Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Farbowanie, strzyżenie, modelowanie.. wątek zamknięty Jestem kilkakrotną klientką p.Renaty i nigdy z salonu nie wyszłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Wysokie ceny, brak uśmiechu i talentu wątek zamknięty Panie fryzjerki niestety niedouczone, farby zmywają się w tydzień, włosy...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Wysokie ceny wątek zamknięty Właścicielka miła, druga fryzjerka niekoniecznie, nie ma już tej miłej i...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 czerwca 2017

usługi fryzjerskie meskie/chłopięce wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług zarówno ja jak i synek zostaliśmy...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Farbowanie wątek zamknięty Witam Przyjechalam do gdyni do rodziny z krakowa i sie wybralam do salonu...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Dłonie i stopy! Polecam wątek zamknięty Właśnie wyszłam od Pani Pauliny z salonu Look. Po prostu rewelacja!!...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

kosmetyczka:) wątek zamknięty Pani Paulina prZemiła kobieta i profesjonalistka w 10000%:)pazurki...
~karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Absolutnie polecam, jestem stała lecz wybredna klientka, jednak tutaj...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Absolutny profesjonalizm wątek zamknięty Witam, generalnie nie wystawiam opinii, ale czytając nieobiektywne i niczym...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Krótka trwałość rzes wątek zamknięty Korzystałam z przedłużania rzęs , niestety prosiłam o natuaralny efekt a...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Korzystałam pierwszy raz, sympatycznie, miło, czysto. Pedicure wykonany...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Paznokcie zrobione na odwal ! wątek zamknięty Trafiłam do tego salonu tylko dlatego, że moja stała kosmetyczka nie miała...
~pinka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

Fryzjerstwo na 5 z plusem wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Za każdym razem satysfakcja z usług i profesjonalne...
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Nie polecam kosmetyczki wątek zamknięty Nie jestem częstą klientką tego salonu, ale z racji miejsca zamieszkania...
~A.
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Było bardzo miło i profesjonalnie Polecam wątek zamknięty Strzyżenie męskie bardzo dobrze wykonane i za rozsądną cenę, pani fryzjerka...
~Rafcio
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty W końcu kolor dobrany wręcz idealnie. Korzystałam z usług Studia Look...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

Polecam!! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy salon kosmetyczny w okolicy. Obsługa bardzo miła, a...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Coraz slabiej... wątek zamknięty Jestem klientka studio look i stwierdzam ze niestety uslugi jak i personel...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Nie polecam fryzjerki! wątek zamknięty NIE POLECAM FRYZJERKI! Trafiłam tu przypadkiem, wcześniej czytałam opinie na...
~aniolek21
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam.U Pani Renaty strzyże się cała moja rodzinka :-). Mąż i...
~Hanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry