Strefa Pływania

Nauka pływania Baseny

Gdynia, al. Jana Pawła II 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławek - opinia Do pływania zawsze podchodziłem niechętnie z uwagi na szybkie męczenie się,...
~Sławek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Robert - opinia Po kilku próbach nauki kraula u kilku różnych instruktorów Trenerzy ze strefy...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Magda - opinia Świetnie prrowadzony kurs, instruktorzy cierpliwi i bardzo pomocni (pływają...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 czerwca 2022

Sebastian.P - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć pływać kraulem metodą Total...
~Sebastian.P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Pływam i się nie męczę, co tu więcej pisać
~Sebastian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Paweł P - opinia wątek zamknięty Półtora roku temu topiłem się pływając kraulem w … połowie basenu, podczas...
~Paweł P
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

warsztaty kraula metodą total immersion wątek zamknięty Polecam warsztaty kraula metodą total immersion prowadzone przez szkołę...
~Alina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

warsztaty ti wątek zamknięty Właśnie ukończyłam warsztaty Total Immersion . Jestem bardzo zadowolona z...
~ANNA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Warsztaty TI wątek zamknięty Warsztaty TI bardzo profesjonalne, przygotowanie merytoryczne instruktorów...
~Michał Es
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

pływanie TI - najlepsi w Trójmieście wątek zamknięty Odbyłem warsztaty kraula TI w Strefie Pływania. Mogę każdemu polecić tę...
~Kal800
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

Kurs pływania metodą Total Immersion wątek zamknięty Profesjonalni instruktorzy, świetny klimat, grupy kilku osobowe. Polecam.
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Warszarty TI Strefa Pływnia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam warsztaty TI. Trenerka Monika oraz trener Ryszard to...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Jak ktoś lubi pływać musi spróbować. wątek zamknięty Na początek sama metoda pływania - Total Inmersion. Jak ktoś lubi pływać to...
~Robert Orłowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Total Immersion wątek zamknięty Metoda Total Immersion, jak najbardziej godna polecenia.Jak i warszaty...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Warsztaty TI Strefa Pływania wątek zamknięty Warsztaty z Total Immersion szczerze polecam.Prowadzący...
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Super warsztaty - Kraul TI wątek zamknięty Gorąco polecam Strefę Pływania. Uczestniczyłem w warsztatach weekendowych...
~Dominik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

polecam !!! wątek zamknięty Gorąco polecam tym, którzy chcą się przełamać i zacząć pływać oraz tym ,...
~Arek B
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

Skuteczna nauka pływania kraulem wątek zamknięty Po dwóch latach bezskutecznej nauki pływania kraulem w dwóch różnych...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Indywidualne zajęcia z Total Immersion wątek zamknięty Jak najbardziej polecam tę szkołę pływania jak i samą metodykę total...
~KB
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Profesjonalnie, rzeczowo i miło! wątek zamknięty Moja ocena to same szóstki bo wszystkie elementy na najwyższym poziomie....
~Kuba Neumann
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry