Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuzia - opinia wątek zamknięty Uwielbiam chodzić do tej szkoły. Jak dla mnie nauczanie powinno być na trochę...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

Ta szkoła to masakra wątek zamknięty Bezpieczeństwo... Bezpieczeństwo w tej szkole jest takie 2/10. Około połowa...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2018

nie polecam wątek zamknięty ta szkoła to porażka nie polecam
~rodzic
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2017

Ta szkoła to porażka wątek zamknięty Ogólnie jeśli chodzi o organizację szkoły to leży totalnie. Zajęcia bardzo...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Chodzę do szkoły z przyjemnością wątek zamknięty Plusy: > Świetny dyrektor, pan Zaremba, który jest zaangażowany w życie...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

Fajna szkoła wątek zamknięty Szkoła jest fajna, ponieważ jest wysoki poziom nauczania i nie wiem o co...
~Arbuz :)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Wspaniale położona i wyposażona wątek zamknięty Wspaniale położona i wyposażona, Uwielbiam tę lokalizację i boisko!
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Anna - opinia wątek zamknięty Niestety nie polecam, z tego co słyszę większość narzeka. I żeby było...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2014

Dzień Otwarty 2013/2014 wątek zamknięty Miałam możliwość jako rodzic 6 latka odwiedzić parę szkół w marcu. Różnica...
~oburzony rodzic
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2014

bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem tylko ciotka-klotka ale jedno moge powiedzieć mlodsza uwielbia chodzić...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

którą wychowawczynię wybrać dla 1klasisty w podstawówce nr 19 na oruni górnej wątek zamknięty którą nauczycielkę polecacie w tym roku dla pierwszoklasisty ?
~milenezja 22
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2011

rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej nr 19 wątek zamknięty Rekrutacja dzieci do klas pierwszych na rok 2007/2008 odbyła się w sposób dla...
~rozczarowany rodzic
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2008

Polecam gorąco. wątek zamknięty Szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania. Ukończenie klasy 1-3 o profilu...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Nie jest tak idealnie wątek zamknięty Klasy 1-3 bardzo wysoki poziom. Świetni nauczyciele, atmosfera niemal...
~PIPI
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2012

a klasy O chodzi o rekrutację 2012/2013 wątek zamknięty Jak zapisać dziecko spoza rejonu szkoły i czy warto sie o to bić
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Nie jest tak różowo wątek zamknięty Szkoła dobra ale dyrektor dużo mówi mało robi . Polecam nauczanie 1-3 lecz...
~ketrab
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

wątpliwości wątek zamknięty czy ta szkoła??? Posłałam tam dziecko, ale coraz częściej się wacham czy...
~anna
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

rekrutacja wątek zamknięty Mój syn chciał iść do klasy matematycznej. Miał z matematyki 5 a jego koledzy...
~Mariusz
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2009

Klasa na 6+ wątek zamknięty polecam. Klasa o profilu ekologicznym jest rewelacyjna. polecam wszystkim,...
~Olek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

19

wątków

do góry