Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia mam bardzo złe wrażenia jeśli chodzi o tą szkołę. Kontakt z nauczycielem...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2022

teresa debowska - opinia wątek zamknięty Super klimatyczna szkoła ,zachęcam do poznania warunków i zapisów.
~teresa debowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Niezwykła osoba wątek zamknięty P. Marta Pszenna nauczycielka SP nr 61 Gdańsk-Przeróbka to niezwykła osoba....
~Ola Siuda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2018

Polecam szkołę wątek zamknięty Szkoła doś fajnie wyposażona, nauczyciele mili, kompetentni i zawsze chętni...
~Marta
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Szkoła nie dla dzieci z problemami wątek zamknięty Jak w kazdej - zdarzają sie słabi i pomysłowi nauczyciele. Do kogo trafi...
~GedCzar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 maja 2014

SUER SZKOŁA wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona , że moje dziecko uczęszcza do tej właśnie szkoły...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

tak,tak wątek zamknięty Fajna szkoła ,fajni nauczyciele a teraz to super odremontowana.Miło...
~Dziuniek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

B . fajna szkoła ; DDD wątek zamknięty Uważam, że jest to najlepsza szkoła podstawowa w Gdańsku ; D . Sam...
~Marcin.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 lutego 2011

Dobra, bezpieczna szkoła wątek zamknięty Dwójka moich dzieci uczęszcza do tej szkoły. Jej wizerunek zmienia się na...
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

..... wątek zamknięty Według mnie ta szkoła jest bardzo dobra. Są w niej kamery, nowe boisko i...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

hmmm... wątek zamknięty chodziłam do tej szkoły dwa lata i sądzę, że atmosfera ogólna jest mniej...
~Al@
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

11

wątków

do góry