Widok

Szukam dobrego psychiatry , przyjmujacego w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 - na ubezpieczenie ( w ramach NFZ

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , sprawdzonego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrawia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , skutecznego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma ,żadnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Naprawde nie ma zadnego dobrego psychiatry ? Nie chce mi sie wierzyc . Wszyscy sa beznadziejni ? Nie znajdzie sie choc jeden OK ?
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , skutecznego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Joanna9: nie znam lekarzy z Gospody, ale chcę Ci pomóc. Przychodnia o profilu psychiatrycznym z ul. Jaskółczej (Optimmed) ma na pewno b. dobrych lekarzy i terapeutów. Polecam dr Furmańską jako lekarza-psychiatrę i panią Drawc jako psychoterapeutę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie te opcje na NFZ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo , bardzo dziekuje za informacje . Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za rade . Postaram sie dostac do specjalistow , ktorych mi Pan polecil . Pozdrawiam serdecznie !
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , skutecznego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo , bardzo dziekuje za informacje . Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dziekuje za pomoc ! Sprobuje sie dostac do specjalistow ktorych Pan / Pani mi polecil / a .
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , skutecznego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Przedwczesny wytrysk (30 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Który internista chorób wew.? - Przychodnia świętokrzyska. (55 odpowiedzi)

witam kto z was chodzi tam do przychodni ? kiedys bylam u miskiewicz z 10 lat temu,,, teraz u...

Ostrogi piętowe - jakie zabiegi najskuteczniejsze? (75 odpowiedzi)

Czy ktoś się borykał z tym problemem? Jakie zabiegi najbardziej pomagają?

do góry