Widok

Szukam koleżanki z Gdańska/Trójmiasto

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny :)
szukam energicznej, wesołej, wyluzowanej i zadbanej koleżanki/koleżanek, z którą w wolnej chwili umówimy się na ploty, spacer, wypad na miasto- na drinka, na plażę, do klubu etc. może tenis, aktywność fizyczna? kwestia dogadania i mozliwości. Nazywam się Paulina, mieszkam w dzielnicy Przymorze, mam 33 lata. Jestem wesołą i atrakcyjną kobietą. Chcę się cieszyć życiem, jestem aktualnie singielką, faceci to ciężki temat ;) brakuje mi damskiego towarzystwa, w którym można otwarcie pogadać o wszystkim i o niczym, bez spiny. Daj znać jeśli jesteś zainteresowana to wymienimy się kontaktami i umówimy się na spacer.
Pozdrawiam
Paulina
opaula87@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej :) mam 25 lat ale lepiej dogaduje sie ze starszymi wiec jeśli Ci to nie przeszkadza to możemy sie poznać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faceci to ciezki temat ? Przebiore sie za babke i bede Twoja najlepsza psiapsolka ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko musisz zadbać o siebie, cokolwiek to znaczy wg autorki. :S
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz do mnie
rąbaka69@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie bym poszła na spacer lub drinka, ale niestety nie wiem czy się wpisze w twoje kanony piękna, więc chyba odpadam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekawa, czy takie spotkania ugadane przez e-maila dochodzą do skutku o.O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...

do góry