Salon fryzjersko - kosmetyczny

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% Najlepszy salon w Gdańsku
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, fryzjerzy na najwyższym poziomie. Miło się wraca.
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

MarzenaM. - opinia wątek zamknięty Najlepsza jest Pani Kasia! Zawsze mam pięknie dobrany kolor i fryzurę....
~MarzenaM.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

Urszula - opinia wątek zamknięty Z usług salonu korzystam od wielu lat. Mam tam gwarancję, że zadbają o moje...
~Urszula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 lutego 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem od lat klientką jednej z fryzjerek. Wracam tylko do niej, ponieważ jak...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Z czystym sumieniem polecam! wątek zamknięty Trafiłam do salonu z polecenia koleżanki, oczywiście nie żałuję ! Serdecznie...
~Agu
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pani Kasia potrafi wyczarować każdą fryzurę, a moje loki utrzymały się do...
~Maturzystka:)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Polecam wątek zamknięty Dobra obsługa. Włosy fajnie się układają. Byłem już dwa razy i polecam panią...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 października 2018

kompletne niezrozumienie wątek zamknięty Trafiłam przypadkiem. I żałuję. Sam salon ładnie urządzony, miła szefowa. Mam...
~anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Pełen Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem stałym klientem salonu Studio 3. Zawsze spotykam się z miłą obsługą,...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Busia - opinia wątek zamknięty Jestem naprawdę zachwycona nową fryzurą. To było to ! Pani fryzjerka Edyta...
~Busia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

ZADOWOLONA wątek zamknięty nie czytajac opini wczesniej wybrałam sie do salonu, bo poleciła mi usługi...
~Anna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2013

Piotr - opinia wątek zamknięty Równo obciete wlosy - dobrze dopasowane do mojej glowy, bo nie łatwo mi...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2013

NEVER EVER wątek zamknięty nie nie i jeszcze raz nie!!! Zrobienie czegoś innego niż nałożenie farby pani...
~mysza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

mało profesjonalnie wątek zamknięty Z usługi salonu skorzystałam pierwszy i na pewno ostatni raz. Chciałam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2012

100% Satysfakcji !! wątek zamknięty Do Pani Edytki !!!! Zawsze i na zawsze ... polecam serdecznie, żadna Kobieta...
~Yoozia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 września 2008

POLECAM :) wątek zamknięty Jestem klientką Pani Kasi - świetna fryzjerka; doradzi, dobierze kolor i...
~Renata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2008

SUPER OBSłUGA wątek zamknięty OD PARU LAT CHODZĘ DO KASI, NA MóJ śLUB UCZESAłA MI PRZEPIEKNY KOK, KTORY...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lipca 2008

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług na dziale męskim i zawsze jestem zadowolony.Miła i fachowa...
~Beria
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

Super! wątek zamknięty Chodze tam od x lat i jest fantastycznie. Obsługa ewelacja - zwłaszcza...
~Aluchna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

20

wątków

do góry