Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia wątek zamknięty Corka chodzi do wiewiorkiod 3r.ż. obecnie ma 7... Leczylysmy prochnice na...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Brak podejścia do dzieci i niewiedza wątek zamknięty Niestety, miejsce, które jest przeznaczone do leczenia zębów u dzieci, w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

Mega zadowolona Mama wątek zamknięty Czytałam opinie na trójmieście i Facebook, zaryzykowałam
~B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Stanowczo odradzam do czasu zmiany postawy pomocy stomatologicznej. wątek zamknięty Młoda Pani doktor z dużym wyczuciem, opanowana i widać ,że ma serce na dłoni...
~Barbara
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

dentysta WIEWIÓRKA w Gdyni - odradzam wątek zamknięty Byłam z 20 miesięcznym synkiem na WIZYCIE ADAPTACYJNEJ. Polegała ona na tym,...
BaSiA12
45

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Wiewiórka Gdańsk - wyimaginowana próchnica! wątek zamknięty Wszystkim rodzicom odradzam wizytę w tym gabinecie. Byłam z dzieckiem na 2...
~Mama 3-latka :)
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 marca 2013

juz nigdy wątek zamknięty Byłam dziś ,fakt moje dziecko darło się w niebogłosy przez co to co...
~wściekła
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2016

WSPANIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Dr.Agnieszka Szpadzińska. Bardzo kompetentna i profesjonalna ortodontka. Miła...
~ZAKOCHANY
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

Wiewiórka to teraz Krokodyl ;) wątek zamknięty Prawdziwy Krokodyl :), do niedawna pracowała tam pani dr. Piosik i wg naszej...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

super wątek zamknięty bardzo miły i fachowy personel- pani doktor z dużą doza cierpliwości....
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Przestrzegam przed partaczami wątek zamknięty Witam odradzam wizytę w wiewiórce .Córeczka rok temu miała naprawiany ząb...
~gramze
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie, zaskakuje podejście do dzieci i do rodziców także -...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

stomatologia dziecięca z wyżej półki wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim rodzicom, którym zależy na jakości usług oraz...
~Kasia mama Kajetana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Akurat trafiłam do dr Piesik z 6-latką. W skrócie: po wielu wizytach w innych...
~Annula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Zadowolona pacjentka wątek zamknięty Chciałabym t ą drogą bardzo podziękować i wyrazić uznanie, za podejście do...
~Monika Zawadzka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

wyciągają kasę - astronomiczne ceny! wątek zamknięty Poszłam z moim synkiem do Wiewiórki w Gdyni na Warszawskiej - skarżył się na...
~Magdalena Necel
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry