Szukam koleżanki
~Ewa
93.105.179.*
(13 lat temu) 4 czerwca 2013 o 11:09
Witam:) mam 38 lat jestem z Gdańska. Mieszkam tu od dwóch lat i czuję się samotna.. mąż pracuje za granicą,syn ma już swój świat. Szukam miłej wesołej koleżanki na rower ,kawkę i wesołe pogaduchy :) mail; ewula@onet.eu Pozdrawiam
0
0