Studio Fryzur Emilia

Fryzjerzy

Gdańsk, Damroki 1/D1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Ola wątek zamknięty To skarb tego salonu. Wnoszę o premię dla Pani Oli. Uśmiech nie schodzi jej z...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2017

Polecam P. Ola wątek zamknięty W koncu fryzjer co zajmuje sie tylko mną kiedy przychodzę. Pani ola bardzo...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Super salon wątek zamknięty Bardzo miła i porządna obsługa. Ceny przystępne. Pani Ola i Ewa to najlepsze...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług wraz z córką od około 2 lat. Chodzę do pani Oli i polecam...
~Klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2014

Polecam :) wątek zamknięty Od trzech lat chodzę do fryzjera do pani Ewy. Zaczęło się od fryzury na...
~Ula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty Jestem klientką od niedawna (trzecia wizyta) ale na pewno zostanę tu na...
~Zadowolona :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

K. - opinia wątek zamknięty Byłam już kilkanaście razy, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim Panią...
~K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

TOTALNA PORAZKA wątek zamknięty Weszlam , mialo byc szybko i bezbolesnie , wiec 2 wizyty , wlosy o 1/3...
~ZAWIEDZIONA
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 marca 2012

Bez rewelacji wątek zamknięty Niestety wizyta skończyła się ponowną wizytą, tyle, że już w innym salonie....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 grudnia 2011

Domi - opinia wątek zamknięty Dobry stosunek jakości do ceny:) Jak ktoś nie ma bardzo wygorowanych...
~Domi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Serdcznie Polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego oraz miłego salonu jakim jest...
~Anna W.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry