Widok

Szukam dobrej kosmetyczki...

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie.
Szukam dobrej i sprawdzonej kosmetyczki która ładnie i starannie robi brwi, depilacje.chodzi oczywiście o salon kosmetyczny.
Najlepiej suchanino, morena, wrzeszcz.
ale czekam na wszystkie namiary.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GABINET KOSMETYCZNY IGA NA JASKOWEJ DOLINIE WE WRZESZCZU. PANI JADWIGA PAŁATA. NIGDY NIE BYŁAM ALE MOJA KOSMETYCZKA POLECALA MI WLASNIE TA KOBIETE. ZAJMUJE SIE WIELE LAT I PONOC JEST JEDNA Z NAJEPSZYCH W SWOIM FACHU. WIEM ZE SPECJALIZUJE SIE W MAKIJAZU PERNAMENTNYM(BRWI - NADAJE SUPER KSZTALA).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon Lili Marlene w Gdańsku na Świętojańskiej. Obie panie (p. Agnieszka i p. Bożenka) świetnie robią brwi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A polecicie dobry salon ze Starogardu Gdańskiego? Chodzi mi głównie o makijaż permanentny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja makijaż permanentny robiłam w gabinecie JoKo w Starogardzie Gdańskim właśnie i mogę ci ten gabinet polecić. Efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiwałam - uroda podkreślona, ale wszystko wygląda naturalnie. Zresztą JoKo to mój sprawdzony salon, robiłam u nich nie tylko makijaż ale także korzystam z zabiegów spa oraz masaży. Jest tam profesjonalna i miła obsługa. Salon jest dobrze wyposażony, zawsze miło tam spędzam czas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W salonie Dolce Vita Eksperci Urody w Gdyni pracuje świetna kosmetyczka. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry