Widok

Świetliku

Koordynacja nam się spsuła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Velkŷ Bratku

Wrażeń nad-przy-rodzonych?
To się zapowiada jak wrażenia, któe mogłaby zdobyć bardzo wysoka akuszerka
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!

Przychodzi baba do lekarza i skarzy sie:

- Panie doktorze, mam dwa problemy: jestem jakas nerwowa i ze faceci nie chca
ze mna sypiac.

Lekarz, mlody, tuz po studiach, wysluchal i zamyslil sie. "Hm, nerwowa i faceci
jej nie chca. Faceci jej nie chca i nerwowa..." Mowi do pacjentki:

- Wie pani, to chyba jakis zamkniety krag...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!

Przez kilka juz lat nie spie i jestem zbyt obciazony praca. Ostatnio
odkrylem dlaczego:
Jestem PRZEPRACOWANY.
Ludnosc Polski to 38, 793, 513.
12, 654, 329 jest na emeryturze a 2, 596, 325 na recie.
To zostawia 23, 542, 859 do pracy.
10, 632, 205 jest w szkole, co daje 12, 910, 654 milionow pracujacych.
Z nich 9, 938, 732 milionow jest zatrudnionych w budrzetowce, czyli
1, 971, 922 pracuje. 279, 568 jest w wojsku, co zostawia 1, 692, 354 do pracy.
Niestety 1, 000, 251 jest bezrobotnych co zostawia 692, 103 pracujacych. W
kazdym momencie 600, 000 ludzi jest w szpitalach, zostawia to 92, 103
pracujace osoby. W wiezieniach siedzi 92, 101 osob.. To zostaja dwie osoby
aby pracowac. Ty i Ja. A ty siedzisz przed komputerem i czytasz dowcipy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płk Kiszczak

Czy nie lepiej bez przemocy? i za obupólną zgodą, bo przecież " cały w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stvoříčku

Nic straconego. Doczekasz się mocnych wrażeń nadprzyrodzonych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

K.NN

Pisz, pisz. Drzewiej z duchami "pracowałem" dwa razy w tygodniu. Nie wiem jak inni, ale ja śmiać się i szydzić nie będę z takich opowieśći.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda

że mnie tam nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stvoříčko

...to bylo bardziej realne...choc tak naprawde nie realne....i.....fizyka tego nie tlumaczyla...Dawno temu to bylo...i nie sam "zobaczylem"...lecz jeszcze pare osob...w domu czyims...Wiec nie ja uleglem jakiemukolwiek omamowi... hmmm
...tak...wowczas nie tylko dreszcze mnie przeszly, lecz i serce przyspieszylo rytm i potowki sie zimnem odezwaly...
...na koncu...ktos...zdechl nagle.... (zwierze)
Ale pisac o tym nie bede...bo dostarcze kolejny zapas amunicji komus tam z tego...wspanialego miejsca...
Ps.Jakbys chciala...to kiedys moge Ci opisac w mailu...
Serdeczne pozdrowienia :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul

Czyżby jakiś przyprawiający o dreszcz dotyk lodowatych palców na karku, nieokreślonego pochodzenia trzaski zza szafy, odgłos ciężkich kroków dobiegający ze strychu, mgła za oknem układająca się w wyraźnie humanoidalne kształty, pobrzękiwanie łańcuchów...?
Uwielbiam duchy. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...A DUCHY są...sam pare "widzialem"..a raczej :odczulem ich istnienie...Jak zwac,tak zwac,lecz DUCHY SĄ...lecz wto nie

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stvoříčko

...ano... kecz tylkop to : "(...)Mozna powiedziec - jest obywatelem swiata..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aube

Tę właśnie sentencję mam wypisaną wielkimi zielonymi literami na plecach jednego z laboratoryjnych fartuchów.
Napis powstał na drugim roku studiów w czasie głupawki przed jakimiś tamn ćwiczeniami z biochemii. Chodzenie w tym faruchu jest dość kłopotliwe z uwagi na to, że co chwilę ktoś cię zatrzymuje i mówi: "chwilkę, poczekaj, odwróć się tyłem..."
Nie wiem, czy kiedykolwiek odważę się w nim poprowadzić ćwiczenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma duuchów..

nie ma żadnych duuuchów..
Nic nie robi uuuuuuuu..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozabijali się,

tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jednak podziałało ;))

Sędzia to jednak sędzia .... może nie pogodzi ale przynajmniej uspokoi :) widzicie że nie ma już tego wielkiego, miłego sercu, przyjacielskiego, braterczego, - sporu ??
Qrczę .... a może się pozabijali ..... ??
Upsss....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dokonczyles cytatu,

a koniec jest przepyszny: "...jego glupota przekracza wszelkie granice, niemiecka, austracka, francuska. Mozna powiedziec - jest obywatelem swiata..."


Ale ja to tak bez zwiazkow zadnych personalnych pisze, ku czystej uciesze z poczucia humoru kabaretu Potem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Admin? Jaki admin? Upsek?

Ktoś widział admina? Przywidziało wam się Obywatelu. A może widzisz tylko te nakładajądce się na siebie wielokąty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:-P

Coś chudziutkie dziś karaluszki z falowca. Niedożywione i anorektyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...moja glupota jest tak wielka..ze teraz masz szanse...teraz przez japonska granice...

Zalosne te wynurzenia zalosnego" admina":(((
Napisalem raz jeszcze, bo tyczyly sie mojej osoby...
:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stvoříčku

Hamlet zabił, Makbet zabił, Rambo zabił, i ja też muszę go zabić. Ale czym? Tym tępym Gerlachem? I jak ja go dogonię jeśli jego głupota przekracza wszelkie granice: Niemiecką, francuską, hiszpańską, chińską...
Bez paszportu. Przez port 8080 TCP/IP.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (240 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry