Widok

Szukam koleżanke " Na Dobre i Na Złe"

Hmm
Z góry przepraszam że zamieszczam ogłoszenie które jest już na forum...
Ale postanowiłam się ogłosić :)
A więc mam na imię Kasia , mieszkam w Gdańsku i mam 26 lat :)
Za pośrednictwem tego forum chciałabym znaleźć koleżanke która tak jak ja .. nie ma co ze sobą począć gdy ma trochę wolnego czasu :)
Szukam takiej co by pochodziła ze mna na spacery po Centrach Handlowych ;) na piwko :) fitness i siłownie :) robiła sobie piżamowe pogaduchy przy winku :) Taka prawdziwą PSIAPSIÓLE :)
Wczesniej mialam do czynienia z fałszem... i sie bardzo spażylam ;/ " Kolezanki " przepraszaly itd... ale jestem pamietliwa i złe pamietam najdluzej. Jestem wesola gadula :) jak jestes podobna - zapraszam :)
baby_phat23@wp.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Kasia! Szukam bratniej duszy do poskakania razem na jakimś fitness :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam - kogo? czego? - koleżanki, a nie koleżankę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i ? boli cię aż tak ten błąd ?
To peszek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sd to daj namiary na siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, boli i nie rozumiem, czemu piszący w internecie tak notorycznie robią kardynalne błędy - niechlujstwo? dyslektyzm? czy zwyczajnie nieuctwo w szkole?
Więcej szacunku dla siebie i innych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmm, jak się juz czepiamy- to o dysleksji słyszałam, ale definicji dyslektyzmu juz nie mogę znaleźć? Moze używa się pojęcia "dyslektyzm", ale ja się nigdy z tym jeszcze nie spotkałam. Moze kikulina mnie oświeci? Zawsze chetnie się uczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, używa się czasem wymiennie z dyslekcją, ale racja, powinno być poprawnie czyli dyslekcja, sorry.
Tylko to nic nie zmienia w masakrycznej ilości błędów, jakie widzę na wszystkich forach - i nie mogę zrozumieć, jak jest tego przyczyna. Kiedyś człowiek z maturą spaliłby się ze wstydu robiąc tyle błędów, a teraz nikt tym się nie przejmuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby uprzedzić kolejny komentarz - dyslek s ja miało być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kikulina odbij na peron :) i nie pisz tu z łaski swojej :) Bo marnujesz nasz czas :) Bez odbioru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właściwie masz rację, jak ktoś w szkole chodził na wagary lub jest wtórnym analfabetą, to i tak nim zostanie do konca życia, szkoda mojego czasu i pisania.
Piszcie tak swoje cv jak będziecie szukać pracy - życzę powodzenia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co- masz prawo się denerwować. Ale często lepiej zachować do dla siebie.
Ja częsciej czytam niż się wypowiadam- ale podziwiam często ludzi że pytają, dyskutują, szukają odpowiedzi tu na forum. Nawet wtedy kiedy popełniają błędy.
Nie każdy jest pisarzem i wielbicielem ortografii, wiem to, ale niestety w obecnych czasach wszelkiego typu komunikatory, społecznośći internetowe same genereją takie zachowanie. Jest to ogólnie przyjęte i tolerowane.
Przyzwyczaiłam się do tego, przyznaję. Zwracam jednak uwagę na wartości, podejcie do zycia itp... bardziej niz na styl i poprawnośc wypowiedzi.

Zawiodło mnie już kikloro ludzi podobno wykształconych, elokwentnych, światowych!!!! Wolę tak zwaną prostą konstrukcję, bylę szczerą i uczciwą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i krzyż na droge kikulina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

kosmetyki (28 odpowiedzi)

Witam jakich używacie sprawdzonych szamponów do włosów przeciwłupieżowych? i po jakich farba nie...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry