Widok

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Witam jak w temacie
Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o jamę brzuszną, tarczyce i piersi? Dzwoniłam po klinikach i łącznie takie badania to koszt ok 350 - 450 zł...chcę zrobić wszystko w komplecie naraz ale nie wiem gdzie przyjmują dobrzy radiolodzy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
diagnoson na osowej,
dr kujawa
rewelacyjny lekarz, bardzo dokładny, polecany przez wszystkich innych znanych mi lekarzy (jak miałam problem z diagnozon to tylko on postawił słuszną a byłam u topowych radiologów)
do tego mają w tej chwili najlepszy sprzęt w trójmieście

myślę, że u niego możesz ponegocjować cene, powiedz, że chcesz 2 badania w cenie trzech :) więc wyjdzie ci 240 zł
tylko już bezpośrednio u niego bo w recepcji to może różnie być :)
mi zawsze robi coś przy ukazji, jak węzły chłonne to i tarczycę od razu zrobi :)
http://www.diagnoson.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
polecam dr Maria Ziegert we Wrzeszczu na Partyzantów
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
podbijam wątek, bo tez bylabym bardzo zainteresowana takim pakietem
Ola, udalo ci sie znalezc cos wartego polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola to powiem Ci,że troche drogo Ci powiedzieli... Sama ostatnio wykonywalam sobie taki komplet badan i dokladnie nie pamiętam ile zapłaciłam ale było to mniej. Wykonywałam je u pani Anety Smugały, pracuje w prywatnym ośrodku przy Marii Skłodowskiej-Curie . Dlugo sie zbieralam do tego badania ale ostatecznie dobrze, ze sie przebadalam. Zawsze czlowiek czuje sie bardziej pewny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja osobiście polecam dr Łuszczyńską-Nitkę pryzmującą w przychodni na Chrobrego w Sopocie. Mozna umówić się zarówno na NFZ jak i prywatnie. Na pewno wyjdzie taniej:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Marmołowska Spółdzielnia Lekarska Gdańsk Centrum Podbielańska naprzeciwko City Forum. Jedno badanie 90 zł - ale w zeszłym roku robiłam może ceny poszły w górę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
piszcie proszę jakie konkretnie usg robicie u tych lekarzy ktorych polececie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Marmołowska zrobi wszystko na jednej wizycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
250 3 w jednym http://studentmed.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr Beatę Lalewicz na Świętokrzyskiej - cena 3x70 zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Bardzo dobrze usg robi dr Rutkowska Aleksandra w przychodni Ncm na Swietokrzyskiej w Gdansku. Polecam osobiscie.super opisy badan, a poza tym mila i sympatyczna osoba
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to na NFZ chyba skoro w NCM na Orunii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można też prywatnie zrobić badania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Diagnosonie na Osowej zrobili takie pakiety normalnie w cenniku, można znaleźć na ich stronie. Chyba po tym wpisie dużo osób zaczęło pytać :)
tutaj jest cały cennik badań usg, robią właściwie wszystko:
http://www.diagnoson.pl/?page_id=160

część cennika dot. pakietów usg
Pakiety USG
dla kobiet ( tarczyca, piersi, jama brzuszna) 240 zł
dla dziewczynek (tarczyca, jama brzuszna, narządy rodne) 240 zł
dla mężczyzn (tarczyca, jama brzuszna, prostata) 240 zł
dla chłopców (tarczyca, jama brzuszna, jądra) 240 zł
noworodkowy podstawowy (główka, brzuszek, bioderka) 200 zł
noworodkowy rozszerzony (główka, brzuszek, bioderka, jądra/narządy rodne) 240 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 18
Witam. Czy wiecie może w jakie dni i w jakich godzinach dr Rutkowska robi badania w przychodni na Świętokrzyskiej? Chodzi o usg piersi i badanie płatne. Mam wyczuwalny guzek w piersi i bardzo się niepokoję. Byłam już prywatnie u chirurga powiedział,że to pewnie guzek łagodny, ale dla pewności mam zrobić usg- polecił właśnie dr Rutkowską Aleksandrę. Niestety nie mogę się dodzwonić do przychodni a mam dość daleko.Dziękuję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu, ja robiłam usg piersi u dr Rutkowskiej (ale na NFZ- miałam skierowanie), ale wiem, że dr robi też prywatnie- ja robiłam w środę. Osobiście polecam. 2 tygodnie wcześniej robiłam badanie (bo sama czułam zgrubienie w piersi) i jeden z opisywanych tu lekarzy zmiany nie wykrył...Dr Rutkowska wykryła- na szczęście guzek łagodny, mały, bo mały, ale ona go zauważyła. Miałam biopsję, bo tak mi zasugerował ginekolog i wszystko się potwierdziło. Teraz idę do niej na kontrolę, ale już do Przychodni na Zaspie Pio, bo ona też tam robi usg piersi i mi tam bliżej.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile kosztuje u dr Aleksandry Rutkowskiej badanie usg piersi w przychodni na świętokrzyskiej bez skierowania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktoś robił usg u dr Marii Zigiert? Jakie są koszta?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rok temu robiłam usg piersi u dr Rutkowskiej w przychodni na Świętokrzyskiej. Cena była ok. 80 albo nawet 70 zł- już dokładnie nie pamiętam. Doktor bardzo miła, wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła. Nawet zebrała wywiad, wcześniej miałam usg piersi robione ze 2 czy 3 razy i nikt nawet się nie spytał, czy mnie coś boli. Potem po jakimś czasie miałam też u niej badanie brzucha na fundusz- takie same podejście, bardzo miła no i znalazła przyczynę moich dolegliwości wtedy.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy doktor Rutkowska przyjmuje jeszcze w przychodni na Swietokrzyskiej?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Podłączam się do pytania- może wiecie czy dr Rutkowska przyjmuje jeszcze w przychodni Świętokrzyska? Nie mogę się tam dodzwonić. Endo chce usg tylko od niej i nikogo innego. czy ktoś wie coś o terminach do niej? badanie nie na fundusz- płatne. Muszę też zrobić piersi- rozumiem, że mogę to zrobić na jednej wizycie? dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A, jeszcze info dla poszukujących- W przychodni Pio dr Rutkowska już nie przyjmuje niestety, a szkoda, muszę jechać na Orunię:( z Zaspy:(. teraz w pio robi jakaś inna lekarka, ale ja mam zalecenie do Rutkowskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Piskunowicz na Opolskiej robi super i faktycznie 3w1, co do cen to niestety nie pamiętam ale nie płaciłam też dużo.
Podsyłam namiary do pana dr:
znajdzlekarza/maciej-piskunowicz/radiolog/gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja robię na Kowalskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od ponad 4 lat zmagam się z hashimoto i niedoczynnością tarczycy.
Na usg tarczycy chodzę tylko do dr Ziegert. Nie znam drugiego tak dobrego radiologa. Wchodząc do gabinetu od razu czujesz, że jesteś we właściwym miejscu. Pani doktor poświęca tyle czasu ile potrzeba i przede wszystkim wszystko dokładnie tłumaczy.
W gabinecie można też zrobić usg jamy brzusznej i piersi, zresztą sama zobacz zakres badań http://gabinetusg.eu/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

To jakaś aurltoreklama?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

*autoreklama
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Poszukuję kontaktu, informacji gdzie przyjmuje teraz radiolog Rutkowska. Na Świętokrzyskiej już nie ma badań płatnych i nie mogę zrobić, bo rejestratorki powiedziały, że musiałabym być do nich zapisana. Gdzie ona robi odpłatnie? Help!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

do góry