Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
anything9087 - opinia Super zabawa w kazdym wieku. Porfesjonalme treningi i walka metalowa bronią...
~anything9087
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 9 czerwca 2023

Szkoła Fechtunku Aramis - frajda nie tylko dla młodych... wątek zamknięty Zajęcia, które mogę polecić każdemu. Dosłownie każdemu. Po półrocznym...
~Fenrig
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Szkoła Fechtunku Aramis - frajda nie tylko dla młodych... wątek zamknięty Zajęcia, które mogę polecić każdemu. Dosłownie każdemu. Po półrocznym...
Fenrig
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Wątpliwości i obawy zbędne wątek zamknięty Zaczęłam chodzić pod wpływem impulsu, bez oczekiwań, z powątpiewaniem, czy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Warto spróbować, może polubisz wątek zamknięty Tak jakoś ponad rok temu nie wiedziałem co z sobą zrobić w wolne popołudnie,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Treningi z bronią białą godne polecenia wątek zamknięty Na zajęcia uczęszczam od ponad pół roku, przy czym wcześniej trenowałem różne...
~Jar Mat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Świetne zajęcia wątek zamknięty Na zajęcia do SFA uczęszczałem przez mniej więcej dwa lata i każde zajęcia...
~Leonard Bauć
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Świetny sport na integracje. wątek zamknięty Z usług Aramis skorzystaliśmy jako sportowy przerywnik jednego z naszych...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Jest gitara wątek zamknięty Można się porządnie spocić, dostać w łep i oddać 😉. Oprócz tego, to...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Szermierka fachowo, skutecznie i rzeczowo. wątek zamknięty Na zajęcia chodzę dopiero od kilku miesięcy ale już mogę śmiało powiedzieć,...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Fajne zajęcia na każdy poziom wątek zamknięty Zajęcia są zróżnicowane, dostosowane do każdego poziomu, a sprzęt jest...
~Filip
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

Mega rekreacja wątek zamknięty Fantastyczne miejsce dla początkujących i wracających do sportu szermierzy. A...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2016

SFAramis w 3Mieście wątek zamknięty Szkoła Fechtunku Aramis w Trójmieście zapewnia wysoki poziom nauczania,...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Sport, który wciąga wątek zamknięty Szkoła Fechtunku Aramis posiada dopracowaną, choć wciąż rozwijającą się...
~Solveig
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Jedyna opcja na Pomorzu wątek zamknięty Fundacja Aramis jako taka ma super ofertę a oddział Trójmiejski jest świetnym...
~Leon Andrzejewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

szermierka wątek zamknięty Na zajęcia uczęszczam już 2 lata. Świetne hobby pozwalające utrzymać się w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Lekcje indywidualne wątek zamknięty Uczę się w SFA u Marcina już drugi miesiąc na lekcjach indywidualnych....
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Zrób wreszcie coś dla siebie wątek zamknięty ...i wybierz się przynajmniej na pierwsze, bezpłatne zajęcia. Nie każde...
~leann nikols
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Mija już prawie rok! wątek zamknięty Już prawie rok uczęszczam do szkoły fechtunku Aramis więc myślę że warto...
~Waldek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

super wątek zamknięty Na treningach jest super . jest. miła atmosfera. Ćwiczenia czasem są trudne...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

34

wątków

do góry