Widok

STOKKE XPLORY - POMOC DLA FANEK I NIEZDECYDOWANYCH cz.2

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Postanowiłam założyć nowy wątek odnośnie wózków Stokke bo poprzedni zrobił się baaaardzo długi:)

Zapraszam:%2
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Link do poprzedniego wątku :)

http://forum.trojmiasto.pl/STOKKE-XPLORY-POMOC-DLA-FANEK-I-NIEZDECYDOWANYCH-t67786,1,16.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ma ktos moze na sprzedaz wozek stokke nowy model 2010 ??? jesli tak prosze o kontakt kobylka85@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem raczej nikt na forum nie ma na sprzedaż tym bardziej modelu z 2010 r. Kilka było na Allegro ale w tej chwili wiem, że nie ma ani jednego.

Z mojej strony mogę napisać, że model 2009/10 jest funkcjonalniejszy mimo że model 2010 miał być lepszy. Przede wszystkim u mnie przegrały kolory modeli 2010 są strasznie smutne :(
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/stokke-xplory-i1337489391.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina wszystko ładnie pięknie ale to nie jest model 2010 :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha no to sorki chcialam pomóc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie no spoko :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu jest Stokke z najnowszej kolekcji :)

http://allegro.pl/stokke-xplory-2010-winter-kit-purple-wys-24h-i1287865520.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wozek super,gdyby mnie było stac i gdyby mezowi sie podobał pewnie juz by u mnie stał :D
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez jestem na niego zgrzana :))) oj jestem!!
jak kiedys bede miala drugie dziecko to bede polowala na uzywany :)
bo jednak rozsądna część mnie krzyczy, ze 4 tysie za wozek to ciut duzo :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Używany już można kupić za 1400/ 1600zł więc tak źle nie jest a niektóre na prawdę wyglądają na bardzo zadbane :)

Nawet na gwarancję można się załapać bo Stokke daje na 5 lat :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak Agusia 1400/1600 brzmi rozsądnie :):)

tymbardziej, ze wozek corki kosztowal nas 400 zl :P
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biorąc kwotę ponad 4000zł 1600zł brzmi rozsądnie :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny taki zimowy wózio bo nie zmarziecie w rączki hehe a tak poza tym jest fajny i ma kosmiczny wygląd tylko szkoda ze tyle kosztuje powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia:) dziekuje ale z tego co wiem to wiekszosc osob poleca najnowszy model poniewaz ma wieksza gondolke i spacerowke lepiej wypina sie podnozek i palag w spacerowce. co do kolorow to sie zgadzam nie sa fajne mnie osobiscie podoba sie fiolet :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gondola z tego co wiem jest taka sama jak w poprzednim modelu nie różni się wielkością, spacerówka trochę ulepszona to fakt, szkoda tylko, że nie pomyśleli o blokadzie przednich kół skrętnych :( Dla mnie kolory nie do zaakceptowania , no może ewentualnie czerwień i fiolet :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fakt kolory tez mi sie nie podobaja jedynie fiolet no i granat. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czerwony nie ????? wlasnie kupilam nowe siedzisko(czerwien)
i bede pozbywac sie kilku moich tapicerek z modelu 2008 bo za duzo mam tego w domu. mam dylemat bo wszystkie mi sie podobaja no ale chyba pozbede sie bezowego i oliwkowego napewno zostawie czarny i szary ,myślę nad zielonym i turkusem ? moze ich tez sie pozbędę bo synek i tak nie dlugo pojezdzi jeszcze w wozeczku i pewnie nie zdaze ich pouzywac ;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobylka85 to ja kobi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps. wydaje mi sie ten fiolet to raczej dla płci żeńskiej;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maaron to daj cynka jak będziesz sprzedawała tapicerki :) Byłabym zainteresowana seledynową :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
takiego kolorku to nie mam ,mam szary(stalowy-unikat chyba nie sprzedam ;), czarny, beżowy, olivkowy, zielony(tez unikat z dawnych modeli ), turkus no i teraz czerwony dopiero na niego czekam i sie obawiam czy bedzie ladny
seledynowa to mam wkladke do olivkowego;)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha czyli ogólnie posiadasz tapicerki ale te starsze modele tak? Bez napisu na torbie i z metalowymi zamkami nie z gumowymi tak?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam z napisami wszystkie i gumowe zamki i jedna tapicerkę szaro stalowa - w kolorze ramy wózka z metalowymi zamkami bez napisu na torbie )
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie chodzilo mi ze maja wytlaczane napisy na torbach zakupowych jedna szara tylko nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha no to w takim razie chodziło mi o kolor oliwkowy :) Jak byś miała tą tapicerkę na sprzedaż to daj znać :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na moj winter kit bialy nie wiem czy ladny ale udalo sie kupic za 700zl (razem z nowym czerwonym siedziskiem bedzie za miesiac).i wtedy zdecyduje sie na sprzedaz tapicerek .teraz jezdze ta olive zeby sie nacieszyc bo bardzo malo jej uzywalam. ps. mam do odsprzedania plecaczek oliwe i parasol jak sprzedam tapicerke to raczej z tymi akcesoriami .pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe za miesiąc to już będzie po zimie :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe oby ;) juz nie moge sie doczekać wiosny .
a winter kit sobie poczeka do przyszlej zimy . bo jesli ma byc z nim tak jak z limitowanymi żółtymi tapicerkami stokke to wolę go miec juz teraz :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisałam już w poprzednim wątku wiec jeszcze wkleje tutaj :)

Od wczoraj jest oficjalna polska strona Stokke na Facebook'u, ja sie juz "zapisalam" :)

Sadze, ze to bardzo dobrze, iz firma zdecydowala sie "wyjsc do ludzi", moze byc fajnie moc podyskutowac o produktach i uzyskac rzeczowa informacje z pierwszej reki, bo mam wrazenie, ze sprzedawcy w wielu sklepach "ida na skroty", badz po prostu sa nierzetelni.

Poza Xplory mozna pewnie bedzie poznac dokladnie tez inne produkty, na przyklad swietne krzeselka Trip Trap (u nas w domu sa 3, lacznie z ostatnim, dla 6 tygodniowej coreczki i zestawem dla niemowlat - polecam)

A my zaczelysmy spacery "odziane" w summer kit z najnowszej kolekcji i musze Wam napisac ze sprawdza sie swietnie. Wreszcie jestem spokojna o maluszka, ze mu slonce i upal krzywdy nie zrobi.

Pozdrawiam (i do zobaczenia na FB ;) )
kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , może jakaś mama będzie zainteresowana ;

mam do zaoferowania nową gondolę stokke z najnowszej kolekcji , kolor beż , gondola posiada okrycie na nóżki , materacyk , tylnią część do wpięcia budki (gondola nie ma tylko budu) , klips zabepieczający .

Gondola nowa , kupiona w zestawie razem ze spacerówką .
koszt w sklepie 800/900zł

ja sprzedam za 650zł .

kontakt ; marika.olaf@gmail.com , lub tel. 723-309-303 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do uzotkowniczek stokke -Kiedys kilka lat temu mi sie niepodobal ...
A teraz zakochalm sie w nim :)
Mam pytanie odnosnie jazdy po terenie :las morze itp ???Jak wozek sobie radzi ,poniewaz kolka wygladaja na male ,mialam wczesnijszy wozek pompowamne kola ,i dwie parasolki ,wiec niechcalbym wydac kasy zeby sie zakopywal ...
Czy jest zwrotny i wogole co mozecie o nim ,powiedziec ???Czy jest warty swojej ceny ???
Chodzi mi oczewiscie o nowy model ,podobno ulepszony....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Jeśli chodzi o jazdę w lasie to jest ok ale pod warunkiem, że są oczywiście ścieżki. Jazda po piasku np. na plaży nie sprawia najmniejszego problemu, tu używa się właśnie systemu składania kół tego samego gdy chcemy zjechać lub wjechać po schodach :)
image

Minusem jest na pewno jazda bo dużym śniegu bo kółka niestety się nie blokują warto mieć wózek dodatkowy. Ja posiadam akurat parasolkę z dużymi kołami w razie w. :)

Jazda po mieście rewelacyjna, a wspomniany system składania kół bajka bez problemu schodzę z małą i wchodzę na drugie piętro zupełnie się nie męcząc :D

Również posiadam od 3 miesięcy nowy model stary poszedł w świat ;) Faktycznie ulepszenia są na duży plus :)

Czy wart swojej ceny? Moim zdaniem tak ale to tylko moje zdanie :) Mimo problemu zimą jestem bardzo zadowolona i moja młodsza córka a wcześniej starsza też :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje Agusia :)
Mam pytanie jeszcze odnosnie tego zjezdzania i wjezdzania po schodach .
Ja mialam mutsy i jak wjezdzalam po schodach,to cala raczka mi chodziala, czasmi zastanawialm sie czy mi w reku niezostanie sama ???? :d
A tu jak to wyglada to jest bezpieczne ???? bo ten "plasik"jest jakby doczepiony do stelaza???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konstrukcja wózka jest tak stworzona aby nic nie "chodziło" Też kiedyś miałam Mutsy ale nawet nie ma co porównywać. Stokke taką funkcję zjeżdżania po schodach ma fabrycznie więc o wszelkich luzach nie ma mowy. Wózek w większej części wykonany jest z plastiku + aluminium. Plastik na prawdę dobrej jakości nic nie skrzypi a przy tym jest bardzo lekki. A bezpieczny jest w 100% przez ponad 4 lata kiedy używam wózka Stokke nigdy nie miałam żadnej niebezpiecznej sytuacji. W brew pozorom wózek jest bardzo stabilny.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje bardzo ,rozwialas moje wątpliwosci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stokke, fajny, bardzo trwaly itp, na moim osiedlu jest to szal wsrod litwinek, wiec mijam okolo 5 Stokke dziennie...jedyne co mi przeszkadza to, ze nadaje sie dla mniejszych dzieci wg.mnie...
Blanka w spacerowce sie nie miesci, bo za dluga...a Nell jest tez duzym dzieckiem, ale wart swoich pieniazkow, dziadkowie moga zlozyc sie itp...i te rozwiazania sa super, a nmieszkajac w miescie to tez inaczej, a sciezki w lesie raczej sa wyrobione...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izulucha no co Ty mówisz ja Patrycję woziłam w Stokke do 3,5 roku :) Wg instrukcji wózek jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 4 lat.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izulucha serdeczne gratulacje widzę że córeczka jest już na świecie :D Super zdrówka życzę :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiu a mogłabyś przybliżyć w jaki sposób "wchodzisz" po schodach z wózkiem. Strasznie mnie to zaintrygowało, dla mnie byłoby to zbawienie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania,Agusia wkleila wyzej zdjecie ,jak to wyglada :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu tu filmik instruktażowy :)

Wchodzenie po schodach 3min38s

http://www.youtube.com/watch?v=mxNheoaTnlg
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie to wyglada :) dla mnie super funkcja napewno by sie przydala :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, dziewczynka całkiem zadowolona :)
Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusiu, dziekuje :-)...moje dzieci to giganciki hihi, i dlatego wspomnialam o mniejszych dzieciach...ale ja na STOKKE jestem na tak, bo to dobrej jakosci i funkcjonalny wozek...
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

cholestaza-szukam lekarza (7 odpowiedzi)

witam.poszukuję dobrego lekarza w trójmieście który zna się na cholestazie i poprowadziłby moją...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

do góry