Widok

Szukam prawnika rozwodowego

Witajcie dziewczyny,

szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie. Byłoby miło gdyby nie kasował jak za zboże.
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój prawnik pomagał mi w karnych sprawach, ale wiem ze rozwody tez prowadzil. jak chcesz to napisz a podam kontakt tomxx25@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kto szuka nie błądzi, sprawdź opcje z e-prawnik.pl
Tam mają specjalistów od rozwodów między innymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani mec Abramowicz - specjalista od rozwodów, jest przewodniczącą rady adwokackiej i ma gabinet na starówce (jak sie nie mylę to jest ul. Piwna). Z nią masz wygrana jak w banku. Przeprowadzała rozwód mojego bardzo dobrego znajomego i oczywiście wygrana sprawa. Polecalismy ja dwukrotnie i też z pozytywnym skutkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jakaś dziwna informacja... 8-)
NIE MA takiego stanowiska jak "przewodnicząca rady adwokackiej"...
Hipotetycznie - gdyby nawet chodziło o Dziekana - to i tak jest to Facet.
Zatem - "nie kumam" tego postu... :/

Co do mec Abramowicz(?) trudno mi się odnieść...
Natomiast ZNAM OSOBIŚCIE przynajmniej 2 - którzy ten temat bardzo dobrze "czują".
Reklamy nie będzie. :)
Info - tylko na priv: netbad1122@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
sama przeszłam przez sprawę rozwodową fakt że bez orzekania o winie, pozew pisała mi bardzo fajna mecenas, jak chcesz mogę podać ci do niej telefon, nie jest droga. Informacja na priv patsi74@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ABRAMOWICZ JOANNA - jest bardzo dobra. Tu się zgadzam z autorem poprzedniego postu, z tym, że przyjmuje na Chlebnickiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Mecenas Rajkowska Wawrzonek Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja korzystałam z pomocy radcy prawnego Krzysztofa Kardasz z Gdańska.
Sprawa rozwodowa zakończyłą się dobrze dla mnie, a mecenas miał dla mnie dużo czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korzystałam również z usług Pani mec.Abramowicz i mogę napisać z całą pewnością: NIE POLECAM!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tak jak ja! również korzystałam i nie tylko nie polecam, wręcz odradzam!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!

Ja przy mojej sprawie rozwodowej korzystałam z tej stronki, są tam zawarte dane teleadresowe prawników z całej Polski, w raz z ocenami, oraz z komentarzami.

Pozdrawiam!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może nie na temat ale blisko....a po jaką cholerę potrzebny Wam jest prawnik do rozwodu???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zyj w slodkiej nieswiadomosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jestem adwokatem i zajmuję się rozwodami. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana, zapraszam na niezobowiązującą rozmowę.
Uprzejmie proszę o kontakt na służbowego maila:
m.maraszek@kancelaria-maraszek.pl
Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moją sprawę prowadziła mec. Dorota Giesek z ul. Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu. Polecam. Ma babka potencjał i moje dwie sprawy wygrała!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W każdej sprawie wymagającej prawnika polecam panią Natalię Popielarską 502 250 326. Tak na przyszłość gdyby ktoś szukał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korzystałem z pomocy przynajmniej kilku gdańskich radców prawnych (były to głównie zwykłe porady), ale w przypadku rozwodu postawiłem jednak na mec. Michała Mindykowskiego z Wrzeszcza, głównie ze względu na jego nieszablonowe podejście do spraw i szczere zaangażowanie. Sprawę wygrałem i póki co układam życie rodzinne na nowo. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Orzekanie o winie łatwe nie jest, naprawdę. Tu trzeba czasu i cierpliwości, a przede wszystkim spokoju
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mec Koralewski z kancelarii Klisz i Wspólnicy. To dobry adwokat, od razu mówi kwotę, bardzo rzetelny, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki temu mecenasowi moja przyjaciółka dowiedziała się wszystkich kroków jakie musi podjać by zakończyć nieszczęsne małżeństwo z toksycznym bucem zwanym jej mężem. bez krecenia, wszystko szczerze, super fachowiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli szukasz profesjonalnego podejścia do sprawy, to szukasz właśnie mojego przyjaciela, który ma za sobą ponad 20 spraw rozwodowych przeprowadzonych z ogromną skutecznością, to proszę o smsa, lub telefon na 507 602 287 , a w zwrocie otrzymasz numer do osoby, o której piszę.
Jeżeli chodzi o koszta, to podam pomocny sposób, podczas pierwszego kontaktu;)
Pozdrawia Paweł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoniłam do http://martines.pl/skuteczna-porada-prawna/ pomoc otrzymałam natychmiast.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe opinie są o Mateuszu Mickiewiczu. Brak zaangażowania i "zapominanie" o rozprawach to jest u niego norma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bierz kobietę Chróścielewską tylko ona ciebie zrozumie. . osobiście pomoże, doradzi i zawsze ma czas, a na sali rozpraw nie ma sobie równych. Doświadczenie i klasę widać na pierwszy rzut oka. dlatego wygrywa!!! Tu sobie zobaczcie: https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (150 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

do góry