Widok
Sylwia - ocena
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie. Byłam na farbowaniu włosów i efekt przeszedł moje oczekiwania. Kolor został idealnie dobrany, włosy są lśniące i wyglądają zdrowo. Obsługa była profesjonalna, miła i zadbała o komfort podczas całej wizyty. W salonie panuje przyjemna atmosfera, a usługa została wykonana z dużą starannością. Z pewnością wrócę i mogę polecić to miejsce każdemu, kto szuka fryzjera na wysokim poziomie.