Widok

Swissmed prywatny poród - ginekolodzy

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was orientuje się czy jakikolwiek z tych lekarzy (przyjmują porody w Swissmed), przyjmue prywatnie również w luxmed?
Kowalik Inga
Dubaniewicz Aleksandra
Rożnowska Katarzyna
Kopacz Katarzyna
Marciniak Grzegorz
Zabul Piotr
Korożan Marek
Branicki Marek
Chmyłko Łukasz
Wnuk Jakub
Grabowski Bartosz
Kulpa Arkadiusz

Czytałam opinię na tym forum, że sporo lekarzy przyjmujących prywatne porody właśnie tak pracuje, jednak nie mogę na stronie luxmed znaleźć żadnego z nich...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już dlugo korzystam z Swiss/Lux, ale żadnego nie kojarzę... :( Zabul i Branicki na pewno mają prywatną praktykę lekarską, ale nie w Lux...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kaś dzięki za info, zadzwoniłam właśnie na infolinię luxmed i dowiedziałam się, że Swissmed zostaje włączony do Luxmedu. Także zapewne to tylko kwestia czasu, aż cały ten skład będzie przyjmował w Luxmed, skoro Swissmed ich "wciąga".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W luxmedzie na morskiej na pewno pracuje Kulpa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

prawda, polecam go!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A ja niestety nie, byłam u niego zrobić cytologię. Wyszła III, a on nie kazał zrobić nic dalej, tylko powtórzyć za pół roku. Poszłam do innego i od razu kolposkopia i bardzo dobrze, bo okazało się, że mam stan zapalny, a że starałam się bezskutecznie o dziecko, o czym powiadomiłam doktora Kulpę, to leczenie musiałam podjąć od razu. Co zignorował pan doktor. Więcej do niego nie poszłam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z calego serca polecam dr. Marciniaka. Druga ciaża u niego prowadzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy przyjmuje gdzieś indziej niż w Swissmed?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

do góry