Widok

Szukam nabywców aut od "Sylwka" z Gdyni Orłowa (m.in. Nissan NP 300, D22,pick-up, 4x4 i innych)

Szukam osób, które kupiły używane auta od sprzedawcy z olx o nicku Sylwek z Gdyni Orłowa - zwłaszcza, jeśli po kupnie okazało się, że w autach ujawniły się wady/usterki, o których sprzedawca "zapomniał" poinformować nabywcę. Kontakt przez forum lub telefoniczny - 513-025-866
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takich januszy biznesu, robiących wałki przy handlu autami powinno się traktować jak pospolitych oszustów. Zresztą art 286 kk § 1 pięknie pasuje do takich typów, którzy "zapominają" albo "nie wiedzą" co tak naprawdę dolega oferowanemu przez nich do sprzedaży autu. A tu z, że tak zapytam, jakiej natury były problemy, o których Pan sylwek "zapomniał" powiedzieć? Blachara, motor, czy furka po czołowym spotkaniu z pociągiem?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie, to takie "zapominalstwo" handlarzy samochodów powinno być tak samo usankcjonowane jak kręcenie liczników.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aktualnie "Sylwek" oferuje Opla Combo i terenowe Isuzu. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że handlarz kupuje a następnie sprzedaje samochody. Jednak ten zatrzymał się na prostackich "sprzedażowych sztuczkach" rodem z lat 90 ubiegłego wieku i wydaje mu się, że jest cwany i bezkarny.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To Ryszard o nicku Sylwek jeśli chodzi o konkrety. Skupuje chłop auta na firmowych przetargach (na FV oczywiście, więc podatku nie płaci) i czeka niezbędny czas żeby z kolei podatku od sprzedaży nie bulić (w ogło wyraźnie pisze że sprzedaż tylko na umowę). A jak musi PT zrobić, to ciągnie te swoje antyki na Hutniczą do TOSu, bo tam chyba wystarczy, że fura hamuje i się nie rozpadnie w czasie szarpania zawieszenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualnie, "Sylwek" wciąż buja się na olx z ofertą terenowego, zielonego Isuzu i białego Opla Combo. Z tymi już wybitnie musi być coś nie halo, skoro ich jeszcze nie pogonił. A niespodzianek w oferowanych przez niego autach może być naprawdę dużo, zbyt dużo, żeby - jak np. w moim przypadku - zostawić to bez poważnych konsekwencji prawnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra, te dwa ostatnie auta zniknęły z oferty w jednej chwili. Gdyby ktoś je kupił (tak jak inne auta z jego oferty) i coś by z nimi było nie tak, to zapraszam do kontaktu na numer podany w pierwszym wpisie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opel Combo z zabudową warsztatową wrócił do oferty Sylwka/Ryśka (wcześniej Gdynia Orłowo a teraz Kack). Tym bardziej zalecam ostrożność, bo być może kupujący go typowi odstawił. W jednym z przypadku, po poinformowaniu go o zatajonych przez niego wadach pojazdu, ten bezczelny typ odpowiedział "zdecydowałem że zwracam pieniądze i zabieram auto". Jaśnie Pan Przekręt "zdecydował". Z gościem jest coś grubo nie tak.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Facet zmienił nick na olx - teraz przedstawia się jako Stanisław Tomasz z Kacka. Mimo że obniżył cenę, nie może sprzedać Opla Combo z "zabudową warsztatową" (oferuje już nawet samą "zabudowę" z tego Opla). Uważajcie na tego typa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nieuczciwy handlarz ponownie zmienił nick na olx i obecnie - pod nickiem "Auto" z lokalizacją w Chwaszczynie - oferuje terenowego Nissana koloru białego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

Pomoc przy zakupie używanego samochodu (12 odpowiedzi)

Dzień dobry.Jestem świeżo upieczonym kierowcą - pierwszym w domu.Mamy odłożoną pewną kwotę...

do góry