówką. Czy możecie napisać swoje opinie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziekuję Agusia za odpowiedź :)))
śledzę od jakiegoś czasu akcje stokków na allegro i nie mogę się nadziwić-są tacy którzy chcą uzywany wózek sprzedać np.za 3600...jak nowy kosztuje 4000.chyba szukaja naiwniaków :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny chyba będę musiała sprzedać swojego Stokka ktoś był chyba zainteresowany przyjechał drugi wozek myślałam ze zostawię dwa ale raczej nie dam rady
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem zainteresowana!!!!!!!!!
szczegóły(kolor, cenę, co chcesz dokładnie sprzedać) przeslij prosze na maila dziuba-23@o2.pl
z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do gory!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisałam na maila ale wrocił zpowrotem! potem wyślę jeszcze raz wrazie czego podaję tel. 0691405045
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Kupiłam stokkera i zastanawiam się czy Wam ten wózek skrzypi?? Zwróciłam na to uwagę dopiero w domu - nie wiem, co z tym zrobić... Może należy go trochę naoliwić, ale to wózek, który dopiero, co przywieźliśmy do domu:( No chyba, że tak ma być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:)
Zwróć uwagę czy skrzypienie wydobywa się z pomiędzy półki na torbę z zakupami i łaczenia z aluminiową rurą. Tam gdzie stykają sie te 2 elementy może występować luz i właśnie wtedy aluminium ociera się o plastkik, jeśli to u Ciebie też w tym miejscu:) Miałam dokładnie taka samą sytuację i wymieniłam wózek na nowy.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wprawdzie jestem zdecydowana na wózek, kupujemy w lipcu. Tylko pozostała jedna kwestia - kolor. Pododa mi się kolor żółty i kremowy, ale te - wiadomo są brudzące.
Czy zdjęcie (do prania) a później założenie całej tapicerki to duży problem ?
Kupujemy na odległość (z tego co wiem w Częstochowie nie ma sklepu, więc zamawiamy w 4-kids), rozważam jeszcze kolor oliwkowy. Może ktoś widział go w realu ? Czy jest równie "ciemny i smutny", jak na zdjęciach na stronie stokke ?
Jeszcze jedno pytanko do Agusi. W jaki sposób składa się kółka do wciągania wózka po schodach.
Pozdrawiam
P.S.
bardzo fajny wątek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:)

Co do koloru miałam kremową tapicerkę na lato ale niestety brudząca jak cholera:) Sprzedałam! Żółty fajny, bardzo wesoły ale pewnie też często będzie trzeba prać:( Nie wiem jak z zakupem bo jest na zamówienie, czy oczekiwanie nie jest zbyt długie:(
Zdjęcie tapicerki to nie jest duży problem kilka razy zdejmiesz a wejdziesz w wprawe:) Jedynie co to problem jest z wyjmowaniem tylnej kieszonki trezba użyć mega siły:( A i bardzo ważne tapicerke mozna prać razem z budka ale bez wirowania gdyż elementy plastikowe w budce się ścieraja i wygląda to bardzo kiepsko. Zielony jak dla mnie za smutny, chyba najmniej mi sie podoba ze wszystkich kolorów ale to tylko moje zdanie.
W tej chwili mam 2 tapicerki pomarańczową i turkus.

Co do składania kółek to poniżej rączki mniej więcej na wysokości ok 30 cm w dół jest taki biały mały uchwyt trzeba go pociągnąć do momentu charakterystycznego kliknięcia i nogą "kopnąć" w białą listewkę pomiędzy tylnymi kółkami i wózek łatwo się składa. Dokładnie robi sie to samo kiedy składamy wózek np. do bagażnika samochodu + jeszcze obniżamy rączkę :)

Mam nadzięję że jakoś wytłumaczyłam na pewno dostaniecie instukcje w której wszystko jest doś prosto wytłumaczone:)

Pozdrawiam
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za pomoc, chyba jednak zostanę przy tym żółtym. Zielony za smutny :(
Z terminami w Krakowie nie jest tak tragicznie, pytałam dziś - czekanie na "żółtą wersję"trwa 3 tygodnie, dzidziuś będzie w sierpniu więć akurat :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super:) To życzę miłego użytkowania, no i wpadaj tu do nas :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia dokładnie skrzypienie wydobywa się z miejsca gdzie łączą się plastik z rurą. Co dokładnie mówiłaś reklamując swój wózek? I jak umotywowałaś reklamację? Tylko mówiłaś o skrzypieniu czy coś jeszcze

Bardzo dziękuję Agnieszko za odpwowiedź!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojechałam i powiedziałam że skrzypi:) Jeśli jeszcze nie zdążyliście użyć Waszego Stokke to powinni wam wymienić na nowy. Powiedzcie że wózek został w domu sprawdzony i że nie wyrażacie zgody na naprawę. Jeśli jednak już sie nim wybraliście na spacer to będą próbowali sami naprawiać:) Trawa to podobno 1 dzień:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AGUSIA - nie korzystaliśmy z wózka ponieważ nie mamy jeszcze dziecka. Wózek kupiliśmy już teraz, bo b. się opłacało, mieliśmy dobrą cenę.

Podjedzie mąż z nim jutro. Z Twojego postu wyżej wynika, że sami nie korzystaliście z wózka skoro otrzymaliście nowy a nie naprawiony.

Dobrze przynajmniej, że wiem, iz to skrzypienei to wada!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez sie zdeycdowałam na ten wozek - po ile go kupowaliscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, bo dokładnie jak ty też się w domu zorientowałam że skrzypi. Rozmawiałam z Panem który, zajmuje sie tą firma i mówił że też naprawiali takie wady i trwało to jeden dzień:) Czyli to jakaś wada fabryczna musi być. Jest tam facet który jest rzeczowy i konkretny nie powinni robić problemów z wymianą:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do ceny to ja w listopadzie 08 płaciłam 3100 za cały komplet, ale teraz wiem że wózki strasznie poszły w górę. Wczoraj byłam w Mama i Ja i kosztował 3999 zł, z jakimś rabatem może uda sie kupić za 3800:)?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My nie kupowaliśmy w Pl - mam nadzieję, że również podejdą do sprawy profesjonalnie jak w Twoim przypadku Aga.
Jutro mąż podjedzie do sklepu...

My za wózek, śpiworek, plecak, adapter płaciliśmy 600eur. Cena była b. dobra stąd kupiliśmy nie patrząc, że maleństwa jeszcze nie ma na świecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To faktycznie cena bardzo atrakcyjna:) Co do sposobu reklamacji wózka kupionego gdzie indziej to nie wiem jakie są procedury czy nie bedą robić problemów:( Mogą np. kazać wysłać go kraju w którym był kupiony:( no ale miejmy nadzieje że jednak Wam pomogą na miejscu. Trzymam kcuki za pozytywne rozwiązanie problemu:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż był w sklepie, sprzedawca oglądnął wózek, pojeździł nim i nasmarował /1 miejsce, z którego wydobywał się ten mało przyjemny dźwięk:)/.
Sprawdzimy go jutro dokładnie, bo będzie u nas roczny siostrzeniec. Jeżeli skrzypienie się powt. to oczywiście wózek zostanie wysłany.

Najlepsze Agnieszko jest to, że w sklepie wózek ten nie skrzypiał dopiero na zewnątrz odgłosy, które wydawał były słyszalne. U nas w domu skrzypiał tak na podłożu drewnianym jak i na płytkach.

Mam nadzieję, że faktycznie to tylko sprawa naoliwienia, bo nie b. chciałabym zaczynać użytkowanie od zwrotów czy reklamacji:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złośliwość rzeczy martwych:)))) Mam nadzieję że rzeczywiście to pomoże:) Bo wózek jest rewelacyjny i pomimo nie najlepszego początku będą Państwo na pewno zadowoleni:))))

Dla mnie to nr 1 jeśli chodzi w tej chwili o dostępne wózki i nie zamieniłabym go na żaden inny:))))
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdy zaszłam w ciąże i zobaczyłam Stokke to sie w nim zakochałam, powiedziałam męzowi ,kupujemy ten i żaden inny, gdyby nie cena kupilibyśmy go bez zastanowienia te "jedyne" 3999 to nie wszytko jeżeli chcieliśmy kupić cały komplet to był koszt ok 6000 zł. Troche duzo jak za wózek, w końcu ludzie kupują całe komplety wózków za 600 zł, a tu trzeba zapłacić 10 razy więcej. Wtedy zaczęło sięszukanie czegoś coby nas równie zauroczyło: Bugaboo, Peg perego,quinny, maxi cosi mura4 itd.
Ale jednak STokke zwyciężył i staliśmy się szcześliwymi posiadaczami tego wózka. Mamy czerwony, oczywiscie ze wszystkimi akcesoriami,bo przecież spiworek musi do wózka pasowac itp ;).
Z perspektywy czasu miłośc do STokka przeszła mi i teraz patrzę realnie na wady i zalety tego wózka. Nasza córeczka używa Stokka od 9 miesięcy, gondolą cieszyła się przez niecałe 2 miesiące, gdyż ważyła 4,2 kg gdy się urodziła i bardzo szybko rosła. Trochę krótko. Uważam ze 2 miesięczne dziecko nie powinno jeszcze jeździć w spacerówce, tym bardziej w środku zimy. Obawiam się ze tej zimy w spacerówkę się nie zmieści,gdyz teraz w koszulce jest akurat, co będzie gdy założy gruba kutrkę? Gdyby Stokke miał jeszce pompowane koła to bylby wózkiem idealnym.
Poza tymi wadami ma mnóstwo zalet:
-regulowana wysokośc gongoli i spacerówki;
-regulowana raczkę;
-składdane kola do jeżdzenia po schodach;
-swietny wygląd (chyba za to go najbardziej kocham), często na ulicy można usłyszec :zobacz jaki świetny wózek, nasze dziecko musi taki mieć :)" tak miło się wtedy robi.

Gdybaym teraz kupowała wózek, za względu na funkcjonalnosc nie wybrałabym stokke, za wzgledu na wygląd oczywiście ze tak. Porównywałam go ostatnio z Xlanderem, sparwdzalismy praktycznośc nad morzem, w deszczu, wietrze i piasku. Niestety xlander wygrał, mimo to ze nie ma przekładanej rączki.
Kazdy ma inne upodobania i gusta, ja napisałam tylko swoje odczucia.

Jak by było pieknie gdyby Stokke miał dłuższą i szerszą gondolę, szerszą spacerówkę i pompowane koła..... ale wtedy świat byłby zbyt idealny ;)

Pozdawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka ma aktualnie 2,5 roku i jeszcze spokojnie mieści się w spacerówce. Jak kiedyś ktoś mądry powiedział nie ma rzeczy doskonałych:) Jak każdy wózek ma wady ale mi one zupełnie jakoś nie doskwierają, nie uważam żeby były one jakieś bardzo uciążliwe:) Co do gondoli to też nie było źle bo córka przyszła na świat pod koniec stycznia a w gondoli jeździła do końca kwietnia więc u mnie się sprawdziła:)

Faktycznie każdy użytkuje wózek sam i wyciąga wnioski. Ja jednak po ponad 2 letnim użytkowaniu Stokke uważam, że to i tak najlepszy jaki miałam. A z racji że jestem maniaczką wózków to przewinęło się ich trochę i powiem że każdy ma niestety wady jedne więcej inne mniej niestety jak na razie nie stworzono idealnego:)))
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzis sobie z ciekawosci obejrzalam ten wózek w Mama i Ja. Dziewczyny powiedzcie co ma ten wózek za co warto zapłacić kilka tysiecy? bo ja tego nie rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie na co pierwsza zwróciłam uwagę to wygląd, podobał mi się szalenie:)))) Potem były inne zalety np. składane kółka które uwożliwiają bezproblemowe wjeżdżanie wózkiem po schodach, mieszkam na 2 piętrze i powiem że to doskonale ułatwia wychodzenie na spacery jak dla mnie. Niestety w moim bloku wózkarnia nie istnieje a piwnicę mam tak zawaloną że szkoda gadać:)))) Następna rzecz która mnie przekonała to wysokość zarówno montowania gondoli jak i spacerówki. dziecko siedzi wysoko i w związku z tym widzi więcej niż nie jedno w zwykłym wózku tzn takim niższym.
Nie mam tu nikogo zamiaru przekonywać na siłę bo jak komuś się nie podoba jego nowoczesny wygląd to nawet za darmo pewnie nie będzie chętny by go posiadać:)))))Ale ja naprawdę nie miałam lepszego. Wiadomo jak chce się mieć wszystkie dodatki to cena fakt jest wysoka jak na wózek ale jak kogoś stać czemu, nie ja nie mam wszystkich dodatków i też się świetnie sprawuje:) jedynie co zakupiłam to śpiworek, który naprawdę się bardzo dobrze sprawdza.

Także podsumowując jednym podobają się wózki innych firm innym Stokke i nie brałam tu pod uwagę ceny bo kiedy nabywałam pierwszy Stokke wózki te były porównywalne z cenami kompletów np Mutsy.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz ale ja swoja emmaljunga juz ponad dwa lata wjezdzam po schodach i tez sie nic nie dzieje.

ale masz racje jak kogos stac to czemu nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację dla chcącego nic trudnego ale ze Stokke zdecydowanie jest to łatwiejsze i przyjemniejsze a był czas kiedy wciągałam również wózek Mutsy i powiem że to było straszne:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwoliłam sobie wkleić link z allegro bo cena jest dośc atrakcyjna może komuś się przyda:)

http://www.allegro.pl/item683414886_stokke_xplory_wozek_gondola_gwarancja_bcm.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekałam z zakupem wózka do ostaniej chwili bo liczyłam,że trafię na taką właśnie ofertę stokka...ale w zeszłym tygodniu przyszła mura4 bo poród niedługo.cholerka.buuuuuuuuuuu...cena rzeczywiście super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za mile słowa Agnieszko i mam nadzieję, że będziemy b. zadowoleni, że właśnie zdecydowaliśmy się na Stokka:))

Osobiście nie powinnam się wypowiadać jeszcze na temat tego wózka ponieważ z niego /jeszcze/ nie korzystamy. Jedyne, co mogę powiedzieć to wózek ten tak b. nam się spodobał z samego wyglądu, że w grę nie wchodził zakup innego. Film zamieszczony na stronie STOKKE plus opinie urzytkowników rozwiał nasze wszelkie wątpliwości. Mam nadzieję, że nasza decyzja będzie strzałem w 10 oczywiście wiemy, że to tylko rzecz i nie możemy oczekiwac nawet przy tej cenie, że jest to ideał jeśli chodzi o wózki. Pewnie coś się znajdzie z czego nie będziemy zadowoleni, ale tak jest z wszystkim przecież:))
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaję link sprzedaży Stokke, może komuś się przyda:)

http://allegro.pl/item692128947_wozek_stokke_xplory_przesylka_gratis.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna oferta
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=703221024
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prześledziłam Wasz cały wątek i mam jeszcze pytanie do Agusi:) Napisz mi proszę jak wózek radzi siobie na sniegu i na np ścieżce leśnej? Ogólnie mieszkam w takiej okolicy gdzie sa super chodniki i park do spacerków ale zdaży nam się czasem wybrać z psem do lasu a wiadomo jak jest zimą przynajmiej moje osiedle zazwyczaj tonie w śniegu (Osowa). Mam też pytanie odnośnie wysokości siedziska pnieważ jestem nie wysoka to raczej chciałabym żeby było jak najniżej, chodzi mi tu o spacerówkę, masz może foto gdzie siedzisko jest najbardziej obniżone? I trochę zastanawia mnie ta rączka, jest wygodna? Z góy dzięki za odp:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na śniegu - no cóż, niestety obrotowe kółka potrafią się zakopać w śniegu myślę, że wśród paru minusów tego wózka to jeden z nich:( Co do lasu to nie jest źle, mieszkam na Morenie i często na spacery chodzimy leśnymi ścieżkami.

Co do obniżenia siedziska spacerowego i gondoli jest taka możliwość. Obydwie te części można umieścić na odpowiednim dla siebie poziomie:) Rączka jest bardzo wygodna także z możliwością zmiany wysokości oraz kąta nachylenia.

Zdjęcie postaram się umieścić dziś wieczorkiem lub jutro do południa, bo akurat wieczorkiem będę czyściła wózek. to parę zdjęć wrzucę:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny ten wózeczek, taki nietypowy :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aagulek zgodnie z obietnicą przesyłam fotki na których starałam się uwidocznić różnicę w ustawaniu wysokości siedziska:)

1. Wysokość na maxa w górę:

image
image

2.Wysokość na maxa w dół:
image
image

3. To zdjęcie przedstawia na ile możesz obniżyć siedzisko. Praktycznie możesz obniżać co 1 cm, jest ok 16 stopni.
image


image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia jesteś rewelacyjna:) rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości:) cóż skoro w lesie daje sobie radę, śnieg jakoś przeżyjemy:) tym bardziej ze ostatnie zimy są dosć bez śniegowe. A zdjęcia rozwiały wszystkie moje wątpliwości więc na 100% kupuję ten wózek!!!:) Jeszcze raz dzieki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma za co cała przyjemność po mojej stronie:) W takim razie życzę udanego zakupu i przyjemnego użytkowania wózka:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mam pytanie, jak ten wozek jezdzi po kostce brukowej?
Czy to ze nie ma zadnej amortyzacji nie przeszkadza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że chyba żadnym wózkiem nie jest przyjemnie jeździć po kostce brukowej na szczęście jest jej już nie wiele:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na moim 'nowym' osiedlu jest tylko kostka, dziecko bardzo odczuwa wyboje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze zależy jaka kostka starego typu czy już nowego tzw mozaika:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowe osiedle, nowa kostka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po kostce nowego typu nie ma żadnego problemu, jeździ się bardzo dobrze:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam do sprzedania kompletny stokke w kolorze pomaranczowym,jesli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt na maila: mania1177@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super kolorek polecam:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie ?
tzn jestem zdecydowana na zakup stokke .Alle jakdługo mozne użytkowac spacerówke? Bo ona mi sie wydaje taka mała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka ma w styczniu 3 latka i jeszcze śmiało się w niej mieści:) Ale jest dość drobna.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga wyobraz sobie ponownie zastanawiam się nad zakupem Stokka!! jestem wariatką mam w domu 3 wozki w tym 2 bugaboo i F.T.VIBE, ale ktoregoś sprzedam na wiosnę i twierdzę ze stokke był świetny, mam więc pytanie czy te nowe Stokke mają jakieś ulepszenia? np. wypinany pałak? myślę o czerwonym , twoja coreczka jest parę miesięcy starsza od mojego synka czy mieści się wygodnie w spacerowce?...
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
W nowej wersji Stokke jest tylko jedna poprawka, a mianowicie zmienili system mocowania spacerówki na stelażu. Patent jest tak jak w gondoli i na pewno łatwiej się ją montuje szczególnie jak ma się dłuższe paznokcie;]

tu podsyłam Ci lnk do zerknięcia jaka jest różnica

http://www.allegro.pl/item856586371_stokke_spacerowka_turkus.html

Więcej zmian o ile mi wiadomo brak;
Jeśli chodzi o moją córkę to w wózku mieści się jeszcze spokojnie ale trzeba zaznaczyć że to moje chucherko mierzy 98cm i waży 12kg, nawet zmieści się tej zimy jeszcze w śpiworek co mnie bardzo ucieszyło bo strasznie jest teraz zimno brrrrr...




image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za szybką odpowiedz!,ten na allegro fajny ale ja jakoś nastawia się na czerwony... pojadę po świętach do mama i ja, zobaczę czy mają promocję , czasem mają fajne ceny pod koniec roku. więc myślisz ze na jakiś czas jeszcze wystarczy? u mnie synek jest szczupły tylko dosyć wysoki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie to wysokość nie ma jako takiego znaczenia bo podnóżek jest regulowany. W opisie niby deklarują że wózek jest do 4 lat ale podejrzewam, że to kwestia indywidualna. Mając wcześniej mutsy sprzedałam go właśnie z powodu iż był za krótki, mała miała nie całe 2 lata!!! W stokke mieści się idealnie:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Aga, ja widziałam ten czerwony ale tam jest cały kąplet wątpię zeby chcieli sprzedać osobno... mam jeszcze jedną prośbę, jakbyś miała przy okazji wolny czas mogłabyś zrobić zdjęcie małej w wozeczku? pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok nie ma problemu;)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
chcę kupić stokka w kolorze czarnym, czy ktoś mi może powiedzieć coś o tym kolorze?
bardzo proszę o odpowiedź tylko użytkowników stokke albo osoby które mają wózek w kolorze czarnym:)
pseudo doradcom dziękuję:)
Aga, super pomysł na forum:)dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:) Dzięki:)
Co do czarnego koloru Stokke, niestety z tego co się orientuję to były problemy z materiałem w tym kolorze,a mianowicie kolor po jakimś czasie odbarwiał się od słońca;( Nie wiem niestety czy dalej tak jest czy może nowe modele mają inny materiał ale tak czy inaczej widziałam taki na żywo i wygląda to najlepiej;)

image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Aga:)
zastanawiałam się nad beżowym ale jak zobaczyłam w sklepie czarny to się zakochałam, nie wiem właśnie jak jest z nagrzewaniem i blaknięciem.
widziałam wiele wózków zanim się zdecydowaliśmy ale stokke to po prostu mistrzostwo świata:) tylko ten kolor mnie trapi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,od niedawna jestem w ciąży. Kiedyś moim faworytem był maclaren, dopiero niedawno dowiedziałam się o stokke. Po przeczytaniu wielu opinii, obejrzeniu wózka w sklepie jestem zdecydowanie za. Stokke wygrał z innymi przede wszystkim ze względu na możliwość ustalenia odpowiedniej wysokości. Niestety choruję na dyskopatię odcinka lędźwiowego kręgosłupa, co oznacza,że im mniej schylania w moim przypadku, tym lepiej. Zwróciłam też uwagę na wagę wózka.W sklepie próbowałam prowadzić kilka, przy innych odczuwałam ból w lędźwiach, a przy stokke nie. To dla mnie jest bardzo ważne, zwłaszcza,że dzidziuś będzie coraz cięższy.Wygląd też jest oczywiście ważny, podoba mi się i wybiorę albo kremowy, albo czerwony. A pieniądze zbierałam od kilku lat na dzidziusia, bo wiedziałam,że jak w końcu się zdecyduję się na dziecko, to pieniądze nie spadną z nieba i często w najbardziej potrzebnym momencie ich brak:) Dlatego polecam oszczędzanie, wówczas można kupić wózek, jaki się chce, nie patrząc na cenę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam jeszcze jedną wątpliwość czy dziecku jest wygodnie w pozycji leżącej. Cały czas ma nóżki zgięte- nie ma możliwości rozłożenia na płasko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam użytkowniczki STOKKA,

Zastanawiałam sie nad Stokkiem i mam pytanie. Gondole będziemy używać latem (od lipca do ok listopada) a później spacerówki. Obawiam się tylko czy właśnie ta spacerówka będzie mała. Zimą będzie trzeba włożyć śpiworek i może być ciasno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Stokke ma konstrukcję siedziska kubełkowego, jest to zupełnie coś innego niż tradycyjny wózek z rozkładanym do leżenia oparciem. Trzeba po prostu się do niego przekonać:)

Co do wygody moja córka jest zadowolona a poznaję to po tym, że potrafi bardzo długo spać w wózku.

Jeśli chodzi o wielkość spacerówki dla mnie jest jak najbardziej ok, córka ma w tej chwili 3 lata i dalej jeździ również w śpiworku,ale to już ostatni sezon zimowy w wózku:)

Ja jak najbardziej polecam, miałam wcześniej mutsy, który niestety z powodu zbyt krótkiej spacerówki został sprzedany córka nie miała nawet 2 lat.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oglądaliśmy wózek w sklepie. może rzeczywiście trzeba sie przekonać do tego siedziska.

porównywaliśmy ten wózek z Musty i maxi cosi mura 4. mam dylemat:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mutsy tak jak napisałam wcześniej starcza do ok 2 lat więc to nie za długo.

A to fotka mojej córki w Stokke:)

image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje, mam jeszcze czas do maja więc będę intensywnie myśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma za co, drobiazg:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny,
co prawda nie jestem z Trójmiasta, ale mam do was pytanie i być może prośbę.
Kupowałam gondolę na allegro i sprzedawca nie dołączył do niej takiego klipsa, którym przymocowuje się gondolę do rączki wózka, próbowałam od niego ją wydobyć, ale pojawiły się problemy, przestał odpowiadać na maile, zawiesił konto i w ogóle zaczął zbierać same negatywy. Zastanawiam się, czy ten klips jest bardzo potrzebny? Chciałam go dokupić, ale podobno nie sprzedają ich osobno, jestem bardzo wkurzona, ale co zrobić:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej klips jest bardzo potrzebny ponieważ zabezpiecza i chroni gondolę przed wypięciem. Niestety gondola nie będzie w stanie być bezpieczną bez zapiętego klipsa;(

Napisz proszę czy Twoja gondola posiada białe elementy mocowana, tam gdzie stelaż wchodzi w zaczepy gondoli.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie, tak przy okazji ze watek jest wysoko - jak sie sprawuje stokke na sniegu? podejrzewam ze większość wózków ma duży problem, ale stokke ma mniejsze kółka, dlatego sie zastanawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No niestety za różowo nie jest:) No ale tak jak wspomniałaś przy takim śniegu większość wózków ma problemy przebić się przez takie zaspy. W Stokke rewelacyjnie sprawdza się na śniegu w warunkach ekstremalnych opatentowany system składania kół.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop dla mrowka;) Odezwij się do mnie.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem tak - wozek mi sie podoba i pewnie w przyszłości (bo ciąża to jeszcze dla mnie przyszłość ;-) go kupię, choć cena jest dość wysoka. natomiast widziałam na allegro ze można kupić używany za ok2- 2,5 tys z wszystkimi dodatkami, więc jest to opcja do przemyslenia. No cóż, poki co zbieram info, dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli, któraś użytkowniczka wózka Stokke chce to wymienię się nowymi tylnymi kółkami za Wasze używane w zamian za 2 paczki pampersów rozm. 5 lub 6 :)

Więcej szczegółów na maila:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, wiesz co, to mnie trochę podłamałaś, tą informacją o klipsie, bo nie mam szans na zdobycie go. Nie wiem co mam z tym fantem zrobić, bo zwrócić jej już nie mogę. W ogóle zaczynam żałować, że kupiłam używany wózek, bo zauważyłam, że kierownica skrzypi, ale podjedziemy w weekend do sklepu, może ktoś to obejrzy i coś poradzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam na sprzedaż taki klips:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link do mojej aukcji;)

http://www.allegro.pl/item908970836_klips_do_mocowania_gondoli_stokke_na_stelazu.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok wylicytowałam jako mrowka772:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a te białe elementy to mają być z boku czy od spodu gondoli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przesyłam instrukcję:)

Str.9,10 i 11 dotyczy montażu tego elementu;)

http://www.stokke.com/pl-pl/~/media/1B0541041F9049AB94D05AA2F31ECE7D.ashx

image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, dzięki!
Mam jeszcze pytanko, gdzie się sprawdza numer seryjny wózka, podobno każdy Stokke ma taki numer.
I drugie pytanie, gdzie najlepiej zamówić zamienną tapicerkę do gondolki, bo mam zieloną, a chciałabym jeszcze turkus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mrowka nie ma za co:) Cieszę się że mogłam pomóc;)

Wysłałam zdjęcia real montażu klipsa Ci na maila.

Nr seryjny jest pod półką - od spodu z przednimi kółkami, tam gdzie leży torba na zakupy.

Co do tapicerki to ciężko z tym, bo sklepy nie sprzedają a jak już uda się z nimi dogadać to cena taka, że można z krzesła spaść. Jeśli masz możliwość kupna na ebay'u angielskim można często trafić;)

lub tutaj:
http://www.backinaction.co.uk/xplory

W razie czego mogę zorganizować przesyłkę do Polski:)

image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podrzucam super nowość;) Dla mnie rewelacyjny gadżet;)

http://www.stokke-stroller.com/pl-pl/stokke-xplory-stroller/accessories/rider-sibling-board.aspx
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałam dokupić ale to pasuje chyba tylko do nowszych modeli :((((((((porażka cały wózek muszę teraz kupić
dodam iz mam model z czerwca 2009 i jest do tego za stary nie ma gdzie zamontowac ridera dz:( moze wie ktos gdzie dostaine tanio ;)najnowszy model stokke????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Faktycznie rider pasuje tylko do najnowszego stelaża produkowanego po 11.09 r. lub powyżej nr seryjnego 113464

Nowe wózki z najnowszym stelażem są dostępne w Mama i Ja.

Miałam parę dni temu to szczęście dostać zupełnie nowy stelaż w ramach reklamacji i rzeczywiście są specjalne bolce do montowania ridera.


image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety jeśli chodzi o zakup tanio nowego stelaża to będzie z tym problem, gdyż cena nowego wózka to 3900 a 3700 kosztuje ten starszy który jest właśnie w promocji z powodu wyjścia nowego wózka z nowszym rozwiązaniem technicznym.

Może udałoby się jedynie zamówić nowy stelaż za pośrednictwem sklepu ale nie mam pojęcia jaki to koszt.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki:)
choruje na kolorek żółty mimo iz mam juz 5 innych tapicerek i nie potrafie sie z nimi rozstac bo każdy w pewnym sesie ma swoj urok;)
a jak wam podoba sie zólty stokke
moze maly ranking kolorkow;)?

bardzo fajne sa łączenia kilku tapicerek
http://2.bp.blogspot.com/_B4YkwBLgqqo/Sk58cRc4PuI/AAAAAAAAAC0/gvVxOBOJEAc/s400/IMG00378-20090703-1745.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam pomarańczowy i turkusowy;) Żółty super ale jak kupowałam swój to jeszcze go nie było;)

image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://4.bp.blogspot.com/_B4YkwBLgqqo/Sk6DNhJpnJI/AAAAAAAAADU/BzgX3laD9gI/s1600-h/IMG00379-20090703-1747.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też łączę je ze sobą, fajny efekt:)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://3.bp.blogspot.com/_B4YkwBLgqqo/Sk6CjiM4B_I/AAAAAAAAADM/1ll5hh4LRoc/s1600-h/IMG00370-20090703-1727.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to Twoja pociecha?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nie moja pociecha ma dopiero pól roczku ;) to zdjecia innej posiadaczki stokke która ma taka obsesje jak ja na punkcie tego wózeczka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To podobnie jaka :-D
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie kupujesz tapicerki?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To podobnie jak ja miało być;)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tapicerki mamy z USA mam tam rodziców i z UK z ebay ale teraz jakos marnie na tym ebay malo tego :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie ja też z ebay UK, ale rzeczywiście ostatnio nic ciekawego nie mają albo ceny kosmos;)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak uda mi sie wynaleźć lub upolować najnowszy stelaż i żółta tapicerkę oraz ridera dam znać ;)pewnie w Polsce w ostateczności kupie :( wole miesiąc poczekać i trochę zaoszczędzić
rider bardzo by się przydał mojemu starszemu (3latkowi);
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj znać koniecznie jakbyś miała możliwość kupna w USA ridera, i w jakiej cenie.

A z ciekawości jesteś z Trójmiasta?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok nie ma problemu jak będę już ściągać i będzie w przystępnej cenie to dam znać .zawsze mogę zamówić 2szt .
dam znać jak już będę wiedzieć co ijak
no i niestety jestem z drugiego końca polski :( i u mnie fanek stokke raczej nie ma :/tylko raz widziałam go na ulicy wiec można powiedzieć ze jeżdżę unikatem hehe a raczej mój maluszek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam turkusowy i "stary"zielony. U mnie wygrywa zdecydowanie TA zieleń.Najbardziej mi się podoba ze wszystkich kolorów STOKKE.
Żółty też fajny ale czy w lato nie siedzi na nim pełno robali i muszek??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podrzucam link na którym można obejrzeć nowy design wózka Stokke:)

Zrobił na mnie duże wrażenie:)

http://cgi.ebay.co.uk/stokke-xplory-2010_W0QQitemZ280488952364QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item414e71c22c
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.facebook.com/note.php?note_id=383072093874
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ehhh
do tego modelu nie pasują juz pewnie stare tapicerki i nie ma żółtego w tym modelu :( torba tez juz nie taka fajna
za to fajny podnóżek
i pałąk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aga wysłałam ci zdjęcia naszego nowego nabytku! cieszę się z niego bardzo! ...przynajmniej narazie, i o dziwo małemu jest wygodnie pomimo jego wielkości.
nicolas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ma ktos juz ten nowy stokke ? np kolor czerwony ? jestem ciekawa jak wyglada real
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam nowy czerwony na zywo w Mama i Ja-brzydki odcien czerwieni.Oczywiscie kolor to kwestia gustu ale ta czerwien do mnie nie przemawia,do tego pomaranczowy napis stokke,ta kolekcja 2010 nie jest fajniejsza od 2009.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chętnie zakupiłabym Stokke'a :) Mi jak najbardziej się podoba. Jeden tylko problem. Nie pomyśleli o bliźniakach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam nowy model 2010 kolor navy jestem bardzo zadowolona! zmienili wszystko to co przeszkadzało mi w starym modelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem ,ze miałaś tez z 2009 . podnóżek i pałąk to zmienili na +
a wyglądem ktory fajniejszy? .i czy navy to jest czerń ? mam stary czarny ale chciała bym czerwony (widzialam czerwony w gallileo i wygladal spoko ale to tylko tv nie wiem jak na żywo :()najbardziej mnie martwi ze stare tapicerki juz nie pasuja:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Dima za zdjęcia:) Dla mnie elementy poprawione na + super, ale kolorami się póki co nie popisali:( Strasznie smutne no może ten czerwony w miarę "żywy".
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem zadowolona ze swojego granatu sklepie wyglądał jak czarny ale juz na dworzu zupełnie inaczej ładny granat,ale fakt pozostałe kolory takie sobie a czerwony strrrasznie bijący po oczach! co do tapicerek to napewno stare nie będą pasowały do nowego modelu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a jak jest ze spacerówka po przejściu z gondolki kiedy dziecko jest małe. Jak sprawuje się spacerówka kubełkowa? Czy dziecko wyśpi sie w niej?? Moja kruszynka przesiądzie się do spacerówki dopiero w styczniu i na pewno będzie miała kombinezonek i śpiwór czy będzie miała w niej miejsce??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelacyjny jest ten wózek Dziewczyny :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gola jak spojrzysz ciut wyżej zamieściłam zdjęcia mojej ponad trzyletniej córki właśnie w spacerówce w śpiworku więc miejsca malutkie dziecko będzie miało naprawdę dużo:) Jest dodatkowa wkładka zmniejszająca, spłycająca siedzisko właśnie dla malutkich dzieci. Mojej córce bardzo wygodnie było w spacerówce na spacerach spała czasami ponad 3 godz.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Bardzo serdecznie,
jestem szczęśliwą posiadaczką Stokka z 2009 r i jestem jego fanką. POszukuję do kompletu czerwony spiwór do spacerówki. Może ktos z was będzie zainteresowany odsprzedaniem swojego. czekam na jakąś informację :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w podobnej sprawie. Szukam parasolki turkusowej, niestety we wszystkich sklepach, do których dzwoniłam, została już wyprzedana, może któraś z was ma taką na zbyciu, byłabym bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
jesli jestes zainteresowana mam turkusowa parasolke.nowa
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo zainteresowana, napisz proszę na mail joanna772@gazeta.pl, dogadamy się co do ceny itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do wątku nr 2 bo niestety ten bardzo długo się otwiera:(

http://forum.trojmiasto.pl/STOKKE-XPLORY-POMOC-DLA-FANEK-I-NIEZDECYDOWANYCH-cz-2-t166338,1,16.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maaron, odezwij się proszę, bardzo mi zależy na tej parasolce.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie Panie mam pytanie. MAm stary model stokke- tylko spacerówke, w związku że spodziewam sie drugiego dziecka zastanawiam sie nad kupnem gondoli, na allegro są gondole ze stelażem, bez siedzonka do spacerówki i teraz moje pytanie: czy wiecie moze czy stare siedzonko będzie pasowało do nowego stelaża?
Bo kusi mnie ten zestaw,ale musze miec pewnosc ze siedzonko które juz mam bedzie pasowało. Dziekuje za odpowiedz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
System mocowania się nie zmienił także na 100% będzie pasował :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo za odpowiedz :)
Ktoras z Pan ma moze doswiadczenie z riderem? bo kusi mnie to bardzo tylko sie zastanawiam, czy mozna z tym normalnie pchac wózek, gdzie stawiac stopy czy wtedy trzeba isc calkiem z boku? Nawet na filmie idą dwie osoby jakby celowo zasłaniając ten szczegół :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I mam jeszcze jedno pytanie, odnosnie reklamacji, popsuło mi sie lozysko w przednim kole, mam przedłużoną gwarancje, sama jednak reperowałam to kolo w warsztacie na wakacjach, macie jakies doswiadczenia z reklamacjami, bo o kolkach pisze w gwarancji :"naturalne zuzucie" i w zasadzie pod takie sformułowanie mozna wszystko podciagnąc. Mieszkam w Częstochowie a wozek kupilam w Gdansku, moze mi cos poradzicie jak rozegrac reklamacje? Z gory dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej gdybyś zrobiła zdjęcia uszkodzonego elementu, opisała w czym jest problem. Dołączyła skan dokumentu potwierdzającego że wózek jest na gwarancji. I wszystko to przesłała drogą elektroniczną do serwisu Stokke. Adres znajduje się na stronie producenta. Ja tak reklamowałam stelaż otrzymałam zupełnie nowy, wskazałam tylko sklep w którym to chcę go odebrać. Reklamacja trwała ok 1,5 miesiąca. Ale myślę, że z kółkiem będzie prościej po prostu przyślą Ci nowy komplet kół do domu. Powiem jedno, że reklamacje załatwiane przez Stokke są bezproblemowe.

Co do ridera to trzeba po prostu troszkę dalej iść za wózkiem aby zmieściło się przed nami starsze dziecko :) Oczywiście stelaż musi mieć punkty zaczepienia do ridera. Punkty te są standardowo mocowane od 11.2009 roku.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
od miesiaca jestem szczesliwą posiadaczką wymarzonego wozka Stokke kolor purpura - śliczny fioletowy kolor - polecam. Znajomi i rodzina widzac wozek byli zachwyceni - wozek i kolor robi wrazenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy nie chcialaby pani sprzedac ten wozek??? :) bylabym zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie można zobaczyć w Trójmieście wózek Stokke? Bardzo proszę o informację. pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko Mama i Ja
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam stokke beżowy w sierpniu w mama i ja jestem zachwycona jego funkcjonalnością i wagą b.niską no i te bajery na zimę super akcesoria ja zamówiłam sobie biały winter kit i zima mi nie straszna a wygląd boski polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiadomość dla NOVA 123- Mam wielką prośbę do Pani, na dniach planuję kupić dla mojego Synka (jeszcze w brzuszku))Stokke i wacham się między purple z zestawem zimowym w tym samym kolorze a beżowym z białym zestawem zimowym, baaaardzo Panią proszę o kilka fotek tego zestawu jakim Pani ma, bo te zdjęcia katalogowe nigdy nie odzwierciedlają do końca prawdy, z góry dziękuję i pozdrawiam:) będę zaglądała tu kilka razy dziennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę śmiało zaręczyć, że zdjęcia ze strony Stokke jak najbardziej odpowiadają rzeczywistości. Polecam http://www.stokke.com galeria. Ja jestem b zadowolona z beżowego kolorku pasuje do każdego ciuszka i dodatków,jest jasny nie lubię ciemnych kolorów bo są smutne. Widziałam w sklepie wszystkie i ten najbardziej przypadł mi do gustu, ale gust rzecz względna.Bialy winter kit jest w limitowanej edycij, więc będzie niepowtarzalny i fajnie tak jaśniutko w tą naszą ponurą zimę. Jak znajdę chwilę to zrobię i wyślę fotki. Wcześniej mialam JOOLZ różowy kupowałam w Holandii bo wtedy u nas ne było teraz już są, np.w bobo wózki. Z niego też jestem zadowolona, ale na punkcie Stokke mam świra. Pozdrawiam i polecam Stokke super bajer.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziekuję za odpowiedz:) galeria fajna,ale jeszcze przejadę się do sklepu żeby obejżeć je dokładnie.Joolz bardzo fajny, ja miałam dla starszego Synka podobny Concord Neo, byłam baaaaaaaaardzo zadowolona.Mam jeszcze 2 pytania, nie martwią mnie te kółka bo mam też wózio terenowy, ale martwi mnie ta rura między nóżkami dziecka, czy to nie przezkadza dziecku?a drugie pytanie, strasznie podoba mi się też quinny buzz, czy ktoś umiał by porównować te wózki do siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój wózeczek z białym winter kitem. Zdjęcia wyszły słabo, bo robiłam o zmroku.

http://img695.imageshack.us/g/55668948.jpg/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Julka Quinny Buzz ze Stokke nie warto porównywać ponieważ są to zupełnie inne wózki. W zasadzie nie mają żadnych wspólnych cech.


W żaden sposób rura nie przeszkadza dziecku.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nova123-bardzo dziękuję za fotki, wózio cuuuuuudo, dzieciątko wygląda w nim przesłodko , może dokupię też tego winterka białego, Agusiu też dziękuję, właśnie dziś otrzymalam juz stokka do domu, kupiłam w 4kids, nawet fajne upusty dostałam, kupilam dla chłopczusia purple-fiolet, pewnie kolor troche kontrowersyjny dla chłopczyka, ale mi sie podobał, mam tylko jeden dylemat, babeczki pomóżcie ! wziełam fotelik maxi cosi kolor botanic luxure, ale jak wepne go do wózka to sama nie wiem czy pasuje kolorystycznie, może wymienić na jakiś inny kolor? jak myslicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że będzie wyglądał fajnie, bardzo ładny jest też coloured snow, również pasowałby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie do Julki, czy dostałaś coś extra z 4kids przy zakupie stokke,bo podobno dają super gratisy,np śpiwory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zestaw stokke nr 1 kupiłam po normalnej cenie ale tam w gratisie juz jest fotelik maxi cosi i baza, przeliczyłam dokładnie i zgadza się że nie doliczyli ani złotówki ( ale to jest tylko przy zestawie nr 1 ), następnie na zestaw zimowy i adaptery dostałam 20 % upustu, a na dostawkę dla starszego dziecka 5 %, oprócz tego uzbierałam tyle punktów że za to odrazu wybrałam sobie leżaczek joolz-naprawdę fajny o wartości ok120-130 zł oraz dwie butelki które w sklepie każda kosztuje 35 zł (avent i chicco). Więc ogólnie jestem bardzo zadowolona.Fotelik o którym wspomniałaś jest super, ale niestety już jest niedostępny u producenta :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wszystko kupowałam w mama i ja i nic extra nie dają, szkoda, że tak póżno dowiedziałam się o tym sklepie, gdzieś dziewczyna pisała że kupiła wózek i dostała śpiwór zimowy gratis i lekki śpiworek do gondoli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie dziewczyny ! Dziś kupiłam STOKKE spacerówkę 2010 ze śpiworkiem na zime z dodatkową torbą i kocykiem , kolor fioletowy raczej bardziej śliwkowy Purple . za kowtę 2400zł , był używany tylko 4 mies. mam gwarancję i dowód zakupu , zakupiony w polsce we wrześniu - jestem zadowolona , dodam ze mam synka w wieku 19mies , jestem straszną maniaczką wózków miałam już bazza , lolę bebe confort , mam mutsy urban rider + wielki kosz na zakupy - jest super! bebecar był dla mnie za wielki , i kilka innych już sprzedałam. Wydaje mi sie ze dokonałam dobrego zakupu za ta kwotę , w zestawie dokładnie znajduje sie ; stelaz z torbą , siedzisko , dodatkowa torba , śpiworek z nóżkami , moskitiera , folia przeciw deszczowa i kocyk. Jak mały się obudzi jedziemy na pierwszy spacerek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
hej marika a nie chcialabys odsprzedac kocyka??? chetnie bym kupila :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM , KOCYK BARDZO MI SIĘ PODOBA - LUBIĘ MIEĆ WSZYSTKO SKOMPLETOWANE. PRZYKRO MI BARDZO ALE NIE CHCĘ SPRZEDAĆ. A UWAŻASZ ZE CENA ZA TEN KOMPLET CO KUPIŁAM CZYLI 2400ZŁ BYŁA OKAZYJNA ? CAŁY CZAS SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM. WÓZIK BYŁ PRAKTYCZNIE UŻYTKOWANY 3 A NIE 4 MIESIĄCE - JAK NÓWKA. CAŁUSKI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowy to 3700zł, bez dodatków, więc masz odpowiedż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
marika: dalas swietna cene naprawde z torbami kocykiem i spiworkiem super. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra cena, aż dziwne, że ktoś sprzedaje prawie nowy wózek z tyloma dodatkami za tak niewiele, pytałaś może co jest powodem tej sprzedaży? Czy nie budzi to twoich podejrzeń?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wózek sprzedała kobieta , która mieszka osiedle dalej odemnie . Przed tem miała ta Pani starszy model stokke i kilka innych wózków, sprzedała ponieważ wyjeżdza za granice na jakiś czas a po powrocie robi remont mieszkania i nie chciała żeby stał nieuzywany (a ma jeszcze inny wózek) . Z rozmowy wywnioskowałam ze jest taką samą maniaczka jak ja ( bo juz planowała kupno następnego wózka) . Z zakupem otrzymałam dowód zakupu z adresem zamieszkania tej Pani , wózek jest w pełni sprawny - jak nowy . Często zmieniałam wózki było ich ok 11 i to najlepszych firm - wiem że to chore ale taka juz jestem , długo czekałam na synka i wiem że mogę już nie mieć więcej dzieci więc sobie nie żałowałam , zawsze finanse pozwolały mi na kupno wózka jaki chciałam ale to mój ostatni dziewczyny !!! Właśnie wystawiłam na aukcji komplet mutsy z dodatkami choć trochę mi szkoda tego wózka - jest taki wygodny a maclarena sprzedałam 3 dni temu. Postanowiłam mieć jeden wózek i już , choć raz . ha ha... A czy dowód zakupu to podstawa gwarancji czy jest osobna karta gwarancyjna ? pomóżcie dzieczyny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marika zapodaj linka do aukcji Mutsy jak możesz
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PODAJĘ NR. AUKCJI NA ALLEGRO. 1439914299 , POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ma Pani jeszcze ten wózeczek do sprzedaży?w czerwcu rodzi się mi córeczka i chciałabym taki fioletowy ale na nowy mnie nie stać.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NOWA LIMITOWANA EDYCJA - MARZEC 2011
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALE PIEKNY ROZOWY !!!!! CHYBA SIE ZDECYDUJE ALE NA STRONIE STOKKA JESZCZE NIE WIDZIALAM TEJ NAJNOWSZEJ KOLEKCJI ... CIEKAWE ILE BEDZIE KOSZTOWALA CZY TO TYLKO TAPICERKA WEJDZIE NOWA ROZOWA CZY CALY WOZEK ? POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY SUPER FORUM DLA ZWOLENNICZEK STOKKA !!!! MAM JESZCZE PYTANKO DLA UZYTKOWNICZEK STOKKA CZY MOZNA JUZ W SPACEROWCE WOZIC DZIECKO OD URODZENIA ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika na 100% będzie to wózek wraz z tapicerką. Samych tapicerek jak na razie w Polsce nie sprzedają można trafić na angielskim Ebayu ale cena oscyluje w granicach 1000-1200zł
W spacerówce jest wkładka redukująca dla niemowląt nie mniej jednak ja bym noworodka w niej za szybko nie woziła. Jest to siedzisko kubełkowe. Gondola sprawdza się jednak super :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Agus za odpowiedz :) strona ebay to ebay.uk? wlasnie sie zastanawiam nad gondola ale z drugiej strony czy jest sens placic za nia na 2-3miesiace?? widzialam ze woza dziewczyny odrazu w spacerowkach nawet kubelkowych tyle ze nie ma tam dziecko zupelnie na plasko tylko tak jak w foteliku samochodowym ale za to fotelik samochodowy besafe stokke rozklada sie na plasko zupelnie i mozna by bylo w pierwszych miesiacach wozic w nim noworodka... a czy orientujesz sie Agusia jak to jest z siedziskiem stokka w aucie? slyszalam ze mozna go stosowac jako fotelik w aucie czy to prawda???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika nie nie prawda nie ma możliwości mocowania tego siedziska w aucie, pierwszy raz o tym słyszę. Ja gondolę użytkuję prawie trzy miesiące, na razie młoda jeszcze w śpiworku i kombinezonie i ma jeszcze sporo miejsca. Myślę,że do maja spokojnie pojeździ. Co do fotelika ja mam Maxi Cosi szkoda byłoby mi wydać tysiaka na fotelik do roku.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gondola jest konieczna, wygodna dla malucha i służy mu do 6 mies.Co do ceny to gdy ja kupoeałam zestaw gondola+ spacerówka to różnica między nim a samą spacerówką była 300 zł czyli prawie nic przy cenie 3700zł, więc warto bez zastanowienia.Fotelik maxi cosi do 12 mies. jest najbezpieczniejszy wg. testów ma 5* więc polecam sama taki miałam i był super.
Ta nowa kolekcja na stronie stokke będzie w poniedziałek.Mój faworyt to różowy, ale mam już z nowej kolekcji beżowy, więc nie kupię drugiego żałuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny za wszystkie informacje :) ja nie wiem jaki kolor nie moge sie zdecydowac bezowy granatowy czy rozowy ale moj maz stwierdzil ze rozowy nie bardzo... :((( szkoda ze te tapicerki sa takie drogie mozna by bylo czesto zmieniac a tak... 1000zl to duzo....mimo to wozek super...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pati wklej foto swojego stokka bezowego jaki masz palak? bo widze na filmach youtube a w sklepie inny palak w sklepie jest palak na zamek...a i spiworek kiedys byl taki kolorowy w srodku w koleczka a teraz widze ze jest gladki w srodku...szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie ze pan w mama i ja mi odradzam stokka bo jak twierdzil dziecko szybko z niego wyrasta...a czytam ze wy dziewczyny mowicie ze dziecko dlugo z niego korzysta... juz sama nie wiem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam nowego beżowego stokke jak moja mała miała półtora roczku.Mam zamiar jeżdzić nim do trzech lat, w kwietniu córcia kończy 2 latka i bez problemu ma dużo miejsca, często śpi na spacerze i jest jej wygodnie.Mam do niego winter kit biały na zimę super sprawa polecam, zdjęcia umieściłam wcześniej.Kolor beżowy dla dziewczynki sprawdza się super, polecam.Kupowałam w mama i ja.W 4kids jest lepiej bo dają extra gratisy,np. śpiwór zimowy, ale za póżno na to wpadłam. Myślałam żeby sprzedać beżowy zestaw( gondola nowa nie używana) i kupić różowy ale ...jeszcze na 100% nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika moja córka jeździła w Stokke do zeszłego roku do kwietnia więc miała nieco ponad 3 lata. Doskonale się mieściła i to w śpiworku. Nie bardzo wiem dlaczego sprzedawca tak mówił ale ja jako użytkowniczka się z tym nie zgodzę. Oczywiście jeśli dziecko jest słusznych rozmiarów to wiadomo ciężko o jakikolwiek wózek :)
Producent Stokke podaje wiek do 4 lat.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie tez sie zdziwilam gdyz stokke i tak wydaje sie miec dosc wysokie oparcie...
ciekawa jestem czy w polskich sklepach bedzie dostepny ten kolor limitowany rozowy? i ciekawe w jakiej cenie...
jak bedzie cos wiedzialy dziewczyny to piszcie...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika na pewno będą w sklepie 4Kids, oni bardzo szybko maja wszelkie nowości. W Mama i Ja również ale pewnie po jednej sztuce na początek.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ! co do wielkości siedziska - kupiłam stokke jak synek miał 20miesięcy , chciałam kupić spacerówkę dużo wcześniej jednak w sklepie też mi odradzano ,mówiono mi ze mutsy którego mam jest wygodniejszy większy itd... to prawda w jakiś sposób jest wygodniejszy , ale gdy się pojawiła okazja na stokke 2010 , zdecydowała się odrazu , pomyślałam ze gdyby mi się bardzo żle jeżdziło lub dla dziecka okazał by się mało wygodny to go sprzedam , ale okazał się naprawdę dobry jednak mutsy na długie spacery i zakupy był lepszy. kupiałam spacerówkę fioletową z nowej kolekcji , ze śpiworkiem , dodatkową torbą , kocykiem , z folią i moskitierą. za 2400zł -używany 3mies, jak nowy. Jedyna wadą dla mnie w stokke jest to ,ze jak jadę na zakupy i włożę wszystko do torby to nie mogę podjechać pod krawężnik i boję się że rączka mi się złamie jak naginam wózek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka mając 2 latka już do spacerówki Mutsy się nie mieściła :(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek się spokojnie mieści , troszkę podnóżek jest krutki - ale udalo mi się sprzedać siedzisko z dodatkami na gwarancji za 450zł , gondolkę z dodatkami 310zł jeszcze stelaż się nie sprzedał. Mutsy był naprawdę wygodny tylko duży i ciężki. A jak się spisuje twój stokke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokke z nowej limitowanej wersji będzie od połowy marca w UK,w mama i ja pewnie dużo póżniej i tylko na zamówienie indywidualne ,tak miałam jak kupowałam winter kit, w sklepie nie było żadnego w sprzedaży tylko na zamówienie.Na str. stokke ma być od poniedziałku, co do 4kids to nie wiem, ale zagraniczne sklepy internetowe mogą mieć i wtedy można zorientować się co do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marika a dziękuję dobrze, wiadomo ma kilka minusów ale jestem mimo tego bardzo zadowolona :) Teraz jeździ w nim moja druga pociecha :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nova w przypadku winter kit to nie dziwię się, że było na zamówienie bo jest on pioruńsko drogi a wiem, że takie gadżety się nie sprzedają. Co do wózków w limitowanych kolorach na pewno będą dostępne w Mama i Ja jak tylko pojawią się na rynku :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie ma koloru rozowego na stronie stokka... wiec nie wiem czy mam dzwonic do mama i ja zapytac o dostepnosc... ciekawe czy beda juz cos wiedziec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może być ciężko niestety, jak pytałam jakiś czas temu o board to nie mieli pojęcia, że takie coś istnieje choć na stronie było już jakiś czas :-D Nie sądzę żeby coś wiedzieli a już na pewno nie bedą wiedzieć kiedy będą mieli w sklepie. Lepiej skontaktować się z przedstawicielem Stokke na Polskę :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agus a masz namiary na przedstawiciela stokka w polsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, bardzo proszę :)
Ziemek.Majewski@stokke.com :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzieki juz do niego pisze maila zobaczymy jaka bedzie odpowiedz... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w mama i ja jeśli chodzi o stokke to są słabo zorientowani winter kit zamawiałam z katalogu bo też nie wiedzieli co to jest gdyby mieli w sklepie to sprzedawałby się jak ciepłe bułki choćby widć jak dużo sprzedaje 4kids, mnie na ulicy zaczepia sporo osób z pytaniem gdzie taki śliczny zimowy wózek kupiam tłumaczę że jest to dodatek na zimę do stokke ludzie są zachwyceni tym wynalazkiem. Odnośnie wintera to obecnie są wyprzedaże i można kupić już za 500zł, ja za swój dałam ponad dwa razy tyle więc jak macie malutkie dzidzie i jeszcze kolejna zima w stokke przed wami to warto kupić na wyprzedaży,widziałam oferty na zagranicznych str sklepów internetowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nova gdzie widziałaś wintera za 500zł ?
Co do tego czy sprzedawały by się jak świeże bułki to jestem innego zdania, za takie pieniądze wierz mi ale nie byłoby dużo chętnych, a to,że ludzi się pytają to normalne bo nie widzi się ich na ulicach mnie też dużo ludzi zaczepia i pyta o wózek ale jak usłyszą cenę to pukają się w czoło :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kiddicare.com winter kit navy 99,90 funtów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzwonilam do 4kids odnosnie edycji limitowanej i powiedziano mi ze bedzie mozna zamowic dopiero okolo czerwca :( i cena tez moze sie roznic od standardowych kolorow..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Navy akurat mnie nie interesuje, a inny kolor 199f
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OCZYWISCIE NIGDZIE NIC JESZCZE NIE WIADOMO ODNOSNIE EDYCJI LIMITOWANEJ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest nowy różowy tak jak pisałam miał byćoniedziałek i JEST ma wszystkie akcesoria nawet śpiwór cudo!!!!! http://www.stokke.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
różowy w użyciu !!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest do wyboru sama tapicerka lub komplet ze stelażem do tego parasol i kocyk super!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nova super fotki tego rozowego cudenka wklej wiecej jego zdjec...:)gdzie Ty juz go dostalas ? to Twoj czy bylas na jakis targach wozkow???? :))))
na stronie stokke sie pojawil dzis tak jak pisalas...:) jestes dobrze zorientowana :)))) jeszcze prosze zorientuj sie kiedy gdzie i w jakiej cenie bedzie roz? :))))))bo dzis dzwonilam do 4kids, mama i ja i innych sklepow i narazie nic nie wiedza kiedy beda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to chyba zdjęcia z netu są co? :D
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
winter kit wymiata, widziałam jakąś babeczkę w ikei w niedziele (czyżyś to była ty nova?) wygladał nieziemsko, ja zawsze bede chorowala na stokke a wiecej dzieci nie planuje ;-)
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdjęcia z netu, ja mam beżowego z białym winterem, w ikea byłam ale nie w tą tylko w poprzednią niedzielę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alycja_83 nic straconego twoja pociecha ma 2 latka więc może kup spacerówkę dużo babek kupuje dla dwulatków, ja kupowałam jak moja miała półtora roczku, więc to niwielka różnica a skoro nie planujesz więcej maluszków to sobie nie żałuj i zaszalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cieakawe jaki to kolor rozu czy taki intensywny jak na stronie stokke.com czy na tych zdjeciach co sa tu wklejone gdyz wyszly dosc blado... ciekawe ciekawe... dziewczyny a jak sie sprawdzaja te tapicerki letnie ? warto je kupowac? zimowe sa super cieplutkie a letnie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nova to jednak Ciebie widziałam, bo mi się dwie niedziele do kupy zeszły ;-) byłam w tamtą niedziele nie w tą. A wózek niestety odpada bo moja mała już wózka od pół roku wogóle nie używa.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa już nowe summer kit 2011 inne niż 2010 budka jest pełna i ma wentylację tak jak standardowy stokke v3

alycja świat jest mały, już prawie się znamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam wozka dla synka, 'choruję" na stokke, czy któraś z was ma do sprzedania lub wiecie o jakiejś dobrej ofercie?
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka wczesniej było mnóstwo ofert na allegro za małą kase teraz nie ma nic, może poczekaj na maksa :) moze coś się na wiosnę nowego pokaże. A wózek zawsze zdążysz kupić, nawet jak maluszek będzie miał tydzien czy dwa.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na allegro są w tej chwili dwa nowy czerwony i stary kremowy z dodatkami z tapicerką w kwiaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1472542339.html
jest coś nie tak bo już którys raz jest na allegro i idzie za ok 2 tyś i za chwile jest spowrotem wystawiany. Myśle, że przy tylu dodatkach nikt go za 2 tys nie odda po prostu. Ale mógłby ustalić cene minimalna i nie było by problemu, a tak kombinuje niepotrezbnie.
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tylko to jest model z 2007 lub 2008 roku więc więcej niż ok 2000zł nie dostanie bo to i tak za dużo moim zdaniem.

A może ktoś się wycofaj z kupna nie trzeba od razu być podejrzliwym, że to z towarem jest coś nie tak.

Czerwony na aukcji jest owszem ale stelaż ma z 2010 roku czyli jeszcze ostatni z starej kolekcji + gondola tylko siedzisko spacerówki jest z roku 2011 :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
allegro mam przegrzebane ... wolałabym jednak wózek dotknąć niż wysyłas pare tyś w ciamno ... dlatego pytam w waszym wątku :) ten z Gdańska co jest na allegro mnie nie interesuje ... gondola jak ze śmietnika
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tokio też widziałam tą aukcję no i mam wrażenie, że niektórym ludziom to się w głowie przewraca. Nie dość, że wózek jest jak na moje oko około 5 letni to ma tak wytarte koła, że podejrzewam, że przejeździł pół Europy hehehe :) No i zawsze ten sam tekst sprzedawcy...wózek po jednym dziecku...kpina bo to handlarz i ma różnych wózków bardzo dużo. Aż dziw bierze, że opłaca mu się wystawiać taki wózek kilkanaście razy a z ceny nie zjedzie nawet złotówki hahahah :) Szkoda tylko kogoś kto się natnie na taki towar choć mam wrażenie, że z takimi zdjęciami nikogo takiego nie znajdzie i bardzo dobrze :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny czym rozni sie kolekcja 2010 a kolekcja 2011 stokka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 2010 jeszcze były do kupienia Stokke Xplory takie jak na tej aukcji:
http://allegro.pl/wozek-stokke-xplory-2009-cream-i1471690722.html
Ostatni taki model wyszedł z początkiem roku 2010. Natomiast 2010/2011 jest to nowa ulepszona wersja Stokke Xplory Evo v3
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje agus :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten czerwony w starej wersji ma b stare podwozie, klips do składania jest czarny a starsze modele mają biały a nowy stokke ma biało- pomarańczowy, więc to musi być jeden z pierwszych modeli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokke z szarymi klipsami był produkowany do początku 2008 roku. Potem był z białymi, siedzisko z mocowaniem które sprawiało problem z wyczepianiem. W 2009 z początkiem roku wprowadzono zmianę mocowania siedziska spacerowego. W 2010 weszły nowe Stokke Evo V3.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie co dziewczyny wchodze na strone stokke i nie ma juz edycji limitowanej nie wiem czy u mnie cos sie zadzialo czy u was tez????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Monika dziś byłam w Mama i Ja i będzie na 100% edycja limitowana :) Kiedy jeszcze dokładnie nie wiadomo. Będzie ten zestaw ok 300zł więcej kosztował niż normalnie czyli do 3699zł trzeba doliczyć jakieś 300zł więcej. W tej cenie będzie wózek z gondolą i spacerówką , kocyk oraz parasol :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co z tapicerką bo na str stokke mają w ofercie różową
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W poprzedniej starszej wersji Stokke też była oferta dokupienia samej tapicerki, kiedyś pytałam w 4Kids to koszt 3 lata temu wynosił 1050zł za komplet do siedziska spacerowego.

Nie wiem jak będzie w przypadku różowej, wiem tylko, że puki co mowa była o limitowanej edycji wraz ze stelażem :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1491129036.html.... zastanawiam sie nad kupnem tego wozka,czy myslicie ze jest cos nie tak z nim? Czy widac ze jest to stary model?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale link coś nie działa :(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/show_item.php?item=1491129036#gallery

Jest to stary model mniej więcej z roku 2008 na plus jest dużo dodatków ale cena moim zdaniem jeśli osiągnie ok 2000zł jest wygórowana. Za tą cenę spokojnie można kupić wózek nowszy również z takimi dodatkami.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze ktoras z was chce sprzedac wozek....Chetnie odkupie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze 1 na allegro za 3499 ale nie podoba mi sie kolor spacerowki no i cena ;-)a moze ty Agusia znasz kogos kto chcialby sprzedac ten wozek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-stokke-i1491129036.html...podaje jeszcze raz link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymiana przednich kółek w stokke

Wiatm Szanowne Panie ponownie,
czy któras z Was wymieniała przednie koła w starym stelażu? Bo nie ma tam zadnego guzika ani srubki, a zanim mąż użyje wiekszej siły wole zapytac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie takie proste. Trzeba rozkręcić całą podstawę, nie ma żadnego guzika ani nic z tych rzeczy :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale super wózek. Nie widziałam nigdzie takiego cuda. Piękny. Przy drugim dziecku poszukam czegoś takiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , mam prośbę jak złożyć stokka( do bagażnika lub po schodach) ? tzn nie potrafię tego zrobić pomimo instrukcji :( mam zamontowaną gondolę, torbę na akcesoria i dostawkę na kóleczkach dla starszego dziecka, wszystko to mi utrudnia złożenie i nie wiem teraz czy to demontować zanim będę chciała złożyć wózek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musisz pociągnąć za zapadkę (rys. punkt 1)do charakterystycznego kliknięcia potem nogą trzeba energicznie wcisnąć element (pokazany jako punkt nr 2)
image

i zablokować koła tak jak tu na foto:
image

Następnie pociągnąć za zapadkę i energicznym ruchem wcisnąć do oporu aby rurka schowała się :) (foto poniżej punkt 3)
image


Następnie opuścić rączkę do dołu pociągając i jednocześnie opuszczając rączkę do samego dołu (punkt 4)

Tak powinien wyglądać wózek po złożeniu:
image

Oczywiście z gondolą oraz spacerówką wpiętą w stelaż wózka do bagażnika złożyć się nie da trzeba je zdjąć.
Można jedynie złożyć same kółka jak to pokazałam powyżej wtedy należy wykonać jedynie czynności 1 i 2 pomijając 3 i 4 :)

Mam nadzieję, że pomogłam :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha dostawkę należy zdjąć lub umieścić ją maksymalnie do góry i wtedy składać stelaż :
image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baaaardzo dziękuję Agusiu:) teraz w końcu się udało ! a już myśleliśmy że wózek ma usterkę....pozdrawiam serdecznie :)
ps.postaram się umieścić na dniach zdjęcia fotelika maxi cosi z tapicerką uszytą przez moją krawcową pod kolor stokka purple
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieszę się że się udało :)
Pewnie wklejaj fotki chętnie obejrzę :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w oczekiwaniu

Czesc Dziewczyny,
ja wlasnie czekam na moj nowy Xplory w kolorze purple. Powinien byc pod koniec przyszlego tygodnia i juz sie nie moge doczekac ;)
Jak go juz przetestuje z checia odpowiem na wszelkie pytania, bo z wozkami Stokke przyjaznie sie od paru lat i bede miala porownanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam dziewczyny. Mam na sprzedaz NOWY MODEL STOKKE XPLORY 2011r w kolorze PURPLE gondola z torba moskitiera folia. Nie musze chyba reklamowac wozka poniewaz kazdemu zainteresowanemu jest chyba doskonale znany. Chetnych prosze o pisanie na maila kobylka85@wp.pl POZDRAWIAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moglabys umiescic zdjecia wózka do sprzedania ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety jest spakowany i nie mam mozliwosci zrobienia wyglada dokladnie tak jak na oryginalnym zdjeciu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to nie Twoja aukcja? :)
http://allegro.pl/stokke-xplory-model-2010-nowy-okazja-i1544901618.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ta aukcja bo email się zgadza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak dokladnie to moja aukcja :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy jest ktos chetny na kupno wozka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 2 tys tak, ale nie za wiecej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o kontakt lub napisanie maila do mnie kobylka85@wp.pl na pewno sie dogadamy :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co jest powodem sprzedaży prawie nowego wózka? nowy to ok 4 tys złotych. Nie szkoda ci pozbywać się go za połowę ceny??? Masz coś do niego w komplecie moja znajoma oczekuje dzidzi widziaa u mnie ten wózek zauroczył ją napisz wszystko dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ten wózek to sama gondola + stelaż brak jest spacerówki więc cena normalna.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cena byla za sama gondole ze stelazem ale juz nieaktualne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, dziewczyny mam pytanie, czy w miejscu gdzie gondola styka się z drążkiem do prowadzenia (tzn. tam gdzie jest te wcięcie w gondoli) nie przychodzi coś jeszcze, bo mam tam taki otwór i ogólnie odstaje to lekko od tego drążka, i dziś miałam wrażenie jakby czegoś tam brakowało.Ja poprostu wsadzam gondolę i tyle, tak to ma być?
i jeszcze pytanie czy ktoś sie orientuje gdzie można kupić kocyk celebryte do wózka purple? w 4kids widziałam tylko ten drugi kolor.
Pozdrawiam serdecznie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klips, brakowało mi klipsa....doczytałam forum i skontaktowałam się z 4kids, błyskawicznie przysłali mi kurierem brakującą część, ten sklep jest naprawdę super! no i ceny też ma extra, w porównaniu do tych cen stokka jakie ktoś ostatnio wywalił na allegro,masakra poprostu:( np.w 4kids cena za uchwyt na kubek 79 zł, na allegro 199 zł....pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam sympatyczne Panie :) Właśnie przymierzam się do kupna tego cudeńka, ale mam konkretny dylemat!!!!!!!
Ja zdecydowałam się kupić używany, nie nowy i koniecznie niebieski, ale nigdzie już nie mogę znaleść, te co były wystawiane - już ich nie ma, bądź są w gorszym stanie a ja szukam raczej w miarę idealnego stanu. Został mi kolor zielony - olive, co o nim sądzicie? Generalnie ładny, ale do porodu zostało mi parę miesięcy i zastanawiam się nad dwoma opcjami: kupić zielony i później jak się pokaże niebieski to kupić niebieski a zielony sprzedać czy może na razie nie kupować nic i wstrzymać się aż pokaże się niebieski...? Ale czy nie będzie za późno... ?? Ratunkuuu!!! Nie wiem co zrobić (???).
Może wydaję się Wam to głupie, ale ja naprawdę mam problem z tym...
Doradźcie coś :)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym się wstrzymała, kupować i sprzedawać, jak jest czas to zaglądać codziennie na allegro a coś sie trafi napewno:)
mam pytanie, dlaczego gondola zsuwa mi się w dół po drążku, jak ją zakladam to jest na najwyższym poziomie a potem powoli zsuwa się w dół, żeby ją podciągnąć spowrotem wyciągam gondolę bo nie wiem czy można podciągnąć z gondolą w gorę, pomocy bo w instrukcji ani słowa nie mam na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mam do sprzedania rozowy wozek STOKKE z limitowanej edycji!!! W komplecie wszystko tj, gondola, stelaz, spacerowka, tekstylia, moskitiera, folie przeciwdeszczowe, torba do wozka i dodatkowo w tym komplecie Parasolka i Kocyk niedostepny osobno !!! Wszystko jest NOWE i wszystko dostepne w 24h i wszystko to za 4800zl !!!!
Moge wyslac, ale najchetniej odbior osobisty na terenie Warszawy! Kontakt: nksd@poczta.onet.pl
Wozek jest wystawiony na allegro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
mam do oddania sprzedania stokkusia STOKKE XPLORY :) zestaw z gondolka spacerówka ,fotelikiem samochodowym i adapterami.(spacerówka ,+ gondolka z najnowszej edycji EVO i nowe nieużywane) stelaż adaptery oraz fotelik używane .ale w baardzo dobrym stanie)jest to ten nowszy stelaz z jasnymi klipsami ale bez dostawki.
MAM RÓWNIEŻ MNÓSTWO DODATKÓW STOKKE:parasole ,plecaczki , kocyk śpiworki forest zielony w kwiatki i bezowy w kwiatki,zestaw letni , i wiele wiecej .jesli ktos coś potrzebuje do stokke prosze pisac na maila .
katepmiki@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do wózka mam oczywiście 2 folie na deszcz nowe
nowa moskitiera , a sprzedam caly ten zestaw za 2800 bez fotelika i adapterow za 3000 z fotelikiem i adapterami .Biorac po uwage fakt ,ze gondola oraz spacerowka sa nowe nigdy nie uzywane to mysle ze cena nie jest wygórowana ,stelaz ma tylko malo widoczne ryski na przednich kółeczkach . za caly zestaw w sklepie było by ponad 4500zł .Bylo by super gdyby ktoś wpadł po wózeczek osobiscie
Pozdrawiam wszystkich fanów stokke:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam do sprzedania fotelik samochodowy NOWY stokke besafe izi sleep czy ktos bylby chetny??? prosze pisac kobylka85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby gondola sie nie zjezdzala po drazku trzeba zacisnac zaczep pod gondola az do samej rury. To jest blokada wlasnie dzieki ktorej nie bedzie problemu z zsowaniem sie gondoli czy spacerowki w dol :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam tanio summer kit Stokke różowy oraz Spiworek czerwony oraz dostawke Stokke rider . Ceny oczywiście dużo niższe niż w sklepie a dodatki sa nieuzywane pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ten zestaw Summer kit jest z najnowszej kolekcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czy stokke nadal posiada Pani na sprzedaż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

STOKKE POLSKA NA FACEBOOK'U :))

Od wczoraj jest oficjalna polska strona Stokke na Facebook'u, ja sie juz "zapisalam" :)

Sadze, ze to bardzo dobrze, iz firma zdecydowala sie "wyjsc do ludzi", moze byc fajnie moc podyskutowac o produktach i uzyskac rzeczowa informacje z pierwszej reki, bo mam wrazenie, ze sprzedawcy w wielu sklepach "ida na skroty", badz po prostu sa nierzetelni.

Poza Xplory mozna pewnie bedzie poznac dokladnie tez inne produkty, na przyklad swietne krzeselka Trip Trap (u nas w domu sa 3, lacznie z ostatnim, dla 6 tygodniowej coreczki i zestawem dla niemowlat - polecam)

A my zaczelysmy spacery "odziane" w summer kit z najnowszej kolekcji i musze Wam napisac ze sprawdza sie swietnie. Wreszcie jestem spokojna o maluszka, ze mu slonce i upal krzywdy nie zrobi.

Pozdrawiam (i do zobaczenia na FB ;) )
kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie ta strona, jak ją znalesc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.facebook.com/StokkePolska

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Dziewczny, mam do sprzedania summer kit 2010 kolor pink, oczywiście nowy, kupiłam dla mojego Synka, ale jednak jest zbyt różowy zdecydowanie dla dziewczynki, w grę wchodzi również zamiana (i to wolę) na taki sam ale niebieski.Cena do sprzedania 599 zł czyli najtaniej.Mój mail whiteangel-1977@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam przymierzam się do kupna Stokkusia szukam kompletu gondolki stalaża plus spacerówki do 2500 jeśli ktoś szuka kupca jestem pierwsza w kolejce:) pozdrawiam i czekam na oferty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, kupie gondole stokke prosze o propozycje, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja będę najprawdopodobniej sprzedawała swój :)

Pełny komplet + full akcesoriów
Model 2009 z nowym mocowaniem spacerówki i możliwością montowania deski-rider

W komplecie:
Gondola + spacerówka kolor pomarańczowy stan idealny
kocyk
2 folie przeciwdeszczowe
moskitiera
parasolka
śpiworek do gondoli
śpiworek do spacerówki
plecak
wymienna, kompletna tapicerka w turkusowym kolorze do spacerówki możliwość kombinacji kolorystycznej
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

CZY DO KAZDEJ BUDKI MOZNA ZAMONTOWAC OSLONE NA NOZKI W SPACEROWCE???

Witam wszystkich, ostatnio udalo mi sie na ebayu kupic oslone na nozki do spacerowki z kolorze turkusowym. Bylam pewna ze bedzie dalo sie ja zamontowac a okazuje sie ze moja budka nie posiada zamka (oslona ma zamek) i nie wiem co mam zrobic. moze ktos mial podobny problem? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osłona na nóżki-śpiworek czy folia przeciwdeszczowa?

Żadnej słony na nóżki - śpiworka nie montuje się na zamek.
Może chodzi o folię przeciwdeszczową? Jeśli jest montowana na zamek a w budce go nie ma to nie możliwości jej zamontowania. Trzeba nabyć folię na nowszy model wózka.

Napisz dokładnie o co i dokładnie o jaka cześć akcesorium chodzi :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ma ktoś jekieś dodatki do sprzedania do modelu z jasnymi klamrami domniemam ze ok 2008/2009 rok. i proszę o pomoc z sprawie terkoczacych tylnych kół, co się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koła najprawdopodobniej mają zepsute łożyska czyli do wymiany są całe koła niestety.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuuuu to nieciekawa wiadomość? gdzie można nowe koiła zamówić jaki to jest mniejwięcej koszt orientuje się Pani? aaa widziałam na allegro pani wózek niedawno był wystawiony:) już sprzedany? jakieś dadatki może w domu zostały priorytetowo poszukuję uchwytu na butelkę:) czy znajdę kogoś kto zamawia tapicerki i inne dodatki do stokke z uk albo usa? pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wózek sprzedałam i niestety z wszystkimi dodatkami jakie miałam. Jeśli chodzi o sprowadzanie akcesoriów z UK mogę coś zorganizować :)

Koła można zamówić u dystrybutora lub zapytać na Faceboku Stokke Polska. Czasami można trafić na allegro. Koszt trudno powiedzieć ja kiedyś sprzedawałam używane po 180zł za sztukę.

Uchwytu na butelkę nie sprzedaję bo aktualnie używam ale koszt w sumie nie duży ok 80 zł.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może ktoś chce sprzedać swojego Stokke?

Szukam wózka w kolorze dla chłopca(różowy odpada), najlepiej z tych nowszych modeli. Może któraś z was chce sprzedać? Jeśli tak to proszę o kontakt na meila justyna2262@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lol ja mieszkam w UK i uzywam tego wozka od roku mniej wiecej - nigdy nie spotkalam sie z zadnym negatywnym komentarzem, wrecz przeciwnie, ludzie czesto mowia jak super ze mloda siedzi tak wysoko i widzi wszystko i ma ze mna kontakt. Dodam, ze moja corka ma juz prawie 3 lata. Teraz spodziewam sie kolejnej dzidzi i nadal zostajemy przy Stokke. Zima zakladamy winter kit obszyty futerkiem - cos pieknego i mega przydatnego dla mam zmarzlakow ktore lubia trzymac rece w ciepelku;)
Tak jak juz ktos wczesniej napisal to chyba polska mentalnosc obszczekac wszystko, co wyglada choc troche inaczej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam czy ma ktos na sprzedaz WINTER KIT ??? POSZUKUJE !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chętnie bym kupiła ale to towar bardzo deficytowy niestety :(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam winter kit jestem w stanie załatwić bezpośrednio od producenta w cenie 900zl myślę ze przy większym zamówieniu cena była by lekko do negocjacji:) ktoś chętny pisać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylabym chetna ale myslalam o jeszcze nizszej cenie moze da rade cos zaltwic??? prosze pisac jak cos bedzie wiadomo na kobylka85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ma ktoś z was moze do sprzedania Adaptery do wozka stokke ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytaj może ten sprzedawca jeszcze ma do sprzedania :)

http://allegro.pl/adaptery-do-stokke-xplory-dla-nosidelka-maxi-cosi-i1836269937.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
normalnie jestem pelna podziwu... nie dla wozka rzecz jasna bo na mnie nie robi wrazenia ale dla Agusi..szok.. 2 lata juz stuknelo hehehe :):P:P:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To należą się gratulacje i życzenia kolejnych 2 lub więcej lat :D

Pozdrawiam Karollla :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he..skoro uwazasz, ze jest czego gratulowac to gratuluje i zycze kolejnych 2 lub wiecej lat zachwycania sie wozkiem.

rowniez pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj Karollla nie odpuścisz co? ;) Nie wiem po co w ogóle wchodzisz i się udzielasz nie rozumiem jaki masz w tym cel ;D
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lubie wchodzic na rozne watki i czytac czym ludzie sie zajmuja :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a poza tym jestem mądre jajo i zawsze musze wtracic swoje trzy grosze :):P:P:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się że musisz być strasznie wredną osobą :(
image
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja z mojej strony kończę z tobą dyskusją bo prowadzisz ją na bardzo niskim poziomie :) Pozdrawiam bez odbioru i nie zaśmiecaj wątku ok?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sama sie nakrecasz ja tylko grzecznie odpisuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już nie odpisuj i tyle.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hhehe ale TY odpisalas :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komuś Winter Kit? bo będę na dniach zamawiała
P.S. To może ja Agusi pogratuluje cierpliwości dla przeciwników Stokke:) albo tych mniej zadowolonych jego wyglądem:P Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakiej cenie? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
parę postów wyżej pisze cena 950 z przesyłką
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze to duzej roznicy nie ma jak w sklepie bo w sklepie z gwarancja sa po 1190 - upust ok 6% tak myslalam ok 850zl moze da rade tak zalatwic to bylabym zdecydowana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze jeszcze o maila do pani tak bedzie prosciej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jedno jaki jest czas oczekiwania na ten zestaw???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na koniec września wylicytowałam sobie stokke w kolorze pink :D
Tak wiec dołaczał do fanów tego wózka :D jest cudny i nie zamieniego na zaden inny :)
Winter Kit też będę mieć - fioletowy ;)

Pozdrawiam wszystkie pozytywnie zakrecone :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wstawiłabym fotkę, ale nie wiem jak tu się to robi to raz, a dwa jak coś to można znaleźć na facebook stokke polska :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Wszystkich. Poszukuję Stokka w kolorze pomarańczowym, jeśli ktoś ma do sprzedania to byłabym zainteresowana. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Asiek..

Tu zestaw pomaranczowy z Niemiec
http://www.ebay.de/itm/Stokke-Xplory-orange-Komplett-TOP-/150677837083?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item231519551b

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedam NOWY wózek spacerowy stokke , light gren , gwarancja

sprzedam nową spacerówkę , cena w sklepie internetowym np.4kids 3500zł , proszę zaproponować cenę , podaję e-mail.


marika.olaf@gmail.com



Posiadam jeszcze na sprzedaż używane akcesoria stokke k. Purple
torba z przewijakiem , parasolka , śpiwór zimowy , kocyk na zatrzaski ,

mam też nową gondolę w kolorze beżowym .

wszystko co posiadam jest z najnowszej kolekcji stokke.

zapraszam do kontaktu. marika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marika napisałam maila :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzedam akcesoria stokke Purple.

torba z przewijakiem i termosem na butelke purple 350zł
kocyk na zatrzaski 140zł
parasolka purple 140zł

stan wszystkich rzeczy bdb.
kontak tel. 723-309-303

posiadam tez nowa tapicere jasno zieloną + pled bawelniany w paseczki w kolorze tapicerki 1050zł

nowa foli i moskitiera stokke 100zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też była bym chetna na winter kit ale w cenie cos koło tych 850 zł moze jest szansa w tej cenie go zakupic jak nas bedzie wiecej ?/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja za tą cenę też chętnie kupię :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Limited Edition 2012 Blue Melange

image
By agusia270480 at 2012-02-02

Brown
image
By agusia270480 at 2012-02-02
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze raz :)

Limited Eddition 2012

Blue Melange
image

Brown
image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SPRZEDAM STOKKE żółty

Witam
Mam do sprzedania wózek znanej Nam marki :)
http://allegro.pl/wozek-stokke-xplory-gondola-spacerowka-dodatki-i2111975579.html
Pozdrawiam serdecznie
P.S. ale Nas jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo krótko używany,dlaczego chcesz go sprzedać?Interesował mnie ten wózek,ale widzę że szybko użytkownicy się ich pozbywają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jacy ja sama posiadam ten wózek a w zasadzie wszystkie wersje po kolei od ponad 4 lat więc ja się nie pozbywam :)

Anka zapraszamy na FB Stokke Polska jest tam bardzo dużo zadowolonych właścicieli Stokke :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Wózek jest świetny,z własnej woli bym go nie sprzedała ale tatuś zrobił mi i synkowi niespodzianke i zamówił nowy model 2012 spacerówke,bo bardzo mi się podobał kolor.Osoby które znają tą marke nie zamienią jej nigdy

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia widze że podobnie jak ja również masz świra na punkcie Stokke :) hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Edzia bez wątpienia :D
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej. kupie wozek stokke w kolorze kawy z mlekiem nie wiem jak dokladnie nazywa sie ten kolor widzialam go raz jest ciemniejszy od standardowego kremowego lub ewentualnie czerwony. uzywany najlepiej w stanie bardzo dobrym tak do 2000 zł. jesli ktos ma prosze o kontakt luxluxuryshop@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
poszukuję kocyka polarowego do starego modelu wózka....
proszę o pomoc:))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Andzia szukaj z drugiej ręki. To jest już stara kolekcja więc nowego nie kupisz. Natomiast wiem, że dość trudno go trafić bo z reguły sprzedawany jest w komplecie.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedź, ale właśnie ciężko dostać z tej drugiej ręki:)))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualnie na allegro jeden jest :)
http://allegro.pl/stokke-stokke-xplory-kocyk-i2195602263.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc dziewczyny macie moze do sprzedania tapicerke do stokka i parasolke najlepiej w czerwonym kolorze pozdrawiam piszcie na febra2@wp.pl dziekuje stokke jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do jakiego modelu?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

stokke xplory pink

Może ktoś się wie czy w jakimś sklepie w Polsce dostanę jeszcze stokke w kolorze pink z limitowanej edycji z zeszłego roku, najlepiej cały komplet z gondolką? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Mamai Ja Gdańsk ostatnio był cały komplet
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję, zaraz do nich dzwonię:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusia schowajcie ten języczek na suwaczku,omijane są Twoje posty z tego powodu ,chociaż dzidzia prześliczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja również mam różowy jest cudny a kupiłam w 4kids w krakowie i sporo utargowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak poza tym mam pytanie do użytkowniczek stokke jak się śpi waszym dzieciaczkom w spacerówce?
ja na razie używam jeszcze głębokiego bo córcia za tydzień skończy dopiero 5 miesięcy i próbowałąm ze spacerówką i sama nie wiem jak jej było bo trochę marudziła ale może musi się przyzwyczaić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetnie się śpi biorąc pod uwagę, że potrafi przespać ciągiem cały spacer nawet 3 godziny :) Obie córki nie miały nigdy problemu spać w kubełku a nawet bym powiedziała, że pozycję ma dziecko lepszą bo nie wisi jak to bywa w spacerówkach standardowych czyli rozkładanych na płasko.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odsprzedam polarowy śpiworek do starego modelu

Mam do sprzedania polarowy śpiworek do starego modelu, używany przez jedno dziecko około pół roku.

http://www.babyearth.com/images2/products/medium/10-3678-01.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogłoszenie na tablica.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem szczęsliwą posiadaczką i fanką wózka stokee i nie wyobrazam sobie juz uzywac jakiegos innego.Jest genialny: wygodnie sie prowadzi, super sie sklada zmiesci sie w kazdym samochodzie, lekki, spacerowka obracana.Nie trzeba fotelika w restauracji.Ma ciekawy i nowoczesny wygląd i mogłabym tak wymieniać dlugo, a te panie które go krytykuja nie miały z nim nigdy do czynienie wiec nie powinny sie wypowiadac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stokke jest boski, ja w londku na osiedlu mijam ich przynajmniej z 5 dziennie, nowe, stare itp, a najlepszy jest wozek babki, ktora w torbie na dole trzyma swoje yorkie, zawsze mam usmiech wtedy hihi i wszystko w tej samej kolorystyce ;-)
ja jako juz podwojna mama duzych dzieci, uwazan nadal ze gondola mala jest niestety, ale wozek na pewno wygodny...i jak ktos ma fundusze to ja nie wahalabym sie, choc mowie o swoim dylemacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izulucha moja jeździła do prawie 6 miesiąca w gondoli :) Kumpeli córeczka ma 7 i nadal jeździ :) Dzieci standardowych wymiarów :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam moja córcia kończy jutro 5 miesięcy i nadal jeździ w gondoli tzn śpi bo już mamy galeriowy debiut spacerówki :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie dzieci mam niestandardowe, obie niestety, dlatego szybko maclareny weszly w droge, cos lekkiego itp, ale stokke jak najbardziej na tak, no i ta kolorystyka...no i naprawde ludzie niektorzy nie wiedza co pisza, ze to brzydki wozek, a i wyglad i funkcjonalnosc na plus...
ps.obie corki w 3 miesicu do spacerwek przenioslam, bo nie miescily sie w gondolce...nie pisze o stokke of course
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heheheheh Izulucha tak włąśnie myślałam, że twe dzieciaczki duże :)

No kolorystyka cudna ja jak przystało na moje upodobania wożę córę w różowym, obecnie po lekkim tuningu kolorystycznym z fioletem :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój też różowiutki jest cudowny właśnie dokupiłam zabaweczki na pałąk z tiny love będzie córcia frajdę miała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, czekam właśnie na moje pierwsze dziecko i przeglądam wszystkie możliwe opcje dotyczące wózków. Stokke był pierwszym i wychodzi na to, że to ten wózek wybierzemy. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia - cena niestety powala, a Stokke zdaje się mieć parę niedoskonałości... Dlatego proszę o pomoc w decyzji, czytałam już tutaj wiele, jednak gubię się już, o których wersjach to było.

Czy amortyzacja jest aż tak zła? Można nim jeździć po lesie, plaży na przykład - chociażby na tych dwóch kołach, tak, że dziecko wciąż ma komfort?
Czy brak blokowanych przednich kół aż tak bardzo przeszkadza? Martwiła mnie też opinie, że wózek jest niestabilny, ale to nie ma miejsca?
Mam możliwość nie kupowania gondolki, czy warto w nią inwestować jeśli jest taka mała, skoro będę mieć fotelik samochodowy, a także wklładkę dla niemowlaka w spacerówce?
I ostatnie pytanie, czy ktoś ma summer kit i czy on naprawdę coś daje, czy jest niepotrzebnym gadżetem? Nie mieszkam w Polsce, ale w naprawdę ciepłym miejscu...

Dziękuję bardzo z góry za pomoc, przepraszam za pytania laika i pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pyt 1 :)
Amortyzacji wózek nie ma jest to zawieszenie sztywne, w przypadku zamontowanej gondoli jest ona tak osadzona na stelażu że przyjmuje te największe wstrząsy ze stelaża i lekko się kołysze.
Ja mieszkam na gdańskiej Morenie i regularnie spaceruję po leśnych ścieżkach jeśli są one utwardzone nie sprawia to najmniejszego problemu.
Po plaży można jeździć bez problemu do tego m.in producent stworzył składane podwozie. Sprawdziłam i działa komfort jazdy dziecka taki sam jak wózek jadący na czterech kołach :)

Pyt 2 :)
Brak blokowanych kół niestety wynika z konstrukcji wózka, to typowo wózek miejski. Po mieście nie odczuwam, żadnego dyskomfortu braku blokady, natomiast zimą oraz po lesie czasami by się przydały.
Wózek jest bardzo stabilny nie ma najmniejszego niebezpieczeństwa aby się wywrócił. Opinie w necie są z reguły o niestabilności wózka osób które w życiu nie maiły go okazji pchać, a tylko widziały go w sklepie lub na ulicy. Z wyglądu może wydawać się niestabilny natomiast to zupełnie nie potwierdzone złudzenie. Używam wózka Stokke ponad 5 lat i nigdy nie miałam sytuacji w której wózek by miał się wywrócić czy nawet zachwiać :)

Pyt 3
Mała gondola to kolejny mit internetowy. Ja woziłam moją córkę do ponad 5 miesięcy. Koleżanka wozi córkę 7 miesięczną nadal. Komfort dla takiego maluszka jest na prawdę duży porównując leżenie w foteliku którego nie polecam na dłuższe spacery. Wkładka spłycająca do spacerówki nie jest przystosowana dla noworodków. Wózek spacerowy z racji, że jest to kubełek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia i absolutnie nie należy w niej wozić maluch poniżej tego wieku.

Pyt 4
Summer Kt jest wyposażony w budkę, która ma siateczkę z tyłu budki i dzięki temu jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza, ma także frotową wyściółkę siedziska spacerowego co w przypadku dziecka powoduje że poci się mniej. Parasolka wiadomo chroni przed słońcem. Jest także taka osłonka którą się montuje na budce i zaczepia o podnóżek świetne rozwiązanie dla dla mniejszych dzieci. Oraz starszych ale śpiących, starszym dzieciakom już osłonka może przeszkadzać :)
Jeśli mieszasz w ciepłym miejscu to szczerze polecam :)

Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytanie zapraszam chętnie odpowiem, zapraszam także do społeczności Stokke na FB :) Stokke Polska :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Och, dziękuję za błyskawiczną i rzetelną odpowiedź, wszystkie moje wątpliwości są rozwiane. :) niedługo dołączę też na facebooku.
Wózek będę zamawiać, z gondolką i summer kit, w końcu moja mała urodzi się na największe upały - mam tylko nadzieję, że moja córeczka najeździ się w gondolce przez te 5 - 6 miesięcy, bo jeśli krócej to mąż mnie chyba udusi - ale tego przewidzieć się nie da... ;)
Agusia, za tą Twoją lojalność do firmy powinni Ci płacić, jesteś dla nich najlepszą reklamą. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anabel dziękuję robię to z zamiłowania :) Cieszę się że mogłam pomóc ja kiedyś też otrzymałam wiele pomocnych informacji przy wyborze wózka od innej osoby więc wiem jakie to dla niektórych ważne więc po prostu dzielę się moją wiedzą nabytą w ciągu tych paru lat :) Stokke chyba znam już od podszewki :D

Spokojnie wykorzystasz gondolę nie martw się a jeśli córeczka rodzi się latem to już w ogóle super, wykorzystacie SK w 100% razem z osłonką :)

Szczęśliwego rozwiązania i zadowolenia z wózka :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj ważne ważne, w pewnym sensie traktuję zakup tego wózka jako swego rodzaju inwestycję i nie chcę się zawieść, zwłaszcza że to najdroższa możliwa opcja na jaką można się zdecydować. Wszyscy pomyślą, że oszaleliśmy z mężem... ;)
Tak czy inaczej, tyle już się naczytałam na temat Stokke, że wiem, że warto - i mam nadzieję, że w praktyce też to wyjdzie - innej opcji nie ma. :)

(nie) dziękuję i pozdrawiam, niesamowicie się cieszę, że znalazłam tu kogoś tak życzliwego - na forach rzadko się to zdarza. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie- wlasnie nabylam nowego stokka i nie wiem czy przyciski umozliwiajace skladanie wiekszych kol wozka tak ciezko na poczatku chodza-czy to kwestia czasu i wyrobienia sie ich -czy sa do reklamacji
? prosze o info jak u WAs?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wózek trzeba poprostu wyczuć ,a co do wózka to poszukuje samej spacerówki v3 naj lepiej fioletową ma może ktoś na sprzedaż .pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam :)

Kiedy zaczynałam szukać wózka jakos nie przemawiał do mnie ten STOKKE zawsze go omijałam wzrokiem. Pewnego dnia wybraliśmy się z męzem do sklepu aby zobaczyc zupełnie inny wózek który z reszta okazał sie wielką klapą a był prawie w tej samej cenie (chicco i move) :) No i zupełnie przez przypadek zobaczyłam tego stokka :D Już wtedy wiedziała ze to włsnie tego wózka szukam i nawet nie wiem jak mogłam go omijać wzrokiem w internecie :D Jest niesamowity i jak to powiedział Pan w owym sklepie "to taka perełka wsród wózków, to tak jak z firmą Apple która wydała tylko jeden model telefonu IPhone który jest doskonały tak samo firma Stokke wydała tylko jeden wózek XPlory który jest doskonały"
Wózek wykonany bardzo starannie nie wspomne juz o jakości materiałów z jakich jest zrobiony, mega stabilny a co za tym idzie bardzo bezpieczny.
Wszytkim "życzliwym" których na ten wózek nie stać radze się nie wypowiadać bo tylko sie osmieszacie pisząc teksty typu "co za brzydki wózek" itd... :D Prosze popatrzcie na swoje "super wózeczki" i policzcie w nim wszyskie wady jestem pewna że jest ich o 70 % wiecej niz w STOKKU!!! Wózek jest FANTASTYCZNY!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Wszytkim "życzliwym" których na ten wózek nie stać radze się nie wypowiadać bo tylko sie osmieszacie pisząc teksty typu "co za brzydki wózek" itd..."

Mnie na wózek stać, ba, stać mnie na wózek duuuużo droższy niż
Stokke i nie pouczaj mnie co mam pisać na forum a co nie. Uważaj teraz: co za brzydki wózek!. Zatkało kakao?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Heh Twój tekst "zatkało kakao" mówi sam za siebie :) :) :) Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A twoja wypowiedź świadczy o tobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam,
już kiedyś mi pomogłaś więc jeszcze raz piszę, tym razem szukam śpiworka do starego modelu niebieski w koła kolorowe:)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Agusi piszę oczywiście!!!!!!!!!1:)))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzia na e-bay ,sa ostanio widzialam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.ebay.pl/itm/Stokke-sleeping-bag-for-carrycot-/251138138099?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item3a78ffdff3

Byl rowniez do spacerowki ,ale widze ze zszedl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a właśnie do spacerówki potrzebuję)))) ale dzięki:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
czy któraś z Was wie czy tapicerka do spacerówki nowego modelu v3 pasuje do starego modelu v2?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
100 % nie pasuje.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
orientuje się ktoś może czy idzie kupić same mufki do stokke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie kupisz samej mufki jeśli chodzi o te oryginalne, dostępne są tylko i wyłącznie jako komplet.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy zestaw zimowy pasuje na kazdy model ja mam ten stary model v1 chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taki sam ja na drugim zdjeciu czerwony wozek bardzo prosze o odpowiedz .widze ze pani wie wszystko i pomoze mi bo chce kupic i sie martwie czy bedzie pasowal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety Winter Kit ( zestaw zimowy ) pasuje tylko do modelu V3 czyli ostatniego. Ze względu na mocowania materiału do skorupy siedziska w modelu V1 który Pani posiada takie zamontowanie będzie niemożliwe.

Mufka pasuje ale tak jak już napisałam powyżej kupić jej osobno nie można.

Gdyby miała jeszcze Pani jakieś pytanie chętnie odpowiem :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak wygląda Stokke V3 z WK, proszę zwrócić uwagę na materiał z tyłu siedziska, jest mocowany za pomocą nap do skorupy siedziska których V1 nie posiada.

image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to sie rozczarowalam a juz mialam kupic :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewentualnie musiałabyś kupić skorupę z V3 i tapicerkę ale to koszt ok 2000 zł :( Bo siedzisko spacerówki pasuje na każdy stelaż Stokke Xplory
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowe "dzieci" Stokke :)
Crusi & Scoot
image

Crusi z opcją dla dzieci rok po roku
image

Film instruktażowy Crusi
http://www.stokke.com/en-pl/stroller/stokke-crusi/movies/demo-concept-movie.aspx
Więcej na:
http://www.stokke.com/en-pl/stroller/stokke-crusi/product-information.aspx

Scoot wersja spacerowa
image

Film instruktażowy Scoot
http://www.stokke.com/en-pl/stroller/stokke-scoot/movies/demo-concept-movie.aspx
Więcej na :
http://www.stokke.com/en-pl/stroller/stokke-scoot/product-information.aspx
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Zastanawiam się nad zalicytowaniem takiego wózka... Czy to jest v1, v2 czy v3??

Pozdrawiam,
Małgosia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/nowy-wozek-stokke-gondola-spacerowka-i2702287713.html

Zapomniałam wkleić link...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to najnowsza wersja V3
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uuu... No to chyba zalicytuję, sprzedająca twierdzi, że to prezent (najwidoczniej nietrafiony).
Niestety nie miałam okazji wypróbować tego wózka, ale zaufam wpisom z tego forum, bo zastanawiam się jeszcze na quinny moodd, ale podoba mi się to wysokie siedzenie w stokke... Zobaczymy ;-)
Dzięki za odpowiedź..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Quinny Moodd ma kapitalne kolory ale bardzo maleńkie siedzisko dlatego ja nie polecam.

Nie ma za co :) Cała przyjemność po mojej stronie :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehhh, ja przy pierwszym dziecku miałam 2 quinny i miałam pozostać wierna tej marce ;-)
Może podpowie mi Pani jeszcze jak to jest z tą "nadstawką" jakby deskorolką dla 2-go starszego dziecka - wiadomo coś o niej, sprawdza się?
Czy winien kit (najbardziej zależy mi na mufkach of course) zakłada się tylko na spacerówkę, czy na gondolkę też coś jest?

Może ma ktoś do sprzedania adaptery do Maxi Cosi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak najbardziej się sprawdza ale jak to przy podstawkach bywa trzeba iść za wózkiem dalej, co nie każdemu na dłuższą metę odpowiada. Natomiast w każdej chwili łatwo jest buggy board złożyć bez konieczności demontażu.

Winter Kit to komplet i na spacerówkę i na gondolę wszystkie części są kompatybilne ze spacerówką i gondolą :)

Rozumiem że posiada Pani model V3 jeśli chodzi o WkK tak?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)
image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, ufam, że to v3 (tak mi Pani wcześniej napisała), wózek ma przyjść dzisiaj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia kupiłaś ten wózek który wklejałaś wcześniej?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten wózek z aukcji, to wózek jednej wózkomaniaczki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ach Agusiu, dlaczego Stokke rok temu nie wymyslil dostawki dla dzieci rok po roku, choc te moje girls to male giganciki, wozki sa boskie, naprawde mi sie podobaja...fajnie, ze stali sie konkurencyjni...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izulucha no troszkę to trwało ale najważniejsze że już są i teraz każdy może znaleźć coś dla siebie :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień ze Stokke - zapraszam we wtorek 30. października 2012 "Mama I Ja" Gdańsk

image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
kupiłam model V2 wózeczka, ale bardzo chciałabym do niego winter kit, niestety wiem, że producent zaleca je tylko do V3. Czy któraś z Pań ma może model V2 i jakoś dopasowała sobie winter kit do niego? Na czym to polega?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa to już wiem, kto mi aukcję przebił :P w rezultacie mam model V2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Carolla polega na pomyśle :) Wiem, że ludzie montują WK na starszych modelach Stokke kombinując z gumkami a nawet w nabijaniu nap na siedzisko. Osobiście nigdy nie widziałam. Na allegro jest babka która sprzedaje czerwony WK zamontowany właśnie na starszym modeli napisz do niej może zdradzi Ci sekret :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisałam do tej Pani, ale niestety nie odpowiada :( szkoda, że nie widziałaś u nikogo, bo nie ma to jak zobaczyć osobiście ;) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Mam mały problem ze stokke v3; dzisiaj na spacerze najprawdopodobniej zbyt wyleczenie wciśnięto i zwolniono hamulec. W rezultacie kółko z hamulcem wydaje dź więk, jakby "pykanie" (takie trrrrrrrrr). Co mam przeczyścić/zdjąć/wysuszyć, bo zwariuję chyba...???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm zdejmij koła i zamień je i zobacz czy słyszane dźwięki będą nadal po tej samej stronie jeśli nie to będzie to wina kółka najprawdopodobniej łożysko się rozsypało lub dostało się w nie błoto pośniegowe, piasek.
Spróbuj delikatnie wymyć koło z wodą z proszkiem do prania.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za odp., zaraz spróbuję tak zrobić. Qrcze, szkoda by było gdyby juź miało się coś zepsuć- Mały nie ma jeszcze 2 miesięcy, więc wózek nówka w zasadzie... Tak to bywa, jak facet się dorwie do prowadzenia :-(
Jeśli to łożysko, to można temu jakoś zaradzić?
PS. Tak, kupiłam ten wózek, który wklejałam wcześniej :-) Przepraszam, nie wchodziłam na forum...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, po zamienieniu kółek dalej terkocze po stronie kólka z hamulcem! Awięc to nie kółko, tylko ten "bolec" od stelaża, albo sama nie wiem co:-((??
Co teraz mogę zrobić? Wózeczek kupiony na Allegro, paragonu nie mam.
Jest jakiś serwis wózków stokke w Gdyni?? Ratunku:-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teoretycznie nic bo nie masz gwarancji. Natomiast spróbuj się skontaktować z przedstawicielem Stokke może on coś doradzi. Ewentualnie musiałabyś podjechać do Mama i Ja w Gdańsku tam jest serwis może Ci pomogą :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko paragon jest dowodem zakupu. Jeżeli robiłaś np. przelew przez internet to potwierdzenie przelewu tez jest podstawa do reklamacji, bo jest dowodem zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klaudia zacznijmy od pytania czy wózek był kupiony jako nowy czy używany? jeśli używany to nawet potwierdzenie przelewu nie sprawi, że gwarancja będzie obowiązywać.

Małgosia sprawdź jeszcze datę produkcji na wlepce z numerem seryjnym jeśli wózek ma ponad dwa lata to gwarancji na produkt na pewno już nie ma. Jeśli ma mniej niż dwa lata to można spróbować dogadać się z Panem Andrzejem.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Wiem ze watek poruszany był wielokrotnie. Jednak odkąd udało mi się zajść w ciąże :-) zachorowałam na ten wózek. Obejrzałam wózek w sklepie i pani potwierdziła to co jest na co drugiej stronie internetowej. Mianowicie że wózek jest niestabilny a co najgorsze bardzo w nim trzęsie z racji braku amortyzatorów :( Odrazu zrezygnowałam z tego wózka. Wybrałąm jane tridera z gondola matrix. Już niedługo mam rozwiązanie i czas na zakup wybór był podjęty jednak wczoraj w galerii handlowej zobaczyłam stokke i znów go chce. Jednak mam duuuże obawy jest to spory wydatek i boje się ze nie będe zadowolona. Chodniki w mojej okolicy (Katowice) są bardzo nierówne dużo krawęzników i starej kostki brukowej naprawde nierównej. Co o tym sądzicie czy zda egzamin? szkoda mi dzieciaczka który miałby obijać główką o stelaż albo miałoby nim rzycać na każdej dziurze podczas coedziennych spaceró. Z mężem co weekend wyjeżdzamy nad wode latem a że mały urodzi się na wiosne to będą to częste wypady z małym brzdącem. Wygląd wóżka jest idealny jak dla mnie ale co z resztą.Boje się że gondola będzie za mała że brak blokady przednich kół utrudni jazdę i będę się męczyła z tym wózkiem. Wiem ze Aguia się wypowiadała dużo na ten temat czy ktoś jeszcze jest tak bardzo za tym wózkiem jak Agusia i potwierdza jej opinie :)) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivetta zapraszam na FB Stokke Polska :)
Tu na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania :)
http://www.facebook.com/StokkePolska?fref=ts

Ze swojej strony mogę powiedzieć że na pewno bzdurą jest to, że to niestabilny wózek. Swoją drogą chętnie poznałabym nazwę sklepu w którym Ci tak powiedziano :)
Absolutnie jest to wózek niewywrotny i bardzo stabilny. Myślę, że takie opinie w necie są pisane przez osoby właśnie które coś tam zasłyszały lub oglądały go z daleka. Nikt kto miał ten wózek nie napisze, że jest niestabilny zapewniam :)
O ile brak blokady kół może być problemem, lub mało wyczuwalna amortyzacja ( wózek skonstruowany jest , że buja się gondola ) dla kogoś to się zgodzę. Ten wózek albo się kocha albo nienawidzi :)

A może Stokke Crusi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P. Andrzejem? Kto to jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje Aguś za odpowiedź myślałam o stokke crusi ale nie moge w żadnym sklepie w Polsce go znaleźć :(ceny też nie znam i mimo wszystko już inny stelaż a xplory ma to coś :) chociaż crusi też kusi :) a te opinie o wózku zwłaszcza jedna obszerna i wydająca się na rzetelną jest na stronie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,22462,85698634,85698634,Stokke_Xplory_moja_opinia.html

to była moja pierwsza opinia którą preczytałam i kolejne tylko potwierdzały moje wątpliwości. Dopóki nie trafiłam na to forum :) i teraz duuuży dylemat mam :)
A wiecie może coś na temat fotelików izi go oraz izi sleep? czym się różnią i czy obie są dość duże bo niektore foteliki są bardzo wąskie. Czy różnica pomiędzy nimi to tylko to\o że sleep się rozkłada na leżąco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja widzialam stokke crusi w mamas and papas w uk, i nawet przymierzylam moje corki, i dlaczego jak potrzebowalam taki wozek to nie mieli w ofercie...jest boski, ltwo sie wklada dzieci i to na dole tez, fakt blanka jest b.wysoka, ale Nell super pasuje. a jak juz nie potrzebuje to wymyslili takie cudo, jest to dla mnie nr.1 na tandemy, aprzeszlam kilka i bylam zawiedziona, a ten stokke ma wszystko czego ja szukalam, teraz juz nie potrzebuje, ale wzdycham i zawsze jak jestem w poblizu to ogladam go sobie, cena z dwoma siedziskami , nbez gondoli 1150 funtow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ponownie,

Któraś z was wcześniej pisała, że wózek z aukcji, do której link wkleiłam to wózek jednej z wózkomaniaczek... Awięc po wizycie w serwisie Mama i ja dowiedziałam się, że kupiłam PODRÓBĘ. Oczywiście sprzedająca nie odpowiada na maile.
Nawet mi do głowy nie przyszło, że podrabianie się wózki! Najgorsze, że teraz to ja będę miała problem z jego sprzedażą.
Przestrzegać sięc wszystkie dziewczyny: sprawdzanie wszystko i nie wierzycie w "nieudane prezenty", paragony u rodziny i inne tego typu ściemy... :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ehh... Przepraszam- wkradły się mi literówki (za sprawą korekty, której nie umiem niestety wyłączyć) ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.Andrzej to przedstawiciel Stokke na Polskę :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivetta opinie będzie wiele, zarówno negatywnych, choć większość osób które je używają raczej ocenia je dobrze.

Najlepiej byłoby znać kogoś i móc wypróbować go w terenie i samemu ocenić :) lub po prostu odwiedzić sklep :)

Co do fotelików, różnica jest dość spora. Go jest lżejszy nie rozkłada się na płasko jest mniejszy i inaczej wygląda. Natomiast Sleep jest ciężki, rozkłada się na płasko. Oba można montować bezpośrednio na stelażu Stokke. Jedyną rzeczą na którą warto zwrócić uwag to to, że Sleep nie dedykowany Stokke potrzebuje adapterów a taki ciężki fotelik + adaptery nie jest polecany przez Stokke ze względu na niebezpieczeństwo wypięcia się lub pęknięcia adaptera.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia niestety podrób jest coraz więcej, ja akurat orientuję się jakie sa różnice i oglądając go od razu bym wiedziała że to nieoryginalny produkt :( To niestety tak jak z wieloma rzeczami podróbki były są i będą :(

Współczuję Ci :(

Może wstaw fotkę a ja opiszę go i postaram sie zwrócić uwagę Wam na co patrzeć przy zakupie.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Crusi można kupić i sprawdzić cenę tutaj :)
http://4kids.com.pl/produkty/szukaj/2?keyword=crusi&category_id=
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia już zdecydowłam chce stokke :) szukam po aukcjach moze uda mi sie kupic uzywanego w dobrym stanie wiem zey patrzec czy jest oryginalny. Niestety nie znam różnic ale chciałabym kupic na przedłuzonej gwaracji i tylko za takimi sie rozgladam :) majac paragon bede wiedziala czy nie podróba. Co sadzicie o aukcji na allegro

http://allegro.pl/wozek-stokke-xplory-v3-gleboko-spacerowy-sklep-i3002922445.html

bo jest jeszcze zestaw uzywany na przeduzonej gwarancji w jego skład wchodzi:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2987775802&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

czy to nie za drogo? wsumie duzo rzeczy sama nie iwem czy bardziej oplaca sie uzywany za 4tys czy nowy za 3,4tys i systematycznie dokupować. Albo wogole kupic takiego samego golego w takim kolorze jakbym chciala bez :) uzywanego za 2800 tez v3 jest na allegro i potem dokupowac bajery :)

doradzcie :) a co do fotelika izi sleep juz widzialam jest rzeczywiscie bardzo ciężki i wąski w porównaniu do innych a wkładke dla niemolaka jak sie wyjmie widac styropian przez dziury w materiale ktorymi pasy wychodza jakas masakra i to był oryginalny w sklepie. Izi go nie widzialam ale jest lzejszy i chyba na niego sie zdecyduje bo mimo wszystko wewnątrz jest większy od sleepa chyba :) czy moze postawić na maxi cosi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivetta przede wszystkim nie kupuj wózka bez zdjęć real !!! To, że ktoś sprzedaje wózek i wstawia zdjęcia katalogowe już jest podejrzany także ja bym sobie darowała ten pierwszy link.

Zobacz tu jest chińska podróba dla zwykłego kowalskiego zdjęcia na samym dole mogą nie świadczyć o podróbce a jednak to jest podróba...

http://www.aliexpress.com/item/2011-stokke-xplory-Stroller-i-year-Guarantee-100-New-Baby-Pram-Stroller-Infant-Pushchairs-Baby-Travle/510827954.html

Wydaje mi sie, że lepiej kupić używany na gwarancji od kogoś. A nie od sprzedawcy niewiadomego pochodzenia

Co do ceny
musiałabyś sobie wszystko przeliczyć po kolei :)
Tak wiec wózek 2 w 1 kosztuje ok 4 tysięcy
Torba na pieluchy 400
Śpiworek 420
Summer Kit 600
Winter kit 1000

Czasami lepiej kupić cały zestaw używany na gwarancji niż nowy i to nie wiadomo skąd.

Co do Maxi Cosi oczywiście że można ale trzeba dokupić adaptery.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz. A orientujesz sie moze na ile jest przedłużana gwaracja? jak komuś koncza sie 3 lata bo Pani z allegro napisala mi ze na kolejne 3 albo 5 co mnei zdziwilo ma to sprawdzic jak cos bede chciała zdjęcia oczywiście zanim kupic i ona wysle mi wózek. Za daleko mam zeby jechac do niej :) a który fotelik byś mi poleciła sorki ze Cie tak męcze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nie w żadnym wypadku. Rozszerzona gwarancja jest o rok czyli 2 + 1 rok rozszerzonej co daje łącznie trzy lata. Bzdurą jest 5 więc w to absolutnie nie wierz. To ta Pani z linku z niebieskim Stokke Ci tak napisała? Poproś ją o skan rozszerzenia i będzie jasność ;) Ale jestem 100% pewna tego co napisałam wyżej :)

Co do fotelika wszystko zależy jakie masz fundusze, MC jest najtańszy potem Go i na końcu Sleep ale tego ostatniego nie kupiłabym ze względu na wagę. Ja miałam MC cabrio Fix i córa podróżowała nim do 1,5 roku.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja też się zastanawiałam kiedyś nad tym Stokke niebieskim, ale on z 2010 więc za chwilę już koniec gwarancji. Acha, ten wózek był już chyba z rok temu wystawiany na allegro, tylko było więcej zdjęć m.in pani w białych kozaczkach. Kto czyta forum wózkomanię będzie wiedział o co chodzi. Poproś o dokładne, bieżące zdjęcia, bo tutaj to co zdjęcie to z innej parafii, a i przez ten rok mogło śladów użytkowania i zniszczenia dojść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak to Pani w słynnych już białych kozaczkach ;)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy jest możliwość wstawienia zdjęć tego nie oryginalnego Stokke?

Pewno niejedna z osób, które mają te wózki, a nie dostały paragonów chętnie porównają i się uspokoją, że mają oryginały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm mówice o tym linku co ja wkleiłam że niby słynna pani w białych kozaczkach? Zaczynam się bać ile Wy wiecie o tych aukcjach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, dokładnie o tym. A winter kit i śpiworek to już chyba pani sprzedała właśnie http://allegro.pl/winter-kit-spiworek-do-stokke-i3009842018.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dominika część zdjęć podróbki jest tu niby na pierwszy rzut oka wygląda jak oryginał ale ostatnie zdjęcia częśći stelarza pokazują jakie niedoróbki ma wózek
http://www.aliexpress.com/store/product/Pink-Stokke-Xplory-2013-the-most-popular-baby-stroller-the-acccessories-for-chooise/907184_738007264.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
stelaża oczywiście ;)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, po obejrzeniu to już widzę, że mam orginał na 100%. A zbliżenie tego stelaża to jakaś masakra. Jakby piłą niektóre części wycinane, albo nożem, np prezy pałąku. Dzię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś mi litery zjadło na końcu. Ale kolor niebieski to im nie wyszedł wcale. Tutaj to po samym kolorze widać, że podróba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jak już odważyłam się coś napisać to pochwalę się też moim Stokkusiem



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia ,widze teraz roznice ... ten plastik na raczce i inne elementy sa jakby z innego plastiku ,takiego matowego i te kolko biale w spacerowce inne :D:D:d
I jak wspomniala wyzej Dominika elementy wycinane jakby wrzeszczotem :D
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie dziewczyny, kolor tylnych kół też jest inny. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób będzie teraz miało świadomość na co zwracać uwagę kupując wózek :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to nasz w kolejnej odsłonie :)
image
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogladalam wczoraj w sklepie oba wozki i xplory i crusi i ciagle mam watpliwosci, na ktory sie zdecydowac (za xplory przemawia nizsza cena). Niestety w sklepie nie mieli gondoli do xplory a nie widzialam jej jeszcze na zywo. Czy ktos tu na forum uzytkowal gondole xplory? Czy do niej ze wzgledu na ksztalt potrzeba jakies dodatkowe 'specjalne' rzeczy? odpowiednie przecieradlo/ceratke? Wybaczcie moze glupie pytanie ale nie mam jeszcze pojecia co sie wozi w glebokim wozku oprocz dziecka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnica jest w wielkości między gondolą Crusi a Xplory.
Gondola Crusi ma długość 79cm
Gondola Xplory 74cm

Kształt gondoli w Crusi jest klasyczny i składa się na płasko. W wyposażeniu standardowym masz materacyk powleczony materiałem w kolorze środka gondoli.

Kształt gondoli Xplory jest inny ze względy na montowanie na stelażu. Również w wyposażeniu standardowym jest materacyk z powłoczką w kolorze wózka. Można dokupić dodatkowe powłoczki np w kolorze białym.

Używałam gondoli Xplory moje dziecię standardowych wymiarów jeździło w niej do 5 miesiąca i pojeździłoby zapewne dłużej ale zrobiło się ciepło i przesiadłyśmy się do spacerówki. Dziecko urodzone w grudniu.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki Agusia :) godole crusi widzialam i macalam, chociaz wiadomo jak to sie oglada milion wozkow na raz, nie zwrocilam dokladnie uwagi co tam bylo w srodku. Czyli na ten materacyk nic juz nie potrzeba? Ta powloczka jest wytrzymala na niespodzianki? Czy jednak jeszcze jakas warstwe czegos nieprzemakalnego warto polozyc? Caly czas mam na mysli cos w ksztalcie tego nietypowego materacyka xplory.

Termin mam na koniec marca/poczatek kwietnia, wiec w gondoli jednak przejezdzimy cale lato niestety. Najchetniej wzielabym gondole Crusi a spacerowke juz na stelazu xplory, ale taka impreza z dwoma wozkami chyba by mnie za duzo wyniosla ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co wszystko zależy od dziecka czy ulewa itd. Ja miałam położoną pieluszkę tetrową złożoną na pół pod główkę dziecka na materacyk bo moja była z tych ulewających właśnie :( Ale tak naprawdę materacyk jest wyjmowany i wszystko można sobie spokojnie wyprać w razie potrzeby. Powłoczka ta dodatkowa jest bawełniana a ta standardowa nie wiem szczerze mówiąc :) Moja jeździła jeszcze w śpiworku więc w sumie materacyk był chroniony przed niespodziankami :)

Powiem, tak ja byłam zadowolona z gondoli Xplory i wcale nie jest taka mała jak wszyscy mówią, spokojnie na te 5-6 miesięcy wystarczy. No chyba, że ktoś z gondoli chce korzystać 8 -9 no to wiadomo, że dla takiego kogoś będzie mała. Spacerówka jest bardzo dobrze osłonięta ( mówimy o modelu V3 ) chodzi o budkę i wiatrołap do tego jeśli dokupisz śpiworek to już w ogóle dzieciątko będzie super okryte zimą :)

Kwestia tego jaki stelaż Ci bardziej pasuje bo siedzisko spacerowe do obu jest takie samo. Potem dochodzą takie kwestie jak dodatki. Jak będziesz chciała dokupić np WK to mufki na rączkę stelaża Crusi nie założysz. W Crusi nie masz regulacji wysokości siedziska. Za to masz możliwość rozbudować Crusi o wózek dla drugiego dziecka ( choć ta opcja nie wszystkim odpowiada za tzw. wożenie drugiego dziecka w koszyku zakupowym ;) )

Także kwestia podobania się zostaje. Tak naprawdę gondoli używa się krótko to sama spacerówka będzie dłużej eksploatowana :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aguś mam do Ciebie ogromną prośbę mogłabyś zerknąć na ta aukcję

http://allegro.pl/show_item.php?item=3056786522

i powiedziec co o tym sądziśz? tak swoim fachowym okiem :) zdjęcia gwarancji i paragonu podobno mają jak tylko rozpakują kartony to mi zeskanują. Czy można wtedy na podstawie gwarancji zadzwonic do sklepu czy rzeczywiscie taki nr seryjny wózka albo cos w tym stylu mają w systemie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam dowod zakupu tylko nie wiem jak dodac tu na forum zdjecie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivetta możesz sprawdzić konkretną transakcję po numerze paragonu i wtedy się dowiedzieć. Wózek na moje oko jest oryginalny. Gwarancja jest dwa lata od dnia zakupu a dodatkowy rok można uzyskać rejestrując się na stronie producenta. Zapytaj sie czy się rejestrowali jak tak niech dadzą Ci skan przedłużonej gwarancji ale to jak kupisz :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wielkie Aguś za informacje. Jestem w kontakcie mailowym z tą panią i jak dobrze pojdzie to transakcja dojdzie do skutku :) i niedlugo dołacze do szczesliwych mam posiadajacych stokusia. Jeszcze tylko troszke na maluszka trzeba poczekać, narazie wywija w brzuszku u mamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powodzenia w takim razie :) Cieszę się że mogłam pomóc :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aguś chciałam Ci ejeszcze prosić o jedna rzecz :) jak wyglada nr seryjny wózka? czy na dowodze zakupu wózka on jest? mam zeskanowy dowod zakupu z zagranicy z jakiegos sklepu ale tam nie ma pieczatki i nie iwem czy gdzies tam moze widniec ten numer czy tylko na wózku? i co potrzebne jest do gwarancji dowod zakupu wystarczy? czy numer seryjny to iles cyfr/na iles cyfr czy jakies litery i liczby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Numer seryjny znajduje się na wózku jest to ciąg liczb oprócz tego jest data produkcji stelaża na tej samej naklejce.

Numer seryjny jest też na naklejkach które teoretycznie przyklejane są na kartę gwarancyjną a praktycznie może być przyklejona nawet na instrukcji obsługi.

Ja mam właśnie na instrukcji + pieczątka sklepu. Oprócz tego normalnie fiskalny paragon na nim nie ma numeru seryjnego tylko nazwa wózka i data zakupu.

Aby móc reklamować potrzebujesz tylko paragon ewentualnie paragon + karta gwarancyjna.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w tym momencie mialam przelac pieniadze jeszcze sie wstrzymam chwilke moge Agus Ci wyslac na maila rachunek ktory dostalam skanem? abys mogla mi pomoc czy to moze być rzeczywiscie rachunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale to jest rachunek zakupu za granicą tak?
Poproś jeszcze o zdjęcie naklejki z numerem seryjnym

mój mail agnieszkatomaszewska1980@wp.pl
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje Ci bardzo wyslalam na maila. Jest mi juz glupio prosic o kolejne zdjęcie bo pani mieszka za granica a wozek jest u jej bratowej i ona ciagle fatyguje bratowa. A ja zadaje tysiace pytan, twirdzi ze ma naklejke jak znia mailowalam i pieczatke tez. Ta pani nie jest tak bardzo za sprzedarza bo na aukcji i tak juz jest kwota ponad 2 tys wiec za 4 dni napewno osiagnie swoj cel i sprzeda za 3,5 tys. Nie chcialabym przegapic okazji i zdecydowac sie odrazu za te 3,5 tys bo mysle ze sie oplaca. Wypytywalam o zarysowania stwierdzila ze ich praktycznie nie ma bo ona nie widzi ich jak sie przyjrzy to moze gdzie male ryski sa ale dla niej niewidoczne. Co sadzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, ze to bardzo dobra cena :) Według mnie z wózkiem jest wszystko ok więc kupuj śmiało :)

Acha co do gwarancji na aukcji jest błąd. Wózki mają 3 lata gwarancji 2 lata producenta + rok przedłuzonej czyli w najlepszym wypadku wózek ma jeszcze 2 lata a nie 4 :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Aguś :) przyszedł mój kochany wózeczek :) musze się troszke pożalić a jednocześnie zapytać co sadzisz. Pierwsza wada to jak kurier przyniosł paczkę to była uszkodzona rączka w tranporcie ją zarysowali wiec byłam wciekła ale jakoś przezło mi bo okazało się ze rączka była złozona w przeciwną strone i ta rysa jest pod spodem wiec jakos ujdzie. Spisąlm protokol uszkodzenia ale to wózek uzywany więc pewnie protokól nic nie da. Wóżek ogolnie ladny, pozatym że spleśniały ://// byl trzymany w wilgoci i na szelkach do zapięcia w spacerówce pleśń. Więc całe obicie do prania. I tu pierwsze pytaie prałaś może już coś w swoim wóku? jeśli tak to czym żey zacieków nie było. Druga sprawa koła, przednie są zardzewiałe od środka i się blokują nie chca skręcać i nawet na wprost jechać czy gwarancja to obejmie? bo jest napisane ze nie jezeli jest wada spowodowana czynnikami zewnętrznymi a to ewidentnie od wilgoci. Tylne koła za to lataja na boki a po ich ściągnięciu od środka są ślady że obcierały o stelaż:/ pozatym nie wiem czy tak powinno być bo w wozku jest ten rider na drugie dziecko ktory mocowany jest do tylnych kół na bolce on jest sściagniety ale bolce od kół tylnych wystają same sobie czy one powinny miec zaslepkę jakąs? czy jak sie ciągga kola to tylko wciska sie srodkowa czesc kola i wyciaga je? cały wózek kolebocze się na boki. 3 wada chyba bo nie jestem pewna to to ze cały wózek (stelaż) + fotelik izi sleep jest made in portugal, natomiast spacerówka i gondola oraz torba moskitiera i folia przeciwdeszczowa made in china to mnie zdzwilo. A i chciałam zapytać z jakiego tworzywa jest w Twoim wózku taki kwadracik który znajduje się na tym długim plastiku który słuzy do składania wózka aby jechał na dwóch kołach po schodach. Ten prostokąt jest jasny szary z pomarańczowym napisem stokke i zaraz pod napisem na tym szarym prostąkacie jest taki kwadracik u mnie był metalowy i jest cały zardzewiały :/ w dotyku aż szorstki. PPytanie kolejne czy torba pod wózek (moja ma uszkodozy suwak ) jest składana? tzn na zdjeciach widziałam ze niektorzy mają taka małą płaska z wytłoczonym napisem stokke mojej nie da sie złozyć i nie ma napisy stokke oprocz metki. Mocowanie do gondoli ten zaczep taki co jest na stelażu jest innego odcienia niż pozostałe częsci wózka ale za to tego samego co pojemnik na kubek poprostu typowy szary plastik. A kubek niby made in portugal. Przednie koła też są innego koloru niż tylne. Na wózek mam jakieś książeczki dowód zakupu któryy Ci przesyłałam. Naklejka z nr seryjnym wóka jest pod wózkiem na spacerówce na stelażu jak rozłożyłam go do zera to widziałam i w książeczce z instrukcja obsługi na każdej naklejce tn sam numer. Cuż o tym sądzisz troche się rozpisałam :) ale sama nie wiem co myśleć o tym wózku ogólnie jego stan jest troche zużyty porysany i kolebocze się strasznie. Czekam na odpwoedz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Ivetta
Strasznie mi przykro że wózek okazał się w stanie jaki opisujesz :(

Co do rączki niestety farba, którą jest pokryty stelaż jest bardzo delikatna , i bardzo łatwo o uszkodzenia niestety sama miałam na poprzednim stelaży rysę.

Prałam tapicerkę kilka razy, podstawowa informacja dla Ciebie to taka, żeby nie wirować, ze względu na gąbkę w środku która może się przemieścić. Tapicerka siedziska łatwo się pierze chodzi przede wszystkim o to, żeby była dobrze wypłukana, najlepiej do prania używać wanisha takiego do kolorowych tkanin. Suszyć trzeba dość długo bo gąbka w środku mocno wciąga wodę. Susz kolorem do góry na płasko. Jak wyjdą zacieki przetrzyj je gąbką z samą wodą ale nie płucz całej tapicerki. Pozostałe elementy piorą sie super i schną bardzo szybko. Nie pierz w pralce raczej ręcznie.

Koła możesz reklamować jak najbardziej, być może zapiekły sie łożyska. Gwarancja obejmuje wymianę dwóch kół w komplecie.
Tylne koła możesz tez reklamować, ale wydaje mi sie że najlepiej żeby wózek zobaczył jakiś serwisant Stokke bo nie mam pojęcia czemu one ocierają o stelaż :( Jeśli to problem stelaża może jest szansa otrzymać nowy w ramach reklamacji. Z racji tego, że kupiłaś go z paragonem z zagranicy skontaktuj sie z przedstawicielem Stokke Panem Andrzejem. Opisz te problemy i najlepiej gdybyś jeszcze zrobiła zdjęcia tego ocierania kół o stelaż.

Bolce od ridera wystają i nie ma oryginalnie żadnej zaślepki :)

Wyjmując tylne koło wciska się tylko taki drucik z boku i wyciąga, wkłada się tak samo.

Tapicerka jest produkcji chińskiej i to jest jak najbardziej prawidłowe.

Co do tego elementu o którym piszesz ten który służy do składania podwozia u mnie jest biały + pomarańczowy napis. Szary jest jak jest brudny ;)
Mogę zrobić Ci fotkę, element metalowy jest normalny bez rdzy.

Torba nie jest składana, składane na płasko były w starszych modelach
V1 i V3. Taka z wytłoczonymi napisami to właśnie stary model.

Kubek jest z innego plastiku i blokada gondoli też

Co do stanu kurcze nie wiem pewnie sprzedawca oleje sprawę ale ja bym spróbowała reklamować wózek z tytułu niezgodności w opisem, Takie rzeczy które opisałaś ewidentnie zostały zatajone.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za obszerna odpowiedź :-) nie bardzo wiem o panu Andrzeju jak się z nim skontaktować. Na jakiejś stronie są informacje? I czy mówić ze taki kupiłam i nie wiem z jakich powodów jest taki stan wózka czy powiedzieć ze po zimie się tak zrobiło, bo nie bardzo wiem czy lepsza prawda czy nie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opisz wady i wyślij zdjęcia nie wchodź w szczegóły no chyba, że sie zapyta to powiedz prawdę.

Tu masz maila Andrzej.Zych@stokke.com
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo mi pomoglas :-) dam znać czy uznają reklamacje. Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma za co. Trzymam kciuki :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aguś ten mail est chyba nieaktualny, poniewaz wielokrotnie wysyłam go i za kazdym razem przychodzi zwrotny MAILER-DAEMON. Czy naoewno to ten mail? czy jest szansa ze p. Andrzej juz nie pracuje :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno mail jest dobry. Pan Andrzej na pewno pracuje. Napisz prośbę o kontakt na FB Stokke Polska
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iveta, ja ci radzę zapakować wózek do samochodu i zawieźć wspominanej szwagierce czy bratowej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba sie udało :) wyslalam oprocz .com jeszcze pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawiozlabym tej szwagierce ale w 9 miesiacu z katowic do lublina daleko a mąż pracuje całymi dniami :-( kontaktowalam się ze sprzedającymi ale twierdzą ze wozek wysyłali sprawny, bez pleśni, koła się krecily. Teraz nic mi nie da sprzeczanie się z nimi. Martwi mnie fakt ze pan Andrzej nie odpowiada a ja niedługo rodze :-( skrocila mi się bardzo szyjka mam leżeć bo każdej chwili może się poród zacząć a po głowie ciągle chodzi mi wozek nie wiem co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivetta napisz na FB bezpośrednio na tablicy że prosisz o kontakt w sprawie wózka.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałam na FB i udało mi się skontaktować. Wysyłałam zdjęcia itp.. I sprawa nie wygląda ciekawie ponieważ pan Andrzej nie sadzi ze te szkody w wozku powstały u mnie w ciagu 1,5 tyg odkąd go tylko duzo wczesniej przez poprzednia osobe. A wywnioskowalam z wiadomosci ze szkody powinno sie zglaszac odrazu, a te wygladaja na stare. Musze czekac az Pan Andrzej skontaktuje sie z jakims dzialem w celu ustalenia do dalej. Trzeba czekac chociaz jestem zalamana licze na to ze stokke dba o renome i uwzględni gwarancję, chociaz boje się ze bede musiala robić to na własną rękę i ze to pewnie duże koszty :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzymam kciuki Ivetta
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich:) Mam pytanie szczególnie do osób ze Śląska, w którym sklepie można na żywo obejrzeć wózek Stokke? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu możesz sobie zobaczyć wykaz sklepów w Polsce
http://www.stokke.com/en-pl/about-stokke/where-to-buy.aspx
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc :) uało sie reklamacja uwzględniona. Coprawda musiałam zawiesc wózek do Krakowa i potem jechać po niego ale wymienili koła oraz cała częśc która się składa po to zeby po schodach mozna wjechac. Jestem zadowoloona :) Jednak odkryłam kolejny problem nie moge założyc daszka do gondoli przypiełam go suwakiem a nie mam gdzie włożyć plastiku z konstrukcji zeby sie sztywno trzymał i składał. Brakuje czegoś w gondoli po obu stronach są dwie dziury okragłe zaraz nad zatrzaskiem białym który demonuje gondole ze stelaza. Ehh da się coś z tym zrobić? gdzieś to dokupić a moze to i przekłąda ze spacerówki albo jak....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Budka od spacerówki i gondoli jest wspólna i stelaż na którym się ją montuje także. Powinnaś mieć w zestawie dwa okrągłe zawiasy które właśnie się wkłada w tą dziurkę :)

Gratuluję pozytywnego załatwienia reklamacji :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, używam wózeczka pół roku i jestem bardzo,bardzo zadowolona ;-)
Jedyny minus,to taki,że jak chciałam wyprać spacerówkę to bardzo ciężko to się ściąga,a założenie poprawnie samej...graniczy z cudem ;-(.......ale to jedyny minusik jaki do tej pory zauważyłam, poza tym szał!!! bardzo mi się podoba i super użytkuje!! ;-) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, używam wózeczka pół roku i jestem bardzo,bardzo zadowolona ;-)
Jedyny minus,to taki,że jak chciałam wyprać spacerówkę to bardzo ciężko to się ściąga,a założenie poprawnie samej...graniczy z cudem ;-(.......ale to jedyny minusik jaki do tej pory zauważyłam, poza tym szał!!! bardzo mi się podoba i super użytkuje!! ;-) polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam mam do sprzedania spacerówkę V2 kolor niebieski posiadam do wózka różne dodatki zainteresowanych proszę o kontakt marta21m3@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Mam pytanie czy parasolka od stokke v2 pasuje do stokke v3? i czy ma ktoś do sprzedazy :) najlepiej bezowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny co polecacie na zimę do spacerówki? Winter kit czy śpiwór czy moze oba jednocześnie? Muszę zamówić przez internet a nie mam możliwości podejść do sklepu i obejrzeć na żywo, wiec będę wdzięczna za rady co i w jakiej konfiguracji sie sprawdza (dziecko 9 miesięcy)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tak śpiworek spełnia zadanie aby ocieplić dziecko zimą nawet w najgorsze mrozy. Do tego jego kształt idealnie pasuje do wózka. Co do WK moim zdaniem jest to gadżet bardziej dla rodzica aby nacieszyć oko ;) Ma co prawda ocieplaną budkę ale dziecku w zasadzie nie zrobi różnicy WK czy zwykła tapicerka choć wózek w WK wygląda obłędnie i mufka super osłania ręce. Niestety na futerko trzeba uważać bo się niszczy od wody to minus niestety.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, tak właśnie myslalam :) tzn, ze WK nie ma nic na nogi? A w śpiworze dziecko musi miec jeszcze cos w stylu ortalionowego skafandra czy kurteczka wystarczy? Wydaje mi sie, ze zimowy gruby skafander i śpiwór to troche duzo (tu gdzie mieszkam nie ma dzikich mrozów), ale moze die mylę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wk ma osłonę przeciwwiatrową ale jest bardzo cienka nie ocieplana. Śpiworek jest na prawdę ciepły i wystarczy że dziecko będzie lżej ubrane.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super! Kolejny raz dziękuje za pomoc (kiedys juz pytałam o xplory vs crusi :)). Stokke zdecydowanie powinien płacić Ci pensje za te porady ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam
Mam Pytanie,do Agusi jestem nową posiadaczką wózka Stokke Xplory V3, tj. gondola i spacerówka, i bardzo bym chciała posiadać również do kompletu nosidełko samochodowe montowane do stelaża, i tu pojawia się problem bo nie chciałabym już kupować oryginalnego nosidełka do tego wózka. Wiem że istnieje możliwość zamontowania do stelaża adapterów dla nosidełek Maxi Cosi lub Graco,czy muszą być jakieś konkretne modele tych nosidełek żeby pasowały do adapterów, czy jednak wszystkie modele nosidełka Maxi Cosi i Graco pasują, i tutaj moje kolejne pytanie czy są jeszcze jakieś inne modele nosidełek (prócz tych dwóch, które wymieniłam), które będą pasować z adapterami do tego wózka. I jeszcze jedna rzecz która nie daje mi spokoju czy może wiesz gdzie i jak można kupić te adaptery, mogą być używane lub nowe, czy może się orientujesz czy można je dostać na stronie internetowej np.allegro, lub jeżeli nie czy może masz jakiś kontakt do przedstawiciela odnośnie zakupu tych adapterów.
Wiem, że w tym wpisie bardzo często używam słowa "czy" jednak mam tyle pytań a nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.

Pozdrawiam Serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja trochę z innej beczki ale nadal w temacie Stokke. :) mam na sprzedaż łóżeczko Stokke Sleepi oraz przewijak/ biurko Stokke Care w kolorze jasnego drewna WhiteWash w bardzo atrakcyjnej cenie. Córka juz z kompletu wyrosła i zabiera nam miejsce w jej pokoju, może jest tu jakaś mama spodziewająca się maluszka.? Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wyślę zainteresowanym zdjęcia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny :-)
Widze gorąca dyskusje dotycząca stokke.
Ja z fanek stokke czyli bardzo mi sie podoba ale nie do końca wiem czy jest dla mnie.
Moze napisze po krotce w jakich "warunkach" bede go urzywala.
Rodzę na początku października czyli gondolę potrzebuje na zimę - myśle o stokke crusi czyli tym z większa gondola.
W sumie wszystko w nim mi odpowiada obawiam sie tylko kolek.
Wózek ma byc typowo miejski czyli parki zakupy itp.
Ale nie koniecznie parki z chodnikami i asfaltem a tez takie z "leśnymi ścieżkami " i obawiam sie jak w takim "terenie" poradzi sobie stokke?
Pewnie sobie poradzi ale chodzi mi tez o to czy po takim spacerku nie bede umordowana jak po pracy w kopalni a dziecko wytrzesione?
Dodatkowo niespecjalnie patrzę na wagę bo schodów w swoim codziennym życiu praktycznie nie spotykam ze schodami bede miała do czynienia ewentualnie raz w miesiącu góra.
Zależy mi zeby nie był mega wielki po złożeniu łatwo sie składał i mieścił do bagażnika .
Jak nie stokke to myśle o mutsy, hartanie, teutonii i w sumie nie wiem czym jeszcze :-)
Tak naprawde dopiero zaczynam poszukiwania i edukuje sie w internecie.
Wiec wszystkie rady chętnie poczytam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Up :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej temat lozeczka jeszcze aktualny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Mam nadzieję, że mogę jeszcze liczyć na pomoc, chciałabym się dowiedzieć, gdzie można naprawić wózek stokke? Jestem z Poznania i mam problem z przednim kołem wózka.
będę wdzięczna za odpowiedź, podaję maila sjanasik@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzedawane sa w gdansku w mama i ja, wiec tam oddaj na gwarancje i po klopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam zastanawiam się nad zakupem stokke xplory 3w1 ale mam pewne zastrzeżenia: czy wózek poradzi sobie z nierównymi chodnikami i kostka brukowa , czy wózek poradzi sobie z dróżkami w parku oraz lesie.ostatnie pytanie jak wygląda stabilizacja wózka.Dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie dotyczące rączki. Jak się prowadzi i steruje tym wózkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

co myślicie o mieszkaniach w Falowcu (71 odpowiedzi)

mam zamair kupić mieskzanie i zastanawiam się nad falowcem

Jeszcze raz praca.. :/ telemarketing..? (23 odpowiedzi)

Nie wiem czemu, ale nie mogę się zalogować.. :/ później spr na laptopie.. Wcześniej zakładałam...

thermomix -czy warto kupic?? (8 odpowiedzi)

Hejka-czy moze któraś z was ma thermomix??dzisiaj w pracy o nim słyszałam ze taki boski, troche...

do góry