Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oddział Pneumonologii wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału Pneumonologii.Dziękuję...
~Anna S.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

cierpliwości.... wątek zamknięty Kilka krotnie byłem na badaniach w szpitalu. Kobieta w rejestracji na...
~władek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

ROZCZAROWNIE wątek zamknięty Witam! NIESTET!!!Nie chcę, ale muszę dołączyć do grona zawiedzionych...
~LENA
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2012

podziekowanie wątek zamknięty podziekowanie dla otolaryngologi mialam usuwane polipy z krtani obsluga super...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Kliniczny Oddział Ratunkowy GUM wątek zamknięty Chciałabym podziękować Pracownikom Pogotowia Ratunkowego, za uratowanie...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Dorota - opinia wątek zamknięty jesteśmy zadowoleni Syn przebywał na oddziale torakochirurgii dwukrotnie. W...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

LENA - opinia wątek zamknięty Witam! NIESTET!!!„Nie chcę, ale muszę” dołączyć do grona...
~LENA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

KLINIKA OTOLARYNGOLOGII wątek zamknięty Byłam ostatnio operowana w klinice otolaryngologii. Zrobiono mi operację trzy...
~apodemus
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Przyszły Pacjencie szukaj innego oddziału neurochirurgi niż w Klinice AK wątek zamknięty Po rocznym oczekiwani poszedłem na operację kręgosłupa jako człowiek chory...
~Marek Sokołowski
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2011

Dla tego szpitala stanowcze -NIE !!! wątek zamknięty W 2004 roku zostałam przyjęta na oddział onkologiczny z guzem za uchem miałam...
~Anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

podziękowanie dla prof.Emericha, dr Dębniaka wątek zamknięty Składam ogromne podziękowanie za pomoc w leczeniu mojej,niestety niedawno...
~a.rydz-kozłowska
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Lepiej umrzeć niż się tam leczyć wątek zamknięty W ostatnim czasie byłam pacjentką oddziału chirurgi szczękowo-twarzowej. Taki...
~Marzena
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

PORADNIA KARDIOLOGII DZIECIĘCEJ wątek zamknięty Witam, Chciałabym się podzielic opinia na temat zakresu działalności...
~B......
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 października 2008

DLACZEGO PROFESJONALIŚCI WCZEŚNIE ODCHODZĄ NA EMERYTURĘ??? wątek zamknięty PANIE PROFESORZE DLACZEGO PAN ODSZEDŁ???? ZMARTWIŁAM SIĘ BARDZO, TAKI...
~KRYSTYNA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 listopada 2009

Prof.Janusz Emerich - podziekowanie wątek zamknięty Panie Profesorze odejscie Pana na emeryture z SPSK1 Oddz.Ginek.Onkolog. jest...
~rak jajnika-chora
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Tragedia kobiet z rakiem jajnika po odejsciu z SPSK1 prof.J.Emericha wątek zamknięty Prof.J.Emerich, byl ostatnia "deska ratunku" dla kobie z zaawansowanym rakiem...
~gosc
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

wypiska wątek zamknięty Zostałem wypisany na oddziale kardiologicznym mocno po godz 14 i tuz przed 15...
~kardiomiopata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 stycznia 2008

szpital super wątek zamknięty drodzy pacjenci akademia medyczna na debinkach cieszy dobrym leczeniem...
~aniołek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 grudnia 2007

Podziękowania doktorowi Thrunowi wątek zamknięty Nasza córeczka jest wcześniaczkiem, który bardzo dużo przedszedl od dnia...
~Rodzice Juleczki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 grudnia 2007

zgroza wątek zamknięty Długo by opisywać jak zostałam potraktowana na oddziale położnictwa na...
~AG
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
107

postów

80

wątków

do góry