Widok

Szpital wojewódzki,chętnie podpowiem mamą oczekującym rozwiązania.

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Rodziłam w zerszłym tygodniu w Szpitalu wojewódzkim jesli jakas mama jest zainteresowana chetnie podpowiem co sie przyda do szpitala i opowiem mój pobyt na oddziale położniczym.Aga
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz tu na forum opisac co i jak zebysmy mogly soboe poczytac,mnie interesuje opieka nad mama i dzieckiem ,atmosfera,polozne itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mogę wypowiedz się na temat opieki nad mamą i dzieckiem po porodzie spędziłam 8 dni na położniczym i wszystkie położne przez ten czas się przewinęły opieka rewelacja to nie tylko moje zdanie ,dziewczyny z którymi leżałam na sali również tak uważały .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam że dwa razy rodziłam w tym szpitalu raz sn ,teraz cc ,nie musiałam nawet dzwonić jak leżałam od razu po ,bo siostry zaglądały co chwilę sprawdzać czy wszystko ok czy potrzebuję wody bo podłączona do kroplówki i monitora nie mogłam się ruszyć za bardzo.
Synuś Marcelek 7 kwiecień 2004 ,Mateuszek 16 grudnia 2010image[url=http:[url=http://www.maluchy.pl]image[/url
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja leżałam w zeszłą środę na patologii ciąży bo byłam po terminie w czwartek rano dostałam środek na wywołanie i o 9:35 urodziłam.Położyli mnie na oddział położniczy leżałam tam do poniedziałku.Jeśli chodzi o poród to rodziłam niecałe 1,5godziny mojego synka odbierała pani ginekolog z*******a osóbka,pomagały również studentki.Jeśli chodzi o opieke to położne,lekarki naprawde solidne pomogą,podpowiedzą.Dzieci mają bardzo dobrą opieke.Ja jestrem już w domu ale mój synek leży w szpitalu bo po urodzeniu stwierdzili u niego zapalenie płuc,jeżdze teraz dwa razy dziennie bo ściągam mleko,moze po wykendzie wyjdzie okaże sie jak zrobią rendgen.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobietka a nie było możliwości zostać z dzieckiem? pytam z ciekawości.

dodam ze ja rodzilam dwa razy w wojewódzkim i wszystko bylo ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może podbijemy temat i ktoś jeszcze opowie o porodzie w wojewódzkim. Ja mam termin na początek lipca i oczywiście jestem przerażona. Najbardziej chciałabym rodzić w Wojewódzkim, ale zobaczymy jak to wyjdzie w ostateczności.

Interesuje mnie dosłownie wszystko :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dobrze trafisz to będziesz zadowolona,sądząc z wypowiedzi mam.Ja napewno drugi raz tam rodzić nie mam zamiaru,wolę jechać z Pruszcza na zaspę ale nigdy nie wojewódzki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aniu to powodzenia na Zaspie :) heh co do zapalenia płuc ja bym została z maleństwem.... wszędzie matki mogą zostawać a w wojewódzkim nie?
"Kiedys traktowałam ludzi dobrze, dzisiaj z wzajemnością..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rodzilam 2 razy w wojewodzkim i tez jestem bardzo zadowolona i opieka nade mna i dzieckiem-chociaz rozne pogloski chodza o tym szpitalu ja nie moge powiedziec nic zlego.i na patologii i na porodowce i polozniczym opieka super.polozna pomaga i uczy przystawiac malenstwo do piersi,u nas siedziala pol nocy i patzrala jak sobie radzimy.naprawde super wspominam
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/url
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie się dowiem co i jak wygląda w wojewódzkim. Pierwszy poród na Zaspie, rozwiązany przez cc, i ja kaurat zadowolona nie byłam i nie jestem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wojewodzkim wszystko super - słyszałam rozne opinie i w ostatnim momencie chcialam zmieniac szpital ale na szczescie tego nie zrobilam. Lekarze, pediatrzy, połozne i pielegniarki...wszyscy na 6+. Opiekowali sie i mna i dzieckiem, uczyli przystawiania do piersi (chociaż na początku nie było łatwo i niektore dziewczyny chciały przejsc na karmienie sztuczne) i ogolnie byli na każde zawołanie. Także polecam ten szpital. Mo nastepny poród na 100% też tam bedzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak bede miala wiecej czasu to postaram sie wszystko dokładnie opisac (póki co mały marudzi). A jak któraś z was ma jakieś szczegółowe pytania śmiało piszcie na getintouch@wp.pl...postaram sie na wszystko odpowiedziec. Rodziłam niedawno także jeszcze jestem w temacie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłam zostać w szpitalu ale nie chciałam bo nie mogłam tam siedziec bez przerwy bo mały lezał w sali dla wczesniaków i noworodków.on był podłaczony do monitora dostawał antybiotyk a ja nie karmiłam piersia bo bardzo sie męczył tylko sciagałam i przynosiłam.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego wlasciwie nie chcialas zostac z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponieważ przenieśli mnie na patologie i byłam sama w sali 3dni i niestety nie wytrzymywałam psychicznie tego ze musze tak sama siedziec a do mojego maluszka jezdziłam dwa razy dziennie dawać sciągane mleko.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też rodziłam w Wojewódzkim. Pomimo negatywnych opini zdecydowałam sie tam rodzić. Byłam strasznie zadowolona z opieki Lepiej trafić nie mogłam:) Ja osobiście polecam w 100%
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziłam w Wojewódzkim prawie 9 miesięcy temu, naprawdę byłam mile zaskoczona, bo na IP trafiłam o 3 nad ranem w niedzielę, i miałam pełno obaw że jak niedziela to zbytnio się mną nie zajmą a tu miła niespodzianka i o 10 moja córeczka była na świecie ;] Pani na IP bardzo miła, później zostałam położona na patologie ciąży bo wody mi odeszły ale nie było bóli, Panie na patologii też bardzo miłe, był jakiś wywiad, papierkowe sprawy a po 7 rano kroplówka z oksytocyny i 8:30 na porodówkę, 10 córka na świecie , więc 1,5 godziny rodziłam;] uważam że lekarze i położne to bardzo zgrane zespoły... ;] po porodzie trafiłam na sale dwu osobową, opieka poporodowa nad nami bez żadnych zażutów, jedzenie też dobre, korzystają z cateringu...osobiście polecam, na pewno drugie dziecko też tam będę rodzić ;]
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu też jest jeden z podobnych wątków o Wojewódzkim http://forum.trojmiasto.pl/Porod-w-Wojewodzkim-t221644,1,160.html ;)
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodziłam w maju i też jestem bardzo zadowolona z opieki całego personelu.Leżałam tam tydzień i przez ten czas nie trafiła się żadna zołza:)
także świadczy też to o tym ,że zespół jest zgrany i zawsze można liczyć na ich pomoc.Położne super!Naprawdę pomagają,odpowiadają cierpliwie na pytania,dyspozycyjność 24 h na dobe!Co do sal porodowych to duży plus,że masz sale tylko dla siebie,gdzie możesz korzystać z piłek,worków sako itp.-ja wykorzystałam wszystko co możliwe do ćwiczeń,żeby tylko nie leżeć.A na położnictwie sale 2 lub 3 osobowe-nie ma się czego czepić.Jedzenie dobre-głodna nie chodziłam:)POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak z ordynatorem? słyszałam niezaciekawienie opinie... że każą się tam męczyć kobietom... że zwlekają z cesarką jak jest potrzebna...

byłam zwiedzić sale porodowe i byłam w tej największej gdzie jest wanna, i jakoś przytulniej według mnie jest na izbie przyjęć... zresztą pani (położna albo salowa) która nas tam wpuściła nic nam nie powiedziała, a o co mają pytać dziewczyny, które same są wystraszone tym co je czeka a obok słychać rodzącą kobietę?
Strasznie krępująca i intymna sytuacja...

Czy któraś mama brała zzo?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie zwiedzałam żadnych sal.jak szłam do szpitala to nie myślałam o ordynatorze.bo co on mnie obchodzi.A strach jest i bedzie ja rodziłam w sali z wanna ale lezałam plackiem na łóżku bo juz miałam rozwarcie i byłam podłączona do KTG.Ty sie nie przejmuj zadnym ordynatorem mojego małego odbierała pani ginekolog była super.Bardzo sie bałam ale tak szybko sie zaczeło ze nie zdążyłam o niczym myślec jak o pierwszym płaczu i o zobaczeniu mojego bąbla.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o znieczulenie to nie miałam.a cesarke robią róznie ale raczej stawiaja na nature ;-)
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Stogi

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

do góry