Widok

Szukam ortopedy dla dziecka w gdansku

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam syn ma miesiac szukam ortopedy ktory zna sie na stopie konsko- szpotawej i gdzie dobra rechabilitacja w pomorskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku dr Drewek. My akurat nie jesteśmy z Gdańska i jeździliśmy do Chojnic do cudownej dr Winiarek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie przyjmuje dr drewek ? A w chojnicach dobrze leczy ten dr tez masz dzieckocz chora stopa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisałam jeździliśmy do pani dr Winiarek do Chojnic. Pani dr umawiala się z nami w szpitalu na oddziale, gdzie pracuje na określoną godzinę. Jeździliśmy raz w tygodniu na zmianę gipsów, potem córka miała przecinane ścięgna Achillesa i znowu na 2 tygodnie w gips. Później nosiła szynę Denis- Brauna. Teraz córka ma już 8 lat. Dr Drewek wtedy przyjmował w Krzywym domku w Sopocie, ale to trzeba sprawdzić, bo mogło się zmienić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Równocześnie co nasza córka urodziło się jeszcze dwoje dzieci ze stopą końsko- szpotawą i rodzice tamtych dzieci jeździły właśnie do dr Drewka, przy czym też chwaliły sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja czytam ze drewek tylko pieniadze widzi i sam nie wiem co robic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi kaza jechac do poznania az dzwonilem to 500 zl wizyta plus 50 gipsy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak corka ma 8 lat to ma prosta.nozke juz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Poznania też jeździliśmy, ponieważ u nas nie tylko stopy stanowiły problem. Dr Winiarek jest uczennicą prof Napiontka z Poznania. Profesor też jest super, ale pracuje tylko we własnej klinice i niestety koszty są jakie są. Stopy mojej córki są pięknie skorygowane. Śmiejemy się w domu, że u Niej nie ma opcji z chodzeniem, wszędzie w biegu. Osobiście dr Drewka nie poznałam, tyle co z opowiadań tamtych rodziców. Do dr Winiarek jeździliśmy na NFZ, ani złotówki nie zapłaciliśmy za leczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dala mi pani do myslenia z tymi chojnicami tam sie kontaktowac mozna przez szpital ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skierowanie do poradni ortopedycznej, wtedy można telefonicznie umówić się do poradni w szpitalu. Pani dr nam wypisała skierowanie na rtg, które od razu na mniejscu w szpitalu nam zrobili i po obejrzeniu umowila się z nami juz na oddział. Jeździliśmy raz w tygodniu na zmianę gipsow, ale już bezpośrednio na oddział. Raz zdarzyło się, że musieliśmy czekać godzinę, bo pani dr pilnie została wezwana na operację. Ale tak poza tym to wszystko sprawnie poszło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy korygowane obie stopy. U nas była wada typu stiff-soft. Samym stopom w chwili obecnej nie mam nic do zarzucenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Później, jak dziecko zacznie chodzić, to koło szpitala na Zaspie robią piękne (jak na buty ortopedyczne) buty z dofinansowaniem z NFZ. Z innych kupowalismy Aurelki, ale ku wielkiej rozpaczy nasza pani zniknęła ze swoim stoiskiem z Matarni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zdecydują się Państwo na Poznań, to proszę szybko dzwonić, bo jest długi czas oczekiwania. Profesor ma międzynarodową klientelę. Chyba że inaczej traktują dzieci ze stopami. My teraz walczymy z kolanem, to jak umawiam wizytę, to jest 6-7 miesięcy oczekiwania. W samym Poznaniu polecam hostel Very Berry Hostel na nocleg. Za pierwszym razem zrezygnowaliśmy z noclegu i podróż powrotna była koszmarem. Teraz zawsze tam się zatrzymujemy i przy okazji zwiedzamy Poznań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy doswiadczenia z dr Drewkiem, dr Łabuć równiez z Gdanska i prof.Napiontkiem; profesor swego czasu noworodki ze stopami końsko-szpotawymi przyjmował poza kolejnością, w innym przypadku faktycznie dluuugi czas oczekiwania, prawie rok.
my akurat nie mieliśmy problemu ze stopami konsko-szpotawymi, ale bylo podejrzenie ze to jakis ich wariant, z bledu wyprowadzil nas profesor, ale akurat nasz przypadek jest niezwykle rzadki; poczatkowo postęppowanie było jak w stopach k-s, czy w gdansku mielismy gipsy i buty z szyna.
z tego co sie orientuje dr drewek zna sie na tym co robi i podobnie postepuje jak profesor; profesor tak przy okazji jest przemiłą osobą;
dr drewek przyjmuje w poradni ortopedycznej dla dzieci w szpitalu kolejowy i kiedys przyjmowal prywatnie w krzywym domku w sopocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto u panstwa dziecka zakladal gipsy? Czy bylo to odrazu po urodzeniu czy probowano rechabilitacji jesli tak to gdzie? Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy do poznania jezdzili panstwo autem czy pociag? Jakie sa koszta podrozy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my do poznania jechalismy samochodem, tego samego dnia wracalismy, ale bylismy tylko na jednej wizycie, okazał się że wiecej nie musimy
gipsy byly zakladane w gdansku u dr drewka, ew.wiecej szczegolów podam na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogę email poprosic:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr z chojnic jak ma na imie bo o tym nazwisku jest wiecej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Ewa Obtulowicz- Winiarek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gipsy, rtg, wszystko mieliśmy kompleksowo robione w szpitalu w Chojnicach. Za pierwszym razem jechaliśmy autem tam i z powrotem jednego dnia i dla mojego dziecka to było za dużo. Praktycznie całą drogę powrotną płakała. Kosztów nie pamiętam, bo to dawno było. Ostatnio natomiast byliśmy w sierpniu, ale to już z noclegiem, zwiedzaniem, obiadem itd. Wszystko razem poszło do 1000zł (w tym koszt wizyty).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Późniejsza część ostatniej wypowiedzi dotyczyła oczywiście Poznania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zocha, a czy cwiczyliście te stopy po zdjęciu gipsów? Rehabilitowaliście stopy? U naszego synka fizjoterapeuci ćwiczą stopy ale zdaniem niektórych rodziców nie powinno się, bo ćwiczy sama szyna...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po każdym zdjęciu gipsu pani dr trochę ćwiczyła stopy zanim na nowo zapakowała gipsy. Rehabilitację mieliśmy cały czas, zarówno na NFZ jak i prywatnie. Ale z biegiem czasu zatarło mi się w pamięci, czy ćwiczyli nogi jak już miała szynę. U nas stopy były dodatkiem do całej reszty (słabe napięcie i podejrzenie artrogrypozy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam stronę clubfoot.pl, kopalnia wiedzy. W Pomorskiem nie ma nikogo godnego polecenia. My po początkowych próbach w Gdańsku jeździmy do prof. Napiontka. Jak już udacie się do lekarza weźcie ze swojego MOPSu wniosek o przyznanie niepełnosprawności, jakieś zwroty kosztów będą (co najmniej 153 zł). Na pociag np. do Poznania, jak jest legitymacja, ma się 78% zniżki na dziecko i opiekuna. Noclegów nie trzeba, my wizyty załatwiamy w 1 dzień. Trochę męcząco, ale da się przeżyć. Córka ma teraz 3 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, a na facebooku jest grupa wsparcia dla rodziców dzieci z SKSem, ogromna porcja wiedzy, można pytać o wszystko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak ja znalesc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Poznań. Dr Koczewski wizyta 200 zł. Wszystkie zabiegi w szpitalu Uniwersyteckim im Degi na nfz. jest to bardzo wybitny specjalista specjalizujący się w problemach ortopedycznych dzieci. Gdańsk ( dr Mazurek i spółka ) rozłożyli ręce, a Poznań zajął się problemami naszego dziecka od ręki. Troszkę pomęczyliśmy się z jeżdżeniem do Poznania ale było warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w jakim wieku zaczeliscie panstwo pierwsze gipsy u waszych dzieci zakladac? Dodam ze syn jest wczesniakiem i dopiero skonczyl miesiac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas przez nędzną robotę w Gdańsku prawidłowe gipsy były założone jak córka miała 3 miesiące, ale skoczyło się na dwóch i już była tenotomia.

I naprawdę polecam dogłębnie zapoznać się z clubfoot.pl, dużo wątpliwości zostanie rozwianych
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja też jest wcześniakiem, ze szpitala wypuścili nas dopiero po 2 miesiącach. Pierwsze gipsy miała więc założone ok 3 miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam dziękuję za doktor winiarek czy pani dziecko też mocno płakał w gipsie? Mogę email poprosic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę poprosić o email to bardzo wazne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aniya8(małpa)wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi? (4 odpowiedzi)

Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry