Widok

Stolarz z polecenia - szukam

Wejherowo Temat dostępny też na forum:
Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który podejmie się tej pracy. Interesuje mnie tylko ktoś rzetelny, terminowy, z kim podpiszę umowę na wykonanie usługi, itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie ci mężczyźni ? gdzie oni się podziali ? czyżby się przekwalifikowali ? bo gwarancji nie dotrzymali ? .
W Gwatemali to sami fachowcy są ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i co chcesz przekazać, bo nie wiem? Piszesz dla pisania? Jakieś ukryte, podprogowe informacje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym poszukał na https://fixly.pl/ stolarza. Dużo fajnych wykonawców tam znalazłem i dzięki temu ruszyłem z remontem do przodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tu co najwyżej dostaniesz rekomendację od samych Januszy którzy myślą lub wydaje im się że są stolarzami.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mogę powiedzieć kogo nie brac! Ht Meble Tomasz Hajduk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki, będziemy unikać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyzby ten sam człowiek ktory na Mazowszu oszukiwał ludzi całe lata jako th-tippik teraz jest HT meble w Gdyni?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli ogłoszenie jest aktualne to mogę polecić Pana z Elbląga
Bez zbędnego chwalenia wykonanie perfekt i nie drogi
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

poproszę o namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wmi-dekorator z Elbląga, w miarę tanio i w terminie, robiliśmy kuchnię i dwie szafy, wszystko ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam Pana Tomasza Hajduk, jako HT-MEBLE z Gdyni , niby z polecenia a tu wielkie rozczarowanie, obiecanki bez pokrycia ,zadne slowo jakie wypowiedzial nie dotrzymane, kuchnia rozgrzebana miesiacami , poprostu tragedia oraz kwota ustalona na poczatku nie dotrzymana , zadne slowo nie dotrzymane, jestem zawiedziona , kuchnia robiona miesiacami , SZOK !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne, ja właśnie mam skończoną. Pan zadbał o wszystko i zostawiłam mu myślenie. Jestem zadowolona w 100% i nie mam do czego się przyczepić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (3 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry