Są tam zdjęcia z pokazów i nawet widać sukienki, najbardziej popularne modele.
Pozdrawiam
00
~Karolinka 29
(20 lat temu) 9 marca 2006 o 20:33
A wy co dziewczyny takie skrępowane tym jesteście czy co? Nie przesadzajcie, ja też mam taką suknie i uważam, że te przezroczyste gorsety to coś fajnego, nie są przynajmniej jak te wszystkie inne na jedno kopyto. Może się zabudujecie od góry do dołu?!
W Farage gorsety z tylu na plecach maja przezroczysta koronke a nie sa cale przezroczyste. Kupilam suknie wlasnie z tego salonu i napewno nie pojde z golymi cyckami do slubu, bede miala nawet do gorsetu wszyte miseczki od stanika
00
~Rozalka
(20 lat temu) 9 marca 2006 o 13:35
Ja też tak uwazam ,że te suknie nie przystoją na ceremonie kościelną , i wogóle ten styl moim zdaniem jest mało elegancki.
wiecie co?
moze ja jestem jakaś dziwna,
ale ja bym z gołymi cyckami do slubu nie poszła,
piękne te suknie, i nie uwazam, zebym była pruderyjna,
ale to chyba przegiecie
te przeźroczyste gorsety
czy się mylę?