Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna - opinia nowy temat Ten szpital to pomyłka. Zero empatii i zainteresowania pacjentem. Wypis z...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 18 listopada 2021

CezSmu - opinia Dla mnie wszystko jak należy, jestem po udarze i cała obsługa dla mnie na...
~CezSmu
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 października 2021

Ktoś - opinia Sor ginekologia jeśli nie przychodzisz z rozwarciem i walizką to nie masz co...
~Ktoś
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 lipca 2021

Wdzieczny pacjent - opinia Byłem pacjentem oddzialu urologii gdzie tydzień temu wykonano mi operację...
~Wdzieczny pacjent
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2021

Aneta - opinia Bałagan w systemie szczepień covidowych
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2021

Anna z Gdyni - opinia Na sor do Wejherowa trafiłam drugi raz, i złego słowa powiedzieć nie mogę,...
~Anna z Gdyni
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 lutego 2020

Pacjentka - opinia Kto napisał pozytywne opinie? trzeba posprawdzać ip komputerów! pewnie sami...
~Pacjentka
1

dodano: 21 grudnia 2020

wejadamo - opinia Opinia SOR w szpitalu w Wejherowie. W czasie Covida pacjent miał skierowanie...
~wejadamo
-

dodano: 17 stycznia 2021

T. S. - opinia Byłem pacjentem Oddziału Urologii w szpitalu wejherowskim. Choruję już od...
~T. S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2020

Alicja Skałecka - opinia Personel profesjonalny, sympatyczny i z humorem, szczegolnie pan doktor!...
~Alicja Skałecka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2020

Małgorzata Grubba - opinia Po raz drugi w przeciągu 2 lat byłam pacjentka oddziału Chirurgi Ogólnej w...
~Małgorzata Grubba
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 stycznia 2020

Pacjentka Krystyna - opinia Pragnę serdecznie podziękować całemu personelowi na oddziale Chirurgii...
~Pacjentka Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 grudnia 2019

operacja endoprotezy osoba 83 lata/nie chodzi wątek zamknięty Wypisano kobietę w wieku 83 lat z ortopedii po założeniu endoprotezy w wyniku...
~Stefania
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2017

Hanna - opinia wątek zamknięty Leżałam w Wejherowskim szpitalu na chirurgi ogólnej czekajac na operację....
~Hanna
-

dodano: 3 października 2019

Umieralnia wątek zamknięty Trafiłam do wejherowskiego szpitala ze złamanym żebrem. Zostałam potraktowana...
~Jj
1

dodano: 14 stycznia 2018

Oddział ginekologiczny wątek zamknięty Trafilam na oddzial ginekologiczny ze skierowaniem i musze przyznać iz mimo...
~Pati
-

dodano: 8 kwietnia 2019

Podziękowanie wątek zamknięty Bardzo chcieliśmy podziękować Panu dr Krzysztofowi Bigus z oddz.płucnego za...
~T.Różewicz
-

dodano: 5 kwietnia 2019

SOR wątek zamknięty miła i sprawna obsługa personelu
~krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 grudnia 2018

Podziękowanie wątek zamknięty Bardzo pragnę podziękować wszystkim lekarzom oraz całemu zespołowi...
~Eugeniusz K.
-

dodano: 17 października 2018

pracownia mammografii wątek zamknięty Największym problemem jest dodzwonić się do rejestracji mammografii, można...
~pacjent
-

dodano: 23 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry