Widok

Szukam ginekologa - endometrioza

Witam, wiem ze temat już był ale minęło sporo czasu i szukam aktualnych informacji. Czy któraś z kobitek mogłaby mi polecić ginekologa, nie mówię specjalistę, ale takiego, który ogarnia endometriozę. Super jakby był na NFZ ale prywatnie też. Najlepiej Gdańsk i okolice trójmiasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście nie ma bardzo dobrych specjalistów od endometriozy, zwłaszcza na NFZ, Dobry jest dr Maksymilian Kurkowski, przyjmuje pryw w Gdańsku a operuje na NFZ ale poza Trójmiastem. Trójmiejskie szpitale unikaj, nie usuną zmian w całości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiesz co, w trojmiescie to nie kojarze, sama lecze sie w Warszawie, w szpitalu Medicover, tam maja specjalistów stricte od endometriozy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na NFZ czy prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prywatnie wizyta i prywatnie zabieg, ale bardzo dobry jest dr Doniec - EvaClinic Warszawa ab pryw, ale operacje na NFZ w Warszawie na Saszerów, mają też robota Da Vinci do trudniejszych przypadków
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam zobacz dr Miśkiewicz gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję za każdą informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Kwieciński to naprawde dobry ginekolog, ale niestety nie na NFZ. Przyjmuje w Kolbudach i w Gdańsku Wrzeszczu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Łóżkowe problemy u młodego mężczyzny (10 odpowiedzi)

Mam 19 lat, od jakiegoś czasu mam wraz z partnerką łóżkowe problemy. Mamy za sobą seks oralny...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

do góry