Szkło-Monter

Szklarz, lustra, szyby

Gdańsk, Siennicka 25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - ocena Firma wykonała fartuch szklany w kuchni. Kolor, estetyka wykonania oraz...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Salwa - ocena Polecam korzystanie z usług szklarza tej firmy ,przedewszystkim za...
~Salwa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Ilona - opinia Przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy. Zamówiłam szkło Lacobel do...
~Ilona
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Niepoważny wątek zamknięty Przyjmuje zlecenie, na pomiar przyjeżdża tydzień później, a wyceny nie...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Eh.. szału nie ma wątek zamknięty Za długi czas realizacji, czekaliśmy i czekaliśmy, potem wszystko szybko na...
~AA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 maja 2018

Polecam! wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy. Czas realizacji krótszy niż przewidywano, bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2017

Slabo wątek zamknięty Może i się znają na swojej pracy ale są nie słowni i raczej nie polecam
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia. Korzystałam z usług wielokrotnie i skorzystam kolejny...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Mogę szczerze polecić usługi tej firmy. Pomiar został wykonany tego samego...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 czerwca 2016

Wesoło i profesjonalnie. wątek zamknięty Co prawda trochę czekałem na przyjazd Pana Piotra na pomiar, ale za to trzy...
~Emo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

a mi ogarneli fajnie.. wątek zamknięty zanim zacząłem współpracę z firmą szkło monter też czytałem opinie i się...
~piotr z leszczynowej.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

ignorancja wątek zamknięty nie sposób umówić sie nawet na pomiar, nie polecam
~agi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

niesłowny wątek zamknięty Pan niestety niesłowny. Dotrzymywanie terminów poniżej krytyki. Do dzisiaj...
~Hanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

same szkody wątek zamknięty pan niepunktualny nieprofesjonalny szkło słabej jakości źle wyszlifowane na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 grudnia 2013

profesjonalnie wątek zamknięty Wymyśliłam sobie panel szklany do kuchni. Inne firmy tylko mnie...
~anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Generalnie OK wątek zamknięty Korzystałem kilkukrotnie z usług Pana Piotra. Robił mi kabinę prysznicową na...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

brak słów wątek zamknięty 30 kwietnia zleciłem zrobienie oszklenia małych drzwiczek do witrynki oraz 5...
~Bogdan
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

szok i masakra wątek zamknięty robili u mnie 2lata wstecz myslaiem ze ta farsa zrobila samozaglade widze ze...
~zdzichu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

nic konkretnego wątek zamknięty choc oferta bardzo bogata to tylko w rozmowie. w przypadku szczegolow juz tak...
~patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

Odradzam! wątek zamknięty Moja współpraca z panem Marcinem przy szkle kuchennym i szkle do świetlików:...
~Wwa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

26

wątków

do góry