Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agata - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam szkołę rodzenia Super Mama. Moja ocena wynika z bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Marzena Dreczka - położna Anioł wątek zamknięty Do szkoły rodzenia „super mama „ trafiliśmy przypadkowo, wyłącznie ze względu...
~Słoneczniki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia Super Mama w Gdańsku (chodziłam...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 września 2019

Pani Marzena - najlepsza położna wątek zamknięty Pomoc pani Marzeny dreczki jest dla mnie nieoceniona. Przy naszym pierwszym...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Kurs indywidualny - położna Marzena wątek zamknięty Miałam okazję skorzystać z kursu indywidualnego w szkole super mama....
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2019

Refundowane nie znaczy najlepsze wątek zamknięty Szkołę rodzenia wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Sądziłam że każda taka...
~Em
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 marca 2019

bardzo polecam szkołę rodzenia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły rodzenia Super Mama. Pani położna...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Polecam wątek zamknięty Właśnie zakończyłam 10 tygodniowy cykl trwania. Uczęszczałam na zajęcia w...
~Przyszła mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam szkole rodzenia Super Mama, świetnie prowadzone zajęcia na Karwinach...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam zajęcia w szkole rodzenia SuperMama! Profesjonalna...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2018

Ok, ale miejsce na wykłady niewygodne wątek zamknięty Szkoła dość w porządku, ale niestety miejsce na wykłady bardzo niewygodne...
~Renata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2018

Weekendowa Szkoła Rodzenia wątek zamknięty Kurs weekendowy był na bardzo dobrym poziomie. Bardzo ludzkie, nowoczesne...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie wątek zamknięty Serdecznie polecam każdej przyszłej mamie szkołę rodzenia Super Mama, sama...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

polecam wszystkim przyszłym mamom wątek zamknięty Polecam uczestnictwo w zajęciach, dużo praktycznych informacji przekazywanych...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Polecam ! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć ważne podstawowe informacje o...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 listopada 2017

polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim planującym założyć rodzinę. Jest to bardzo miło...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 października 2017

Aż żal że się skończyło - bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam. Świetny kontakt z osobami prowadzącymi zarówno teorię...
~Wiola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Uczęszczaliśmy z mężem na zajęcia w Redzie i uważam, że zostaliśmy dobrze...
~Marcelina
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Pelen profesjonalizm i zaangazowanie. Ogromna empatia. Ogrom przekazanej...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Super szkoła wątek zamknięty Prowadząca bardzo uprzejma, otwarta, chętna do rozmowy na każdy temat...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry