Widok

Szukam dobrego psychologa

Od wielu lat nie mogę poradzić sobie ze stratą bliskich osób. Piję słodki alkohol i jem słodycze, żeby mi nie było smutno, ale to nie pomaga, bo tyję i wpędza mnie to w jeszcze większy dołek.
Słyszałam kiedyś, że jest w Gdyni jakiś dobry psycholog, który pomaga skutecznie w pogodzeniu się ze swoją sytuacją.
Czy ktoś wie jak i gdzie go znaleźć?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze osrodek leczenia uzaleznien, slyszalam ze na sycylii jest osrodek dla polakow pewnie mozesz znalezc w wyszukiwarce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alkohol Asiu nie pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina Szot, gabinet odnova - bardzo goraco polecam psycholog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj Joanno,
Chetnie pomoge, jestem terapeuta holistycznym . Jesli chcialabys wiecej informacji napisz do mnie na whatsapp 697 026 514. Pozdrawiam. Dorota
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bożena ziółkowska - postawiła mnie na nogi w takiej właśnie sytuacji. Zajmuje się terapią par, terapią po rozstaniu, śmierci itp. Działaj kobieto! https://terapia.gdansk.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszym lekarstwem jest przyjaciel ,który wysłucha ,wspólna rozmowa i czas.Niestety nie mogę poradzić ci żadnego psychologa ,ale co mogłabym to na pewno to omijaj szerokim łukiem psychiatrów.Nie dość że pozbędziesz się niepotrzebnie pieniędzy to stracisz czas .Mam b.złe doświadczenie z psychiatrą z Pruszcza Gd.dr.Markiem Kobus.Okropny człowiek ,a dodatku złośliwy i po mimo ,że chwali się sam o sobie w internecie jest beznadziejnym specjalistą .Dziwię się ,że taki człowiek ma specjalizację .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

gdzie najlepiej usunąć ósemki??? (65 odpowiedzi)

j.w. dodam, że jestem bardzo przewrażliwiona bo już jedno usuwanie mam za sobą (w przychodni Woj....

do góry