Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maniek - opinia Pan Marcin o wysokiej kulturze osobistej sumienny dokładny i punktualny. Ciął...
~Maniek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2023

Michał - opinia Brak slow, na zamówienie czekałem 5tyg a Pani mówi że takie terminy chodź na...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Marcin - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Wycena zrobiona w taki sposób, że 3 z 4 elementów wyceniona moim...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Michał - opinia wątek zamknięty ku przestrodze. czekamy drugi miesiąc na kabinę prysznicową, którą obiecał...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

Polecam wątek zamknięty Usługa na najwyższym poziomie, świetny kontakt na każdym etapie realizacji,...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Szkło float na szklarnię wątek zamknięty Polecam firmę. Dobry kontakt, rzetelne wykonanie usługi.
~Slavo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

łazienka wątek zamknięty profesjonalna usługa,piękne wykonanie w mojej łazience,zabudowa...
~KASIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

alprzy - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam Zakład Szklarski Szczepkowski. Bardzo dobry kontakt...
~alprzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Szklo w kuchni wątek zamknięty Z reka na sercu moge polecic Zaklad Szklarski Szczepkowski! Zamawialam szklo...
~Magdalena Villar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

szklane panele kuchenne, lustra wątek zamknięty panele szklane do kuchni z grafiką,lustra do łazienek i szyba na półkę-...
~M@A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 marca 2014

zbyszek424419 - opinia wątek zamknięty Panele szklane do kuchni z grafiką zamówiłem, wykonano ,zamontowano ,wszystko...
~zbyszek424419
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

KLIENT wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi szklarskie wykonywane przez zakład szklarski w...
~ARTEK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry