Widok

Swissmed Ginekolog - kogo polecacie???

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Polećcie proszę dobrego ginekologa ze swissmedu.
Dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie chodzi do swissmedu???

poproszę o polecenie dobrego lekarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście korzystalam z wizyt u pana doktora Gosciniaka, prowadził cała moja ciążę, mogę polecić bo lekarz naprawdę dobry, natomiast samo cięcie w swissie robił mi doktor szulc, rownież ze swissu i kolejna ciążę będę prowadziła u niego, jak sie uda oczywiście zajść hehehe :):) lekarz bardzo konkretny, a przy tym naprawdę ludzki i przemiany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj dzięki Ci wielkie za odpowiedź!!!

Myślałam o Szulcu, ale takich złych opinii się o nim naczytałam, że zwątpiłam... dlatego bardzo zależy mi na "świeżej" opinii

bardzo dziękuję!!!

może jeszcze ktoś???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szulc jest bardzo dobrym lekarzem.. Nie wiem jakich opini się nasłuchalas, bardzo pozytywnie mnie nastąpił do samego cięcia, a cały zabieg prowadził tak, żebym przez chwile się nie bała. .samo szacie wykonał perfekcyjnie, nie mam prawie śladu. No i jego podejście do pacjentki, rzeczowo, w temacie ale bardzo na luzie, także masz wrażenie, ze znasz go bardzo dobrze nawet na pierwszej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam u dr Szulca na wizycie w 8 tyg ciąży, był miły, badanie nie bolało jak piszą w opiniach, a na ból jestem bardzo wrażliwa bo zawsze fikam na fotelu, dostałam wykaz badań jakie powinnam zrobić, informację, by nie jesc surowego miesa, wystrzegac sie osób kaszlących, dostałam też nr kom, na który można pisac smsy i rzeczywiście dr odpisuje prawie od razu, także spróbować warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Strasznie Wam dziękuję!!!

Wasze opinie są dla mnie bardzo pomocne!
Szukam lekarza do konsultacji, który popatrzy na moje wyniki i wyjaśni mi wątpliwości... mój lekarz jest ok, ale chciałabym poznać opinię jeszcze kogoś. Czytałam, że bardzo dobrze robi usg, stąd mój wybór padł na niego; a potem przeczytałam, że jest niemiły, niedelikatny, wręcz rzeźnik i grubiański. Bardzo mnie to przeraziło!

Dlatego dziękuję Wam bardzo za opinie, że taki nie jest :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Dr.A.Raniszewską, chodzę do niej od lat, prowadziła moja ciążę. Fakt że czeka się do niej w wiecznych kolejkach, ale jest konkretna, odpowie na każde pytanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Matkowski jest cudowny jeśli chodzi o prowadenie ciaży. U dr Szulca byłam na usg w 10 tyg, bo faktycznie potrafi je dobrze wykonać. Obaj Panowie się znają, razem na Zaspie pracują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry