Studio urody Rituals

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 17/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja! wątek zamknięty Strzyge sie w Studiu Rituals regularnie od dłuższego czasu. Przemiła obsługa,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

polecam wątek zamknięty miła atmosfera, na luzie, strzyga się i starzy i młodzi. pani Ola bardzo...
~kashja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

polecam wątek zamknięty Do Rituals trafiłam trochę przypadkiem, szukając nowego fryzjera w nowym...
~o_o
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

polecam wszystkim !!!! wątek zamknięty Trafiłam po raz pierwszy do p Grzegorza z polecenia kuzynki która jest nim...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Dziadostwo pierwszego sortu! wątek zamknięty Mam nauczkę żeby nie zawierzać opiniom znalezionym na internecie. Podczas...
~Niezadowolona klientka
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Izabela Dziedzic - opinia wątek zamknięty Do salonu trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się! Usługa została wykonana...
~Izabela Dziedzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Obiektywna opinia stalej klientki wątek zamknięty Niestety internet to pole do popisu dla krzywdzacych i nieprawdziwych...
~Ewa Kowalska-prawnik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Usługi skrojone na miarę wątek zamknięty Serdecznie polecam. W salonie panuje miła atmosfera. Bardzo dobre kosmetyki i...
~Klient z Sopotu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Polecam! wątek zamknięty w końcu znalazłem fryzjera, po którego ścięciu moja żona bardziej się do mnie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Polecam szczerze!!!!!!!! wątek zamknięty Parę dni temu wróciłam od fryzjera i to był jakiś koszmar to co fryzjerka...
~Ewelina.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Lubie kiedy fryzjer slucha czego che a czego nie, Pan Grzegorz jak...
~just klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

bardzo polecam:) wątek zamknięty Pan Grzegorz to naprawde swietny fryzjer, potrafi doradzić, ma pomysł na...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry