Widok

Szukam nabywców aut od "Sylwka" z Gdyni Orłowa (m.in. Nissan NP 300, D22,pick-up, 4x4 i innych)

Szukam osób, które kupiły używane auta od sprzedawcy z olx o nicku Sylwek z Gdyni Orłowa - zwłaszcza, jeśli po kupnie okazało się, że w autach ujawniły się wady/usterki, o których sprzedawca "zapomniał" poinformować nabywcę. Kontakt przez forum lub telefoniczny - 513-025-866
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takich januszy biznesu, robiących wałki przy handlu autami powinno się traktować jak pospolitych oszustów. Zresztą art 286 kk § 1 pięknie pasuje do takich typów, którzy "zapominają" albo "nie wiedzą" co tak naprawdę dolega oferowanemu przez nich do sprzedaży autu. A tu z, że tak zapytam, jakiej natury były problemy, o których Pan sylwek "zapomniał" powiedzieć? Blachara, motor, czy furka po czołowym spotkaniu z pociągiem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, to takie "zapominalstwo" handlarzy samochodów powinno być tak samo usankcjonowane jak kręcenie liczników.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualnie "Sylwek" oferuje Opla Combo i terenowe Isuzu. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że handlarz kupuje a następnie sprzedaje samochody. Jednak ten zatrzymał się na prostackich "sprzedażowych sztuczkach" rodem z lat 90 ubiegłego wieku i wydaje mu się, że jest cwany i bezkarny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Ryszard o nicku Sylwek jeśli chodzi o konkrety. Skupuje chłop auta na firmowych przetargach (na FV oczywiście, więc podatku nie płaci) i czeka niezbędny czas żeby z kolei podatku od sprzedaży nie bulić (w ogło wyraźnie pisze że sprzedaż tylko na umowę). A jak musi PT zrobić, to ciągnie te swoje antyki na Hutniczą do TOSu, bo tam chyba wystarczy, że fura hamuje i się nie rozpadnie w czasie szarpania zawieszenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie, "Sylwek" wciąż buja się na olx z ofertą terenowego, zielonego Isuzu i białego Opla Combo. Z tymi już wybitnie musi być coś nie halo, skoro ich jeszcze nie pogonił. A niespodzianek w oferowanych przez niego autach może być naprawdę dużo, zbyt dużo, żeby - jak np. w moim przypadku - zostawić to bez poważnych konsekwencji prawnych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, te dwa ostatnie auta zniknęły z oferty w jednej chwili. Gdyby ktoś je kupił (tak jak inne auta z jego oferty) i coś by z nimi było nie tak, to zapraszam do kontaktu na numer podany w pierwszym wpisie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Combo z zabudową warsztatową wrócił do oferty Sylwka/Ryśka (wcześniej Gdynia Orłowo a teraz Kack). Tym bardziej zalecam ostrożność, bo być może kupujący go typowi odstawił. W jednym z przypadku, po poinformowaniu go o zatajonych przez niego wadach pojazdu, ten bezczelny typ odpowiedział "zdecydowałem że zwracam pieniądze i zabieram auto". Jaśnie Pan Przekręt "zdecydował". Z gościem jest coś grubo nie tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Najlepsza płukanka do silnika? (7 odpowiedzi)

Witam. Jako że płukanek do silnika na rynku jest dużo a ja się na tym nie znam chciałem się...

Olej silnikowy dla diesla (27 odpowiedzi)

Jaki stosujecie olej silnikowy do diesla?? Co ile wymieniacie olej??

Sprawdzenie auta przed kupnem (25 odpowiedzi)

Witam rozważam zakup używanego auta, ale żaden ze mnie fachowiec. Już raz się naciąłem , kupiłem...

do góry