Widok

Świece zapachowe Yankee

Cześć, gdzie kupujecie świce Yankee Candle? Gdzie jest najtaniej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popatrz po stronach internetowych, mega często są na promkach ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

swiece zapachowe są super, ja to w ogole jestem na maksa wkrecona i uwielbiam jak w domu ladnie pachnie, tak sobie pomyslalam czy sa jakies ladne swiece, jakos fajnie zapakowane, ze mozna dac je na prezent?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jasne, że są takie :) moja mama ma bzika na punckie swiec i zawsze jak jest okazja, to kupuje jej coś ładnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oooo a skąd zamawiasz?? jest tam jakiś wybór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz sobie tutaj https://www.notino.pl/search.asp?exps=%C5%9Bwiece%20zapachowe wybór naprawde duzy, a swiece wygladaja super, bardzo elegancko i stylowo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej na wszystkich stronach popatrzeć i poszukać przeceny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tam zamawiam przez internet, bo jak już kupuję to wszytko razem plus szukam czy są jakieś kody zniżkowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nigdy nie kupowałam. Słyszałam jednak od koleżanki, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


W takim razie jeśli chodzi o pięknie pachnące i dobrze wykonane zapachowe świece sojowe to polecam sprawdzić takie propozycje jak Zestawy Świec Sojowych które naprawdę pozytywnie zaskakują zarówno pod względem zestawień, połączeń i też ogólnie samego wyglądu bo naprawdę mega się prezentują w łupinie kokosa i pachną cudownie. Ostatnio też są nowości jak na przykład Euforia to połączenie intensywnego zapachu paczuli wraz z słodką różą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kura Yankee jest najlepsza na swieta i pachnie pierniczkowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej w internecie poszukaj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Sprawa karna dobry polecany adwokat Gdańsk (54 odpowiedzi)

Witam pisze z naglącą sprawą... mojego partnera czeka postępowanie karne -sprawa karna do 8 lat...

spotkanie z osobami zajmujacymi sie rekodziełem (45 odpowiedzi)

Tak pomyslalam sobie, ze fajnie by bylo nawiazac kontakt z osobami ktore zajmuja sie roznymi...

Tlenoterapia? (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was korzysta może z zabiegów tlenoterapii? Wiem, ze można korzystać z komór...

do góry