Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani prefesor - ocena Jeśli musisz udać się z dzieckiem w takie miejsce to tylko polanki. Oddział V...
~Pani prefesor
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Mama Dominika - opinia Polecam z całego serca , byliśmy z synkiem na oddziale Alergologii i chorób...
~Mama Dominika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Monika - opinia wątek zamknięty Dostaliśmy skierowanie z przychodni, aby pojechać z dzieckiem do Szpitala na...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Autor nieznany - opinia wątek zamknięty Na przełomie czerwca i lipca trafiłam do szpitala z synem 4 tygodniowym. Pani...
~Autor nieznany
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Magda i Kacperek - opinia wątek zamknięty Jesteśmy z synem od kilku dni. Panie pielęgniarki Panie lekarki są...
~Magda i Kacperek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Anatol - opinia wątek zamknięty Oddzial Pediatryczno Alergologiczno Imunologiczny. Obecnie w szpitalu jest...
~Anatol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

VI oddział dziecięcy - świetnie wątek zamknięty Bardzo dziękuję za opiekę nad moją córką podczas choroby. Byłam pod ogromnym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 września 2019

Oddział obserwacyjno zakazny wątek zamknięty Chcialbym bardzo podziekowac za prawdziwy profesjonalizm.Moj syn zlapal...
~Cezary
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Katastrofa wątek zamknięty Po raz kolejny trafiliśmy z chorym dzieckiem na Sor w szpitalu przy ul....
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

Oddział Obserwacyjno - Zakaźny wątek zamknięty Ogromne podziękowania dla całego personelu za troskliwą i fachową opiekę nad...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

Szpital polanki wątek zamknięty Ostatnio trafiłam z synem do szpitala dziecięcego na polankach z urazem...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2018

Oddzial IV oddzial alergologiczny i chorob pluc wątek zamknięty Witam. Byl ktos w niedalekim czasie na ww. oddziale z dzieckiem? Nie jestem z...
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Poradnia Rehabilitacyjna wątek zamknięty Mój syn jest pod opieką Pani doktor już od około 2 lat. Wspaniała...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Dziękuję. wątek zamknięty Miałam tego pecha że moje dzieci wylądowały w szpitalu a jednocześnie...
~Ewelina Muszał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lutego 2017

Chaos - Desinformacja - Prawa pacjenta ? Co to ? wątek zamknięty Dzieko z zapaleniem pluc dopiero w grugiej dobie na poszlo na rentgen......
~PsS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Szpital polanki wątek zamknięty Polanki szpital budynek chorób płuc. Tragiczne łazienki osoby z izolatki...
~Gal
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Oddział Niemowlęcy i Noworodkowy-rewelacja!!! wątek zamknięty Trafiłam na oddział pod koniec września tego roku z 5tygodniową...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

Najlepszy, Jedyny w swoim rodzaju, Oddział nr. 6 wątek zamknięty Kiedyś, gdy będę już stary, usiądę przy kominku i opowiem wnukom o tym...
~Tomcio
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Oddział Niemowlęcy i Neonatologiczy wątek zamknięty Trafiłam do szpitala we wrześniu z 1,5 miesięcznym synkiem. Sama świadomość...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

kleszcz u dziecka wątek zamknięty W dniu zaplanowanej wizyty u kardiologa u dziecka zauważyłam kleszcza.Pomimo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
122

postów

78

wątków

do góry