Widok

Szukam bardzo dobrego lekarza psychiatry na NFZ .

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Bardzo prosze o polecenie mi bardzo dobrego lekarza psychiatry specjalizujacego sie w leczeniu psychoz ( m. in. schizofrenii ) oraz depresji , przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na terenie Gdanska . Bardzo , bardzo prosze o zyczliwe wskazanie mi odpowiedniego lekarza . Pomoc lekarska potrzebna jest bardzo pilnie !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry a jednocześnie przyjmujący na NFZ - to się raczej wyklucza. Szczególnie, jeśli lekarz potrzebny jest pilnie.
Jedyną opcją, jeśli nie stać cię na leczenie prywatne a zależy na czasie (z pewną nadzieją na jakość, choć bez pewności) jest oddział na Sreberku. Ale żeby tam się dostać, pacjent musiałby zostać skierowany na cito, przez np. ratowników - czyli musiałby być w stanie zagrażającym życiu własnemu lub innych. A nawet i to, w dobie "straszliwej zarazy", nie jest pewne.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje bardzo za szczerosc i za pomocna wskazowke .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam wypowiedź Anonima. Jeśli jest coś pilnego to nie można czekać aż się samo wyleczy. Trzeba wołać ratowników. Zabiorą do karetki w kaftanie (niestety to standardowa procedura) i zawiozą na Srebrzysko do szpitala.
Ja kiedyś ze swoim facetem czekałam aż mu "przejdzie". Zdecydowanie nie polecam takiego czekania. Teraz nie zrobiłabym już takiego błędu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za szczera rade .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie polecam klinike na Gumedzie, bylej Akademii Medycznej, przyjazny personel i zadnych kaftanow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dziekuje za informacje .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie dziekuje za informacje .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Srebrzysko akurat u nas w rodzinie nie pomogło...przeczekanie bez diagnozy jakiejkolwiek;(.
Ale polecam ma NFZ psychiatrę na ul Oliwskiej w Gdańsku.
Super dobrane leki...osoba postawiona na nogi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za informacje . Moglabym prosic o nazwisko konkretnego lekarza na ul. Oliwskiej ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kocborowo.pl zadzwoń i zapytaj się, czy mogą przyjąć osobę na oddział w celu dobrania leków, zwykle na 2, 3 tygodnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie pamietam nazwiska...kobieta ktora pracowala ponoć na Srebrzysku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

do góry