Widok

Szukam poszkodowanych Pań

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam! Szukam Pań, które zażyły kiedykolwiek lek- truciznę. To znaczy brały lekarstwo podane przez lekarza, lub polecone przez sąsiadkę, znajomą i otruły się. Szczególnie zależy mi na lekarstwach odchudzających. Wiem, że są wśród Was takie osoby, które "uzależniły się" od takich środków. A może znacie ofiary innych lekarstw i chciałbyście ostrzec ludzi?Chciałabym pozrozmawiać z takimi osobami telefonicznie. Pozdrawiam i czekam na kontakt.
Kinga

Kinga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy to na temat ale ja dostałam leki anty które miały mnie wyleczyc( nie dostałam ich jako zabezpieczenie a jako lek) i przez nie mam guza i nie moge mieć dzieci
Ale to chyba nie na temat


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Magdaleno! Ależ jest to na temat! Czy możemy porozmawiać telefonicznie? Czy jest Pani skłonna podać mi swój numer? Jeśli nie chce Pani na forum pisać numeru proszę przesłać na maila: kingatek@o2.pl - Pozdrawiam. Kinga

Kinga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolałabym najpierw dowiedziec sie w jakim celu mialaby byc ta rozmowa
prosze pisac na meila
madziap00@wp.pl


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

tanie meble kuchenne?Jakie (70 odpowiedzi)

Dostaliśmy po 8 latach czekania mieszkanie z miasta 3pokoje,kuchnia. W kuchni mamy tylko...

kiedy lekcje angielskiego dla dziecka? (33 odpowiedzi)

Moja Maja w tym roku konczy 3 latka zastanawiam sie czy to juz czas zeby poslac ja na lekcje...

Thermomix - zamawiał ktoś ostatnio prezentację? (20 odpowiedzi)

Zamawiał ktoś ostatnio prezentację do domu tego urządzenia? Chciałabym zobaczyć jakie ma...

do góry