Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
manicure hybrydowy i regulacja brwi wątek zamknięty Bardzo niestarannie wykonanie manicure hybrydowy, lakier wylał się na boki,...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

kosmetyczka wątek zamknięty Kosmetyczka Ania(najmłodsza pracownica) niema pojęcia o wykonywaniu usługi...
~NIEZADOWOLONA KLIENTKA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2012

POLECAM! wątek zamknięty POLECAM KORZYSTAM Z USŁUG GABINETU PRZEZ OSTATNICH 10 LAT I NAPEWNO...
~NADIA778
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2012

Polecam wątek zamknięty Byłam obsługiwana przez króciutko ściętą (na jeżyka) panią. Sympatyczna...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

P*O*L*E*C*A*M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Witam, Polecam gabinet kosmetyczny Studio Urody Bell każdej kobiecie która...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

Polecam :) wątek zamknięty W ostatnim tygodniu byłam w gabinecie na neodermie. Zabieg był dosyć...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

ODRADZAM TEN SALON wątek zamknięty Zapisałam się na serię zabiegów na ciało a mianowicie drenaż limfatyczny...
~Załamana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Zabiegi z Grupera wątek zamknięty Chciałabym dodać swoją opinię na temat 3 zabiegów mikrodermabrazji w Salonie...
~Klientka z Grupera
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

geoupon wątek zamknięty zakupilam przez groupona 3 zabiego mikrodermabrazji.bylam jaka narazie 2 razy...
~kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Świetne miejsce, super podejście do klienta, przemiłe Panie ;) dodatkowym...
~Foka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

wiktoria - opinia wątek zamknięty jestem czesta klientka i jestem bardzo zadowolona z gabinetu. wychodze z...
~wiktoria
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry