Wszystkim forumowiczom życzę szczęśliwego Nowego Roku 2015, dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień i wielu wielu postów do napisania na tym forum. :)
72
~Darek
213.192.68.*
(11 lat temu) 1 stycznia 2015 o 14:58
Miłe słowa, a teraz pora otrzeźwieć i zejść na ziemie wejdź w zakładkę "praca", koniecznie:) - powrót do rzeczywistości tam posłuchaj ludzi...
"szczęśliwego nowego roku".