Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia nowy temat Super! Życzliwi specjaliści uwijający się, ale uważni. Naprawdę ciepli,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 października 2020

A.M. - opinia nowy temat nie polecam!!!! uciekać!!! Mielismy byc z synem na zabieg stabilizacji kosci...
~A.M.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 13 lipca 2020

Żona pacjenta sor - opinia nowy temat Jest godzina 23.00. Mąż przywieziony ok . 16 z wypadku samochodowego przez...
~Żona pacjenta sor
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 26 czerwca 2020

Beata natka pacjenta - opinia Ogromne podziekowania dla Panow ratownikow medycznych ktorzy w dniu 14.02.220...
~Beata natka pacjenta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 15 lutego 2020

Natalia - opinia Po raz kolejny ojciec z rakiem, ze skierowaniem pilnym od onkologa czeka...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 28 grudnia 2019

Maria - opinia Czekam juz ponad 3 godz na sam opis zjecia rtg reki syna (10 lat). Nie...
~Maria
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 22 listopada 2019

Panna z wikingów - opinia W swoim 30 letnim życiu zdążyło mi się już kilka razy być na sorze w szpitalu...
~Panna z wikingów
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 października 2019

SOR chirurgia dziecięca Pojechaliśmy do tego szpitala na SOR dziecięcej chirurgi bo tylko tu...
~Mama 11 latki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2019

Smród Aktualnie czekam na swoją kolej na sorze, jestem cierpliwym człowiekiem i...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Szok Czekam z 3 latkiem ze złamaną ręką 3 godziny na opis zdjęcia. Na radiologii...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Tragedia Po co po drugiej stronie ulicy jest Noch? Skoro ludzie mogą tu przyjść i...
~Ja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Opinia Wczoraj wieczorem byłam z synkiem na pogotowiu w zw. z obszerną opuchlizną...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 sierpnia 2019

Dziecko 4,5 roku. Złamanie ręki. Dziękuję pracownikom SOR Kopernika, ul. Długie Ogrody (ratownikom i lekarzom)...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lipca 2019

Tragedia Trafiłem z moim dzieckiem na sor po uderzeniu w głowę. Dziecko miało rozcieta...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2019

Bardzo dziękuję ! Trafiłam na SOR z ostrym zatruciem i wysoką gorączką. Podczas przyjmowania...
~zmuller
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2019

Odradzam SOR Laryngologiczny i dr Skibickiego Trafiłem z ostrym (potwierdzonym na SOR) zapaleniem zatok i ogromnym bólem...
~Pacjent SOR Szpitala Wojewódzkie
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2019

Bardz dobra opieka W niedziele wieczorem z dzieckiem trafiłam na sor. W ciągu 1,5h córka została...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2019

Skandal i paranoja wątek zamknięty Na zdjęcie RTG trzeba czekać godzinami wzywają pacjenta do gabinetu...
~Daniel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 października 2018

Mega pozytywne zaskoczenie / prosty zabieg wątek zamknięty Czytając inne opinie byłem załamany, że muszę w sobotę jechać na SOR na...
~Maciek
1

dodano: 30 czerwca 2018

SOR koszmar wątek zamknięty nigdy więcej. cała noc czekania na to, by ktokolwiek się człowiekiem...
~m
-

dodano: 10 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry