Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymarzona szkoła wątek zamknięty Polecam. Jeżeli szukacie i macie wątpliwości to już znaleźliście właściwą...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2017

Zdecydowanie warto! wątek zamknięty Zajęcia w szkole rodzenia Majka to chyba jedno z najpiękniejszych doświadczeń...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

szkoła rodzenia moich marzeń wątek zamknięty Do Karoliny trafiliśmy z polecenia i nie zawiedliśmy się :). Małe grupy...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Lepiej nie mogłam trafić. Polecam. wątek zamknięty Szkoła rodzenia Majka bardzo mnie zaskoczyła, bo jest wyjątkowa, bo Karola...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Polecamy wątek zamknięty Wybraliśmy tę szkołę ze względu na opinie i to był najlepszy wybór jakiego...
~Kasia i Grześ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Fantastyczne podejście do ciężarnych i ich partnerów wątek zamknięty Karola ma ogromną wiedzę na tematy oczywiste, czyli związane z ciążą i...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lutego 2017

Polecam! wątek zamknięty Szkola rodzenia, która powstala z pasji, doświadczenia, wiedzy i...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Zdecydowanie polecamy Szkołę Rodzenia Majka wątek zamknięty Szczerze polecamy Szkołę Rodzenia Majka. Trafiliśmy do niej dzięki pozytywnym...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Polecamy wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie tą szkołę rodzenia!...
~Moninka&Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

POLECAMY!!! wątek zamknięty Wybraliśmy szkołę rodzenia Majka na podstawie opinii na trójmiasto.pl i to...
~Marta i Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo kameralna szkola rodzenia. Zajecia dzieki malym grupom bardzo...
~Maja&Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2016

Polecamy z całego serdca!!! wątek zamknięty Polecam tę szkolę. Bardzo nam pomogła przygotować się do porodu i...
~Lena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2016

Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Zajęcia w szkole rodzenia były niezwykle pomocne w trakcie porodu, a także w...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2016

Opinie i oceny zgodne z prawdą :) wątek zamknięty W poprzednich komentarzach napisano wiele pozytywów i są one jak najbardziej...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

Profesjonalne przygotowanie do porodu :) wątek zamknięty Polecamy !!! Zajęcia w szkole prowadzone są przez Karolinę, osobę pełną...
~Dorota i Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Karolina - taka powinna być każda położna wątek zamknięty Karolina jest pełną empatii, ciepłą osobą, a zarazem jest profesjonalistką w...
~Bombel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Ciąża - wyjątkowy czas; prowadząca zajęcia Karolina - wyjątkowa osoba wątek zamknięty Polecam! Karolina ma nie tylko ogromne doświadczenie jako położna i dula, ale...
~agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Byłam bardzo uprzedzona przez znajomych szkołą rodzenia a tu takie pozytywne...
~aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

Z pierwszej ręki wątek zamknięty Zajęcia z Karoliną bardzo dużo mi dały. Karolina jest ciepłą, serdeczna...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

najlepsza inwestycja! wątek zamknięty Kiedy ktoś mnie pyta o najbardziej przydatną rzecz dla maluszka to bez chwili...
~Karolina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry