Widok

Super kluby w trojmiescie dla 30-40 latkow

Szukam fajnych klubow imprezowych, moga byc na przyklad kluby z muzyka latynoska (taneczne bo to jest moja mocna bron:) lub jazzowe...gdzie przychodzi nie malolactwo (bo przestaje sie lapac:) a ludziska w wieku 30-40. I ludziska na poziomie. Albo inaczej, gdzie w Trojmiescie laski z klasa okolo trzydziestki sie bawia w weekendy...to pytanie i do facetow i dziewczyn. Dziewczyny 30tki, na poziomie i rozrywkowe...gdzie sie bawicie w weekendy:) w Trojmiescie. Pojawiam sie w Trojmiescie z Londynu raz na miesiac, czasu malo na wypadzie...a chcialoby sie jakies przeurocze stworzenie spotkac...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
seksturysta ? ;)
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
oj tam od razu sexturysta ... pewnie chce poznac jakies fajne ;) a ty niby czemu spotykales sie sam z nasza niewiescia trojcą ??? hihihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to czemu ?! dla przyjemności ;)))))))))))))))))))))))))
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a piotrusiowi nie dajesz szansy na przyjemnosci? a fe... nie ladnie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdanszczanka102 napisał(a):

> oj tam od razu sexturysta ... pewnie chce poznac jakies fajne
> ;) a ty niby czemu spotykales sie sam z nasza niewiescia trojcą
> ??? hihihi

To ja widze, ze tutaj trzeba sie jeszcze do organizaaacji forumowej zapisac...Ja jak taka przybleda, i to jeszcze sexturysta-przybleda a wszyscy sie znaja jakby codziennie na imprezy chodzili:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy swoje ulubione miejsce http://meseve.pl/jakie-imprezy-integracyjne-organizowane-sa-w-warszawie/ super klimat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No luuudzie. No juz spokojnie spokojnie. Ego podbudowane? To moze jakies konkretne hasla? Ja tutaj powaznie o jakis superwypadowych miejscach a wy od razu o sexturystach...Agencji towarzyskich jest tysiace - tutaj porady nie trzeba:) Dawajcie hasla....Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dziewczynki korzystac ;)
ruth umawiamy sie z nim ? cięższy od gizmolka na pewno nie bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zaproponuj jakiś lokal Piotrkowi, od tego chyba trzeba zacząć i moze wtedy tam sie spotkacie. Na mnie liczyć nie można w tym aspekcie, nie znam, nie chodzę.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
EEE.... sama to ja nie chce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to mu pomogłyście ;P


.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zwykle maudzimy ;)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30-stki mają już mężów i płaczące dzieci i na imprezy nie chodzą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie wszystkie, nie wszystkie ;-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieci mąż przypilnuje ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba odwrotnie. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieci męża ? ;)
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze opcja, że dzieci odchowane. Ale to u tych w okolicach czterdziestki.
Wciąż nie padła ani jedna propozycja lokalu, a pomyślałam sobie, że właściwie to może kiedys bym się wybrała (tylko że ja potrzebuję imprezy dla kolejnej grupy wiekowej), więc warto się zorientować.
Kto chodzi do Cristalu i co tam się dzieje?
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może dzieciom by zapodać jakąś herbatką uspokajającą co by noc w spokoju przespały i wybrać się gdzieś w końcu?

Wiem, że było coś z latino w gdyni. Raz byłam tam nawet na imprezce.

Mi wiek wspołtowarzyszy różnicy nie robi, bo tańczyć każdy może i to nie wiek o zabawie decyduje. Ważne jednak by nie było współczesnej, wychowywanej bezstresowo młodzieży, czyli doświadczonych życiem dzieci: dziewczyn, które w wieku 13-16 lat dziwią się, że koledzy z klasy ich nie szanują skoro przespała się tylko z połowa z nich, czy pseudomężczyzn, mających o sobie nie wiem jakie mniemanie bo mają za sobą te pierwszy raz.


Bawić mozna się na imprezie gdzie są dzieci, czy osoby przy schyłku życia jeśli tylko wszyscy rozumieją co to dobra impreza, kultura i jaką radość może dawać taniec.

mam szykować buty do tańca?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, ja męża ani dzieci jeszcze chwilowo nie mam.
ale Piotrek to fajny facet się wydaje. Szczególnie jak latynoskie tańce tańczy.

Więc ja chetnie sie na taką imprezkę z muzą latynoską,(po mojej obronie) wybiorę
z Piotrkiem poszaleć na parkiecie też mogę :)

Sama nie chodzę bo niestety z moich bliskich i dalszych znajomych faceci sasly itp nie tańczą :(

I wcale nie muszę iść sama bo na zabawę to im więcej fajnych ludzi tym lepiej.

To co proponujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musze sobie w glowie poukladac te wszystkie knajpy zeby mi sie nie pomieszalo:)
Ale z nami to tak zawsze, fajni jestesmy i w ogole, ale zebrac sie do kupy to konkretnie sie zorganizowac to Polonusom ciezko...niezaleznie od krainy w ktorej jestesmy. Kiedys Amerykanka zajela sie organizacja Polonii (bo szukala sobie faceta) ... i udalo jej sie zorganizowac (ale nie faceta)...ale byla specjalistka od "public relations" i po roku organizowania powiedziala, ze bardziej indywidualistycznej nacjii to nie ma na swiecie i nie ma sily zeby jeszcze raz takiego heroicznego obowiazku sie podejmowac...

Daj namiary tego klubu w Gdyni jakby coo...bede w ten weekend i moze mnie rzuci gdzies ....ten weekend to chyba jeszcze przed twoja obrona?
Jakas Soda Cafe miala wieczor latynowski...ale w ubiegla sobote. Do sierpnia nie maja. Slyszeliscie cos o tym Soda Cafe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Soda Cafe, przykro mi, ale full małoltów. Może nikt nie podaje klubów bo w Trójmieście jest deficyt na takowe. Dobrze dorośli się czasem bawią w Barbadosie na dole. Ale nie jest to żadna rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, adresu to nie znam kompletnie. Samochodem mnie znajomi wieźli a oni - jak większość ludzi po studiach- gdzieś w emigracji. Ale spróbuje to jakoś zlokalizować.

No u mnie w ten weekend to ciężko.
Po pierwsze przed obroną, a poza tym są dni Pruszcza i będzie Kult i Maryla Rodowicz więc pewnie z pruszcza głowy nie wychylę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje club70 w Sopocie,dawne Sanatorium (przed molo na tej ulicy skrecasz w prawo ,przy parkingu strzezonym) nastepnie Sohono i niesmiertelnySPATiF.Wta sobote bede z kolezankami w tych knajpach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sopi jest mysle takim klubem.

jest tez nowy lokal club the cult na podjezdzie w Sopocie. Polecam dla starszych osób.

Stacja de Lux tez niczego sobie.

W Gdyni Klubokawiarnia. A napewno tez www.kapitancook.pl

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No proosze, a jednak:) Na dzien przed przyjazdem do Gdanska sie posypalo. Dzieki. Bogiem a prawda nie slyszalem nic o tych klubach a i na internecie sie nie doszukasz. Czyli....w piatek ruszam do Sopotu (nie wiem dlaczego ale ten club the Cult mi podszedl...tylko to noowe....prosto z samolotu:) a w sobote...dol Sopotu zaliczam, jak sie wyrwe ze spotkania ze znajomkami...tym bardziej ze Alissa bedzie z mnostwem classy kolezanek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to może też się wybiorę, bo Marylka w Pruszczu dopiero w niedziele
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

do góry