Widok

Stolarnia MADIO - Rumia

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Uważajcie na stolarza oszusta, właściciel tej stolarni tonie w ogromnych długach, ale nadal nie mówiąc o swojej sytuacji wyszukuje potencjalnych klientów którzy potrzebują mebli, obiecuje szybkie i solidne wykonanie, owszem bez problemów spisuje umowę o wykonaniu zlecenia i terminie ,po czym wyciągając spore zaliczki od klienta nagle przestaje odbierać telefony,smsy, lub wymyśla niestworzone sytuacje które nie pozwalają mu wykonać pracę.Znam osobiście sytuację w której meble zostały wykonane częściowo, jest już dwa miesiące po terminie, ludzie nie mogą wprowadzić się do mieszkania bo nie mają mebli za które zapłacili, okazało się że korpusy zostały wykonane z tanich płyt meblowych nie wartych takich pieniędzy.Zaliczkami od klientów spłaca długi w hurtowniach i sklepach za kupiony materiał , a nie dostaje nowego i wiadomo co dalej, i szuka następnych naiwnych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zainteresowane osoby dla których pracę -
fuszerkę wykonał Paweł Hincka proszę o wiadomość wioleta.stromska@wp.pl ZRÓBMY ZBIOROWY POZEW
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w tej samej sytuacji. Skontaktuje się z Panią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam , niestety nie można się skontaktować z panią Sylwią . wysłałam maile i nic. jeśli jesteście w takiej samej sytuacji to proszę o kontakt . nirvana_n@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie , to cała prawda. Oszust .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ja się dołączam. Też jestem w tej drużynie, Tyle, że ja mam z nim sprawę już 17 stycznia w Wejherowie. Kto chce, może dołączyć. Zapraszam bezpośrednio na : andrzej.56@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Vela Park Rumia Loker (18 odpowiedzi)

Czy zakupił ktoś z Was tam mieszkanie?

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry