Widok

Szukam dla siebie nowego zapachu

Szukam dla siebie nowego zapachu. W cenie do 100 zł. Które byście polecili? Ważne aby nie był to delikatny pudrowy zapach, bo takich nie lubię. Idę trochę na łatwiznę bo nie przepadam w spędzaniu w sklepach swojego wolnego czasu. No i dobrze jakby zapach trzymał się trochę dłużej.... Ps. jakie macie zdanie o feromonach? Myślicie, że coś takiego działa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wierzylem kiedyś w feromony ale potem kilka razy przetestowałem i się do nich przekonałem. Jeśli chcesz czegoś mocnego to wypróbuj sobie Pheromone essence - będziesz postrzegany bardziej powaznie i dominująco. Niezłe są jeszcze Love Desire - te polecam jeśli chcesz wypróbowac sobie działanie feromonów ale nie chcesz wydać kupy kasy na zapach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem niezłe są aqua di gio od Armaniego. Zapach dość świeży ale absolutnie nie pudrowy i nie mdły. W sieci w sklepach możesz znaleźć go w dobrych cenach, tylko trzeba wcześniej sprawdzić sobie sklep, aby mieć pewność, ze nie sprzedają w nim podróbek. Drugi niezły zapach to zapachy playboya. Maja kiczowate buteleczki ale trzymają się całkiem nieźle i zapach również jest jak najbardziej ok. Z feromonów polecam Love & Desire. W niebieskiej butelce zmieścisz się w cenie chociaż polecałbym dopłącić do tych premium. O wiele mocniejsze i o wiele dłużej się trzymają na ciele, tak więc warto jest dopłacić pomimo wyższej ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdziłem sobie cenę obu i oba feromony kosztują po jakieś 2 stówki ;/ Chciałem wydać poniżej 100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love Desire premium faktycznie trochę kosztuje, ale moim zdaniem warto jest sobie je kupić bo nie dość, ze są mocne to jeszcze maja w sobie duża dawkę feromonów. Jeszcze jest ich słabsza wersja, ta w niebieskiej butelce i za nią zapłacisz jakieś 6 dyszek. Ma mniejszą zawartość feromonów ale na początek warto jeśli nie chcesz być stratny. A i musisz się nastawić na to, ze dobre feromony zawsze będą kosztowały trochę więcej niż jakieś badziewne placebo na allegro....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, zamówiłem te Love Desire. Niech stracę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jaki balsam do ciała polecicie (84 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

Poszukuję sprawdzonego lekarza od krękosłupa -dyskopatii (35 odpowiedzi)

Może możecie mi pomóc. Szukam specjalisty który zajmuję się dyskopatią i innymi schorzeniami...

Tabletki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Czy są jakieś? Takie które działaja? Mam niewielki biust, powoduje to u mnie kompleksy ale...

do góry