Straż Miejska

Straż miejska

Gdynia, Zakręt do Oksywia 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - opinia Bardzo dziękuję Panom z Straży Miejskiej którzy dzisiaj między godziną 16 a...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 lipca 2023

Marcin z Gdyni - opinia Tragedia , skandaliczne zachowanie funkcjonariuszki . Funkcjonariuszka straży...
~Marcin z Gdyni
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Ewa - opinia Bardzo dziękuję Staży Miejskiej za pomoc w odnalezieniu mojej papugi. Panowie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 sierpnia 2022

Elżbieta Urbaniak - opinia wątek zamknięty Bardzo pozytywnie oceniam spotkanie z Gdyńską Strażą Miejską. Dzisiaj 19...
~Elżbieta Urbaniak
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 lipca 2021

Wściekły mieszkaniec Cisowej - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolona z niekompetencji osób pracujących...
~Wściekły mieszkaniec Cisowej
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 stycznia 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Po dzisiejszym zdarzeniu wystawiam negatywna opinie strazy miejskiej w Gdyni....
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Tadeusz Mackiewicz - opinia wątek zamknięty Witam Uważam że "nie fair " jest takie postępowanie SM - bez uprzedzenia...
~Tadeusz Mackiewicz
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Incjatywa lokatorska - opinia wątek zamknięty Dzwoniliśmy z Okrzei 22 i 24 wielokrotnie w sprawie dzików za każdym razem...
~Incjatywa lokatorska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

zawiedziona - opinia wątek zamknięty Jakiś żart. Wczoraj dwukrotnie zgłaszana potrzeba interwencji w sprawie auta...
~zawiedziona
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 lutego 2020

Szczekające psy na ul.Niskej wątek zamknięty Zachowanie Strażników SM Gdynia jest delikatnie mówiąc dziwne.Na wielokrotne...
~poirytowany
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 października 2019

Sposób interwencji wątek zamknięty Mam pytanie do strażników miejskich - jak powinna wyglądać interwencja straży...
~Joanna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 grudnia 2017

Niezwykła tolerancja wątek zamknięty Ogromne podziękowania dla dwóch Pań ze Straży Miejskiej w Gdyni, które miały...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Dbamy o zieleń wątek zamknięty W dniu 13.10 2018. zgłosiłem do straży miejskiej iż na miejskim pasie...
~SZczęśliwy mieszkaniec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 października 2018

Koncowka ulicy Orlowskiej wątek zamknięty Na końcu ulicy Orlowskiej znajduje się znak B1 zakaz ruchu po obu stronach ....
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Kompetencje Straży Miejskiej wątek zamknięty Jakie kompetencje ma Straż Miejska? Miałam sytuację zablokowania bramy...
~Luna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Miłe zaskoczenie. wątek zamknięty W dniu 19.05.2018 nieumyślnie zaparkowałem samochód w niedozwolonym miejscu....
~Krzysztof. W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

Opinia wątek zamknięty Buta, bezkarność, wybiórczość i arogancja to wyróżniki tej instytucji....
~Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Gdynia Karwiny wątek zamknięty Zaczynam się zastanawiać nad celowością etatów straży miejskiej w Gdyni. Od...
~mewa
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2017

Niedouczeni funkcjonariusze wątek zamknięty Dziś otrzymałam mandat pod Sea Towers na parkingu po lewej stronie drogi....
~Zniesmaczona jakością pracy SM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Patrol 102 wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla patrolu 102 z Gdyni. Bardzo miła pani i miły pan,...
~Kasia G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
76

postów

38

wątków

do góry