Widok

Szukam przyjaciółki !!!! : )

Wiem, że powyższy wątek jest już obecny na forum ale chciałam zapoczątkowa nowy ( w starym się - pogubiłam : )

Mam 31 lat, jestem szczęśliwą mężatka ( cho nieco samotną - mąż dużo pracuje )mamą 5letniego żywotnego chłopca i oczekuje narodzin córeczki ( 9-ty miesiąc ciąży ) , pracuje, mam wiele zainteresowań tj. książka, teatr, kino, motoryzacja ( samochody, motory { ścigacze, crossy }, pasjonuje się Biografiami znanych ludzi, oraz psichiką seryjnych morderców, uwielbiam dobrą kuchnie - sama gotuje i stale szukam nowych inspiracji. Wierze w ludzi i w przeznaczenie, chodzę do wróżki. Interesuje się Ezoteryką. Jestem POZYTYWNIE ZAKRĘCONA : - ) Oczywiście mam wiele złych cech tj. jestem gadułą ( co widac : ) ,dyktatorką, pedanką a co się z tym wiąże .Uwielbiam M jak miłośc, Dr House i Detektywa Monk i Perefekcyjną Panią Domu : ) Szukam przyjaciółki , otwartej, lojalnej, szczerej ( sama jestem do bólu ) i tak samo zwariowanej jak ja :( Jestem zodiakanym KOZIOROŻCEM który ceni sobie ciężką prace , stałośc i wytrwałośc i uwielbie nastawienie na cel . Jeśli znajdzie się KTOŚ, kogo mój opis nie zniechęcił, chętnie NAWIĄŻE Z NIM KONTAKT ( domea666@gmail.com ). Pozdrawiam Dominika
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam
a moze byc zodiakalny byk:))

(monika9030@gazeta.pl) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo rak? ;P

18katrinka@wp.pl

też jestem gaduła ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
cześć ja szukam też przyjaciółki jak chcecie na gg e-mail i kontakt telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mam 21 lat i jestem z Gdanska :)proponuje zalozyc nowy tmat bo tu można się pogubić gdzie byśmy ustalily np. miejsce spotkanie dzień itd. i ustalily jakiej grupowe spotkanie takich spotkan może być np. ilka bo na pewno komus cos wypadnie ;) co wy na to?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zodiakalnym koziorozcem. ja takze poszukuje przyjaciolki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziewczyny a może spotkanie babskie w wiekszej grupie? Mogloby byc wesolo. Ostatnio w gorach spotkalam grupe babek po 40, ktore sie z przypadku poznaly, spotykaja się od 10 lat razem jezdza na wycieczki, chodza do kawiarni. Naprawde fajnie się na nie patrzylo.

Moje gg 2138788
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak się poznały :)?
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aby nie zakładać kolejnego wątku: jestem dojrzałą "młodą mamą" niewątpliwie po 33-ce. Mieszkam w centrum Gdańska, mam rocznego synka. Chętnie poznam inne mamy, w celu dostarczenia dziecku towarzystwa innych dzieci, a sobie sympatycznych koleżanek do pogaduszek. Lubię dobre filmy i książki - dające do myślenia i prowokujące do dyskusji, muzykę, wypady bliższe i te dalekie. Z uwagi na brak rodziny w Trójmieście spędzam czas raczej samotnie i w większości ze słodką "kulą u nogi" a dokładniej w wózku ;) Może jest ktos w podobnej sytuacji... Moj mail questa@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny to co z tym spotkaniem??? :) umawiamy sie ?? ja mam 34 lata , dwoje ukochanych dzieci teraz juz przedszkolakow,
chetnie poznam inne mamy . pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam tu milena mam 18lat. również szukam przyjaciółki. wszystkie drogi z dawnymi kolezankami sie rozeszly inne szkoly itp ;( mam wspanialego chlopaka i wielu kolegow ale jenak brakuje rozmow z dziewczynami ;/
jestem z łodzi
piszcie 6249108
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam!Mam na imię Aśka,mam 37 lat,mieszkam w Szczecinie.
Mam córkę(14lat)i syna(11lat).
Jeśli ktoś ma chęć pogadać podaję swoje GG 15963185
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nigdy wcześniej nie umieszczałam ogłoszeń takiego pokroju i wiem, że to może nie jest najlepszy pomysł, ale szukam przyjaciółki, kochanej, dobrej, oddanej, nie egoistycznej, która będzie mnie wspierać i będzie przy mnie zawsze, gdy będę tego potrzebowała. Mam 18 lat i jestem z Gdyni. mistery7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam mam na imie Monika jestem z gdyni napisz cos wiecej o sobie oliwier11042004@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jestem zdanska i tez poszukuje jakiejs ciekawej kolezanki do pogaduch, moja dotychczasowa przyjaciolka okazala sie falszywa, zawiodlam sie na niej i zerwalam kontakt. Brakuje mi szczerych rozmow ,,po babsku,,. Moj facet wyjezdza za granice do pracy i czuje sie samotna, potrzebuje kogos komu sie wygadam i wzajemnie :) Moj email prinsesa-89@wp.pl [pzdr:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej rozumiem Cie jestem z Gdyni , mam 18 lat . Od 2 lat mam chlopaka , brakuje mi kumpeli na kawe , imprezy , wiadomo , ze z chlopakami nie pogadasz o tym samym co z kobietami . Szukam kumpeli uczciwej , zaufanej , przyjacielsko nastawionej , zabawnej , która potrafi sluchac :) Czekam na odp :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też szukam przyjaciólki mam podobnie i jestem ze Skierniewic tylko że jestem od Ciebie troche młodsza Angela pozdrawiam 18850669
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesć milena mam na imie magda chętnie sie z tobą zaprzyjażnie mam11 lat ale sie nie martw ja wszystko rozumiem nie jestem taką małą dziewczynką podaj swój numer telefonu nawet jak będziesz chciała to pogadamy o chłopaku do zobaczenia;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej odezwij się na gg 10757200
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej!!!! Jestem z Gdańska, mam 31 lat i 7 letniego synka. Mieszkam tutaj od 3 miesięcy i szukam osób, z którymi można się zaprzyjaźnić. Jakby coś to napisz maila: kula99@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie!
jestem z Gdanska, mam 30lat, pracuje, mam w wieku przedszkolnym corcie, meza i niczym innym sie nie zajmuje jak praca, dom i tak wkolko. Brakuje mi rozmow o wszystkim i o niczym, wygadania sie.
Wyjscia na zakupy itp. moje gg 1520595
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy są jakies dziewczyny po 40?bo wydaje mi się ,że ja jestem jedyna .....Pozdrawiam- Marianka
Moje gg 21179217 odezwijcie się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Marianna,
Ja jestem w twoim wieku. Chętnie bym sie z kims "normalnym" zaprzyjaźniła więc jeśłi masz ochotę to pisz. mazrenka.l@interia.pl
Pozdrawiam
Marzena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maile wysyłane do Ciebie wracają,Podałas chyba zły adres...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam 44 lata , Czy szukasz jeszcze "bratniej duszy " ,przyjaciółki ??? mój mail sara_sko@poczta.onet.pl

A może ktoś jeszcze jest tu zainteresowany przyjażnią z kobietą z Łodzi ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zaa;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...niech tam / ciut po sześdziesiątce/kobieta/koziorożec/Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem starsza od pani. Mieszkalam kiedys w Gdansku i wspominam to piekne miasto. Prowadze bardzo aktywny tryb zycia i jeszcze pracuje.
Mieszkam w Szwecji.
Czy to pania zainteresuje?
Pozdrawiam
Anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ssssssssssssssssssssss
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też szukam przyjaciółki, do wspólnych plotek, wypadów, itp..:)
Mam 21 lat i jestem z Gdańska.
gg:8280616
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny :)
Ja mam 25 lat i mieszkam w Gdyni od roku ale nie poznałam tu zbyt wielu osób i brakuje mi babskich spotkań i pogaduszek :)
Teraz jestem w 4 miesiącu ciąży i też niedługo dołączę do grona mamusiek :)
martaekman@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc ! :)
Mam na imie Lucyna :) mam 23 lata, jeszcze mezatka nie jestem ani nie mam tez dzieci, ale wszystko w swoim czasie ;)
Moja kumpele rozjechały sie po swiecie i nawet nie ma z kim pogadac :( Ja siedze całymi dniami w domu i sie zanudzam, bo chłopak wyjechal za graanice...
Poznam chetnie każdą Dziewczyne która miałaby ochote czasem pogadac, poplotkowac, wyzalic sie, pozartowac itd...
Fajnie byłoby miec przyjaciółke, chocby tylko przez neta :)

moj mail: luna00@tlen.pl
gg# 6558724
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a skąd jesteś? mam ten sam problem ,też moje wszystkie koleżanki wyjechały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam przyjaciółki z Wejherowa mam 20 lat.Moja przyjaciółka wyjechała do pracy za granice i ostatnio zaczeło mi brakować naszych babskich pogaduszek. Chetnie bym się z kimś zaprzyjaźniła madzia1281@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej siedze sobie wieczorkiem przed komputerem i tak sobie szukam kogos z kim bym mogla na kazdy temat pogadac.Mam na imie Klaudia 21 lat i synka ktory ma 17 miesiecy nazywa sie Igorek jesli chcialabys sie zapoznac napisz puciela88@op.pl pozdrawiam gorąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do mnie też mozecie napisać :)
Email w profilu.
___________________________________________________

"A gdyby tak świat leżał u Twych stóp...?"

''Nie odkładać marzeń, bo nie zmieszczą się na półce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny:)! Mam na imie Monika mam 23 lata i 4-miesieczna coreczke Wiktorie. Mam strasznie duzo czasu poniewaz nie mam pracy. Powiem szczerze ze juz wariuje, pozostal mi tylko chlopak ktory jak dobrze wiecie nie zastapi przyjaciolki. Brakuje mi pogaduch o wszystkim i niczym. Potrzebuje rad i dobrego slowa, pogadac sobie tak od serca. Jesli chce ktos pogadac i sie zaprzyjaznic chetnie pogadam. Pozdrawiam serdecznie Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomnialam o kontakcie: pchela7@o2.pl
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!!!!!!!!!

Dopiero od jakiegoś czasu w 3city.....
30lat i 5 miesiąc ciąży.
Ania
ajakanna@o2.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny moze zamiast podawania adresow e- mail moze porozmawiamy tutaj? Mamy wtedy mozliwosc porozmawiac w wiekszym gronie. Wypowiedzcie sie co o tym myslicie a moze jest inna strona gdzie mozna z Wami porozmawiac? Goraco pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej jestem z gdyni dokładnie Obłuże i chętnie poznam koleżanki mam córeczkę prawie 5l ja mam23l i męża który dużo pracuje zainteresowane piszcie gg 17730417
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy któraś z was mieszka blisko Gdańsk-Karczemki??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Jestem Monika chetnie Cie poznam, podaje email mdkot@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam:) To i ja się do Was dopiszę. Mam na imię Iwona, 35 lat w tym roku i ponad dwuletniego synka. Też brakuje mi kogoś do pogadania. Mieszkam w Gdyni. Mój mail: ivonnebest@gazeta.pl.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Iwona na Twoj adres mail nie moge wyslac wiadomosci napisz gg moj to 7281432
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój nr gg 5563415
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co mi tam, tez sie dopisze ;-) Moja najlepsza przyjaciolka daleko i smutno tak samej. Nie pracuje, mam 4-letniego synka i mieszkam w Gdyni. Przydalaby sie tak PRAWDZİWA przyjaciolka.
kelebek-1@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3843225 25letnia szalona gaduła z Gdańska :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka!
Ja niestety niemieszkam w trójmieście(mała wieś koło Pucka),ale tez szukam przyjaciółki(moja "prawdziwa" mnie troszke zawiodła ;()

Mam 21 miesięcznego synka i wspaniałego męza.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lileczka24@prokonto.pl
Jakby któraś była chętna pogadac ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hellow! Mam na imię Agnieszka i mam 23 lata. Mieszkam w Gdyni. Mam rodzinę(mieszkającą 450 km dalej),jakiś znajomych,studia,faceta,ale jednak czegoś mi brakuje. Czuję się samotna.I tak jak Wy poszukuje prawdziwej przyjaciółki,kogoś z kim mogłabym szczerze porozmawiać,wyjść na kawę czy cos w tym stylu.
Jeśli jest ktoś chętny na nową znajomość to moje namiary ice06@wp.pl lub gg 6373892
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do molli

mam 22 lata i jestem z połczyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurczę jaki odzew , jak morze :dPanie, może kawka ? w weekend?
Jestem z Gdyni.
fidofil@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez chetnie się zaprzyjaźnie ;)

Od pół roku w trojmiesice, jakoś mało znajomych i to mi doskwiera :D

20 lat, mieszkam z chłopakiem, studiuję.

Brak kolezanek, plotek, wspolnych zakupow, czy też wypadów gdzieś!
Studiuję zaocznie, więc czasu wolnego mam full ;)

Bardzo chetnie poznam osoby w podobnej sytuacji ;)

Jeśli też masz chlopaka i macie ochotę na wspolne piwko, czy tez zaprzyjaznienie się to tez fajnie ;) Oczywiscie bez podtekstow :D

moniaz90@o2.pl

A może jakies wpolne wakacje ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam.

znajdzie się ktoś z Łodzi. Mam 33 lata i 3 letniego synka, nie pracuje i chętnie bym poznała fajną dziewczynę w podobnym wieku.
atena29@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Was dziewczyny. Proponuję Wam organizowane spotkanie /musicie zebrać grupę około 10 dziewczyn/. Ja ze swojej strony oferuję mile spędzone 2 godziny, gdzie nauczę Was, jak wykonać prawidłowy makijaż. Zapewniam miejsce i wszelkie niezbędne kosmetyki i akcesoria.
Jeśli jesteście zainteresowane proszę o kontakt. tel 608 336 529 Iwona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej , tak samo jestem samotna , mam chlopaka od 2 lat , ale to nie to samo jak z kumpela . Chcialabym poznac jakos mila dziewczyne na piwo , impreze czy kawke , aby spokojnie porozmawiac , posmiac sie .Mam 18 lat , jestem z Gdyni . Czekam na odp:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej hej wszystkim !
Dopisuję się do poszukiwań...
Również jestem przyjezdna i brak mi bliskich osób.
Rodzina i przyjaciółki mieszkają w Krakowie, a ja w Gdyni.
Pierwszy wpis to prawdziwa sztuka, której ja (mam wrażenie) uczynic dobrze nie umiem. Bo jak się przedstawic ? Co napisac ? Jak nie popaśc w skrajności ? Tyle myśli stłoczonych w głowie, tyle słów chciałoby zaistniec...
To po kolei... jestem ciekawą świata i ludzi nieśmiałą gadułą, taką przed którą wszscy dają dyla, gdy tylko zauważą ją po drugiej stronie ulicy (bo a nuż przejdzie !). Mówię, mówię bez końca. Aż męczę tym siebie... ale jak ja to lubię !! Do tego jestem taka głupiomądra... zawsze na wszystko mam odpowiedź i to wg mojej własnej oceny - najgenialnielszą. Przynudzam, zanudzam i zamęczam... Chcę z tym walczyc. To będzie trudne, bo jestem neurotykiem (takim niemal typowym DDD). Od niemal trzech lat jestem mamą - i cóż z tego (ktoś powie), więc to jest najlepsze co może byc na świecie - przeglądac się w tych kochających bezwarunkowo oczach każdego dnia, widziec swoje ruchy i zachowania w powielonej karykaturze, słuchac swojego "matko boska" i uśmiechac się każdego dnia (nie bo tak wypada, trzeba, itd itp tylko dlatego, że uśmiech ciśnie się sam na usta)... heh żałuję, że zostałam tak późno mamą. Jestem już stara (nie obrażając nikogo ! własne odczucie !), a tak fajnie jest miec młodą mamę...
Jestem niepoprawną marzycielką, wciąż szukam ideałów i wierzę w ludzi. Miałam w życiu kilka ciężkich chwil do przeżycia (jak każdy z nas) i wyszłam z nich trochę obita, ale mocniejsza. Choc nie raz łzy ciekną po policzku staram się byc wierna sobie, swoim ideałom i nie iśc łatwą drogą. Bo jak powiedział ktoś bardzo mądry - trzeba od siebie wymagac, chocby inni nie wymagali...
Tyle tytułem wstępu.
Gdyby któraś z Was chciała podjąc to niełatwe wyzwanie...
podaję e-mail: 7Fasolka@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie Dziewczyny! Ja mieszkam w Ostrowie Wlkp, jestem w zwiazku, mam córkę w wieku szkolnym. Mam sporo czasu. Chętnie nawiążę kontakt z kimś, kogo życie nie oszczędziło. Nie chodzi o wylewania wzajemnych smutków tylko o zrozumienie. Nie jestem imprezowiczką, nie palę, piję czasem browarka z mężem i jest fajnie. Wygrałam walkę z rakiem, to mnie nauczyło innego spojrzenia na własne życie, na ludzi, ustaliło nowa hierarchię wartości. Nadal się leczę ale to juz tylko profilaktycznie. Wyglądam podobno normalnie i staram sie żyć normalnie, choć nie zawsze mi to wychodzi. Jeśli znajdzie się jakaś bratnia duszyczka skądkolwiek i jakiejkolwiek płci to proszę o maila. Czesem miałoby się ochotę pogadać z kimś a nie bardzo jest z kim, znajomi maja swoje sprawy, tych kilku koleżanek, które mam nie mogę ciągle eksploatować. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i czekam na maile :) graffiti314@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześc Dominika,
Ja tez szukam przyjaciółki choć wiem że to niełatwa sprawa. Ludzie są obłudni i zakłamani, ale trzeba próbowac - bo ja wierze zę na tym globie jest mnóstwo fajnych i wartosciowych ludzi tylko trzeba ich odszukać. Piszesz ,że jestes gaduła - no to mamy cos wspołnego - więc mam nadziieję, że nie będzie chwili ciszy jakbyśmy się spotkały:)
Ja jestem 10 lat starsza od ciebie - ale jeśłi ci to nie przeszkadza to chetnie cięc poznam.
Pozdrawiam ciepło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj Marzeno
Pozdrowienia od Marzeny z Gdyni,jak masz ochotę napisz...czekam na wiadomość...M.....mar65@interia.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny, też szukam przyjaciółki. Jestem wesołą, pozytywnie nastawioną 22-latką z Pruszcza Gd.
Czekam na maile paxi.fixi3@gmail.com

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny a może jakieś fajne 40 -tki szukają koleżanki ;przyjaciółki jeśli są takie i mają ochotę na spotkanie i pogaduchy przy kawie zapraszam,napiszcie.Ja mieszkam w Gdańsku mam 42 lata dzieci już prawie dorosłe i męża ze swoją pasją której ja raczej nie podzielam a więc często siedzę sama bo żadnej fajnej babeczki w pobliżu.Zachęcam ,napiszcie !!!!! anna68@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anna z twoim mailem jest coś nie tak, bo mi pokazuje że błąd:( Napisz do mnie kula99@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie żenada nie szuka się przyjaciół przez internet jakaś masakra. koleżankę owszem ale nie nadużywajcie słowa przyjaźń bo to coś wielkiego a nie głupie ploty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Do Molly
Jestem z Pucka , mam 30 lat, 8 letnia córkę i chętnie kogoś poznam -mieszkam tutaj od 3 lat moje gg 9660570
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja szukam nowych koleżanek do babskich spotkań i pogaduszek :-)

Obecnie mieszkam w Gdyni (przeprowadziłam się tu ze ze Szczecina), od kilkunastu dni mam 39 lat, dwójkę dzieci i wciąż zbyt mało koleżanek, które miałyby czas na babskie spotkania.
Mam wrażenie, że w tym wieku ;-) każdy ma już kogoś do babskich, koleżeńskich spotkań, więc problemem jest znalezienie ciekawych ludzi w mieście, w którym nie kończyło się żadnej szkoły i nie ma się aktywnego życia zawodowego poza domem, a to oznacza mało szans na trwałe przyjaźnie.
Szukam więc kogoś do wspólnej jazdy na rolkach, nauki salsy, wyjścia do kina czy na basen, by sobie na luzie poplotkować itp.
Najchętniej z Gdyni (ale niekoniecznie).

Kobietki! Jak będziecie mieć czas i natchnienie - piszcie!!!
Moje GG 33878544

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam propozycję:) Jestem wizażystką i prowadzę warsztaty wizażu w Gdyni w Centrum Kwiatkowskiego. Są one bezpłatne, sponsorem kosmetyków jest firma Oriflame. W czasie warsztatów wykonujemy sobie wzajemnie makijaż i zawsze można poznać kogoś fajnego!!! Jeżeli którąś z Was interesuje taka forma spędzenia wolnego czasu to zapraszam.:) Z racji ograniczonej ilości miejsc konieczna jest rezerwacja pod nr tel. 504-134-540. pozdrawiam Iwona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam, zamiesciłam juz osobny post ale na wypadek gdyby sie nikt nie dopisal, to moze tutaj ktos sie znajdzie, a konkretnie kumpela, ja mam 36 lat , maz ,dzieci brak,duzo wolnego czasu, od 2 miesiecy w gdansku,gdansk poludnie dla scislosci jak ktos ma sie ochote podaje gg iwona 5318338, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkie babki:)
Mam na imię Agnieszka, lat 29, mieszkam na osiedlu Olimp w Kowalach. Nie mam dzieci, tj. nie licząc mojego narzeczonego:) Wszystkie moje przyjaźnie nie były warte niczego, obecnie nie mam ani jednej "prawdziwej" przyjaciółki. Owszem, koleżanek troszkę jest, ale to za mało. Będzie mi bardzo miło poznać na forum wszystkie babki, które potrzebują pogadać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej agnieszka, odezwij sie do mnie na gg,mieszkamy blisko siebie, tez nie mam dzieci, wiec moze znajdziemy wiecej tematow wspolnych, iwona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczynki z :-) z Południa i z Olimpu. Miszkam niedaleko Was. Mam dzieci no ale czasami trzeba odpocząć od nich. W końcu mąż też musi wiedzieć co to rodzicielstwo. Odezwijcie się na gg 3743443
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaję swój numer gg: 326591 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy to jest dobre miejsce na znalezienie koleżanki, ale jako że ostatnio nic innego nie przychodzi mi do głowy, to spróbuję...
Mieszkam w Gdańsku, na Ujeścisku od 2 lat. To już nie te lata kiedy podchodziło się do innej dziewczynki i pytało jak masz na imię i tak zawiązywała się przyjaźń :)
Urodziłam się w Gdyni i tam też zostały wszystkie moje znajomości. Na początku starałam się je podtrzymać i jeździłam do Gdyni, niestety z Ujeściska to spory kawał drogi i jakoś tak wszystko umarło.
Mieszkam tutaj z chłopakiem, nie mam dzieci. Nie mam nawet psa...
Jeśli znajdzie się tu jakaś dziewczyna, która lubi spacery i miałaby ochotę na spotkanie to zapraszam.

szaramysz7@o2.pl

Hania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie trafiłam na ten wątek i pomyślałam, że też spróbuję nawiązać z kimś kontakt. Mieszkam od niedawna w Straszynie pod Gdańskiem. Przeprowadziłam się z Poznania, mam 35 lat, obecnie jestem w 6 m-cu ciąży, od listopada idę na L4 więc będę miała duuużo wolnego czasu. Dotychczas byłam bardzo aktywna zawodowo (hotelarstwo) i towarzysko ale przyjaciele zostali w Poznaniu a ja jestem otwarta na nowe znajomości. Byłoby mi miło spotkać się z dziewczyną/dziewczynami, które tak jak ja miały by ochotę na kino, teatr, spotkanie w kawiarni czy poprostu spacer.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt: jowiw@wp.pl
Joanna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga daj namiar na siebie bo nie wiem jak z Toba pisac....pozdrawiam Alka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chetnie cie poznam:) mam 22 lata, mieszkam z facetem ktory czesto wyjezdza za granice, mam troche kolezanek, ktore jednak maja za malo czasu, praca, szkola, dzieci, dlatego chcialabym poznac fajna dziewczyne do wspolnych wypadow na miasto i pogaduchy:p moj email prinsesa-89@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny,
mam 22 lata i też szukam przyjaciółki... mieszkam od niedawna w Pruszczu Gdańskim i nie mam tu zbyt wielu znajomych, a miło by było spotkać się z kimś przy kawce, pogadać o wszystkim i o niczym, wyskoczyć na zakupy... Ostatnio myślę też o zapisaniu się na jakiś fitness, aerobik a wiadomo że z kimś to zawsze raźniej :)
także piszcie dziewczyny na maila: paxi.fixi3@gmail.com
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Jestem z Gdyni, szukam przyjaciółki. Kogoś z kimś można gdzieś wyjść, pogadać. Mam 21 lat, studiuję, pracuję w weekendy, ale mimo to mam full wolnego czasu i marnuje go siedząc w domu..
piszcie :)
s.lu@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej! Co prawda ja mieszkam daleko od Ciebie bo az w Gdańsku ale chętnie bym wybrała się na fitness lub jogging, może udałoby nam się spotkać w połowie drogi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój mail ryndel.t@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też poszukuję koleżanki na spacerki z maluchem, ewentualnie bieganie od czasu do czasu lub rower, mieszkam na Oruni Górnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Tez szukam kolezanki z ktora mozna pogadac.Mam 2 dzieci,mlodsze ma 8 mies.Mieszkam w Gdansku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Tez przyłacze sie do akcji szukam koleżanki. Od niedawna mieszkam w Gdańsku. Mam 28 lat i 13 miesięcznego synka, pracuję. Miło by było sie z kims spotkać , wyskoczyć na kawke, do kina czy na fitness. I malemu przydało by sie inne towarzystwo niz rodzice czy opiekunka. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny z gdanska odezwijcie sie moze sie jakos spotkamy:)to moje gg34926815 piszcie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja w piątek ok. godz. 16 spotykam się w Gdańsku z dziewczyną z forum, jeśli są jakieś chętne to zapraszam :)
Zaznaczam, że mamy 25 l. i nie mamy dzieci, więc raczej nie nadajemy się na wspólne spacery z maluchami ale zawsze to coś :)
Pozdrawiam!

gg: 10290991
adriannas1986@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!

Tak siedzę i czytam Wasze odpowiedzi na Post,także chciałabym poznać jakąś fajną babeczkę.Mieszkam w Gdańsku,mam 2.5letnią córeczkę obecnie nie pracuje i bardzo chciałabym nawiązać nowe znajomości.W domu czuje się samotna,gdyż partner dużo pracuje.Może znajdzie się jakaś kumpelka na spacer,pogaduchy lub siłownie...Piszcie na maila olakrysztal@wp.pl
image

image

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/ticke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal czekam na info, czy są jakieś chętne na spotkanie w piątek, serdecznie zapraszam!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra, to teraz ja :D

Mam 28 lat, jestem mężatką, bezdzietną, pracuję, ale popołudnia i weekendy mam wolne. Mieszkam w Trójmieście od półtora roku, a od 2 m-cy w Gdańsku. Nie znam tu właściwie nikogo, a strasznie brakuje mi babskich pogaduch, wyjścia na kawkę, winko... piszcie na maila marlena.bialas@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :) mabi:)

Ja mieszkam w Gd od orku i mam małego synka, ale chętnie też nawiązałabym jakieś znajomości. Popołudniami mogłabym wyjść na jakieś babskie spotkanie przy kawie czy winku - narzeczony chętnie zajmie się małym:)
Mam 25 lat i też prawie nikogo tu nie znam - oprócz znajomych narzeczonego...:)
podaje maila w razie czego - amelek1@wp.pl
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witajcie ja podobnie jak niektóre z was przyjechałam do Gdańska 1,5 roku temu i niestety ale znajomych brakuje zwłaszcza kogoś do pogadania mam 35 lat synka 4 latka ,męża mieszkam na Ujeścisku teraz nie pracuje wiec mam troche czasu na ploteczki i inne babskie sprawy ... hexa1976r@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, także chętnie poznałabym jakąś fajną babeczkę :) Mam 21 lat, studiuję dziennie i mieszkam z Ukochanym , jednak wszystkie bliższe koleżanki porozjeżdżały się po świecie i trochę brak babskiej bratniej duszy. Zapraszam na pogaduchy gg 4472648
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać, że mieszkam w Gdyni -jednak (prawie)codziennie dojeżdżam do Gdańska na uczelnię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też niedawno zjechałam do Gdańska i wszyscy moi znajomi zostali w rodzimym miasteczku. Mam córkę 3-letnią. Nie znam tu nikogo a mój mąż jest teraz w delegacji i będzie tylko w niektóre weekendy. Mam 25 lat. Chętnie poznam osobę z olimpu, pd.gdańska żeby mieć do kogo się odezwać i wypić kawę bo z 3-latką to raczej nie bardzo ;) gg 3732606
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak od dłuższego czasu trafiam na ten wątek więc i ja napiszę :)
Mieszkam w Gdansku Wrzeszczu od ponad 2 lat z moim partnerem w czerwcu spodziewamy się córeczki. Obecnie jestem na L4 więc mam dużooooo czasu i chętnie bym się z kimś spotkała na kawę i pogaduszki a może trafi się jakaś mama z którą później będzie można pospacerować? Pozdrawiam i liczę, że się jakaś fajna babeczka odezwie :))
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja również mieszkam w Gdańsku od 1,5 roku i nie mam tu żadnych znajomych, ani rodziny poza rodziną męża. Obecnie jestem na L4, bo w czerwcu spodziewamy się dziecka, więc także mam wiele czasu i chętnie spotkałabym się na pogaduszki, spacer i wymianę informacji dotyczących stanu w którym sie znajduje :) Mój email: agaj.81@o2.pl Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to dolączam :)
Od tygodnia jestem mieszkanką Gdańska. Podobno mieszkam na Szadólkach :) przemieszczam sie w okolicach Rental Parku, nowootwartej Galerii Morskiej i Fashion House. Jeszcze dalej nie wyjechalam! :)
Moze znajdzie sie przewodniczka, ktora zapozna mnie z autochtoniczną ludnoscia i oprowadzi po okolicznych terenach? :) a moze ktoras jest tez samotna jak ja i razem podbijemy Szadólki?! ha ha! :)

Mam 30 lat, ale w duszy 20 :) nie mam dzieci. Jestem trenerem personalnym. Mam meza, ktory nawet w tej chwili jest w delegacji...:(

Moj mail: eve1979@poczta.onet.pl
Smialo piszcie, bez wzgledu na wiek!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej pati
odezwij sie na priv
gg nie uzywam
btch83@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja równiez od niedawna mieszkam w Gdańsku i szukam koleżanki do pogadania, na spacery itd. Mój email: agaj.81@o2.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja mam 41 tez brakuje mi kolezanki do pogadania, wypicia kawki, wyjcia na spacer jestem z dzielnicy Przymorze pozdrawiam moje gg 11051621
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
506652344 szukam koleżanki,przyjaciółki zadzwoń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jestem Asia, mam 34 lata i dwojke dzieci i dobrego meza. Jednak od dluzszego czasu jestem kura domowa. Tak czasem sie pouklada. Szukam bratniej duszy. Moze ktos sie odezwie.pzdr asia28.28@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, ja jestem 27-letnią mężatką z Gdyni. Dzieci nie mam.
Również chętnie poszerzę grono znajomych :)
Interesuję się głównie fotografią oraz psychologią.
Bardzo lubię jeździć na rowerze i na rolkach.
Zapraszam do rozmowy :)

Mail do mnie: gdynianka1984@wp.pl
Loreena McKennitt- The Old Ways :
http://www.youtube.com/watch?v=O7UV51HWacA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mam 24 lata i jestem mamą 5miesięcznej Magdusi. Chętnie poszerzę grono znajomych, mieszkam w Straszynie. Czekam na wiadomości na priv:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
ostatnio wprowadzilam się do Gdyni Chylonii, mieszkam z chlopakiem, ale ze względu na charakter jego pracy często wyjeżdza i zostaję na dlugi okres sama. Chętnie poznam jakąś milą osóbkę na wspólne spacery, wypady na zakupy, piwko i plotki :)

gg:1237873
mail: caryca1@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Madzia z powodu roznego grafiku mojego chlopa mam duzo czasu dla siebie i jest...nudno tez szukam zajecia ;] jestem upartym koziorozcem mam 18 lat . lubie gadac o wszystkim tylko musze miec rozmowce. potrawie sluchac ;]
myszamkc@gmail.com
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja jestem z Gdańska.25 lat i 1,5 rocznego synka...moje gg:4803891
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,

w lipcu kończę 20 lat. Jestem mężatką ( w październiku będzie 2 latka po ślubie) i mam córeczkę Olę, która 20 czerwca skończyła 7 miesięcy.
Tu, gdzie mieszkam nie mam znajomych. Od czasu do czasu ktoś wpadnie, ale to trochę mało;)

Jeśli chciałabyś nas poznać napisz proszę na adres: emilka4421@wp.pl
Dodam, że nie mieszkamy w Trójmieście:(

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez szukam kumpeli do pogadania przy kawie, wspolnych wypadow na fitness( moze mnie to zmotywuje), zakupow itp..
mam 33 lata, coreczki ktore maja 3 i 8 lat. Mieszkam we wladyslawowie jednak bardzo czesto jestem w trojmiescie..
ola@intermedia.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z Witomina.Mam 31 lat synek 3.Szukamy towarzystwa.Moje gg 2999021.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej nie ma tu nikogo z Przymorza? też jestem mamą prawie rocznej córeczki i nie mamy z kim chodzić na spacerki.Jest ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Również szukam nowych koleżanek/przyjaciółek do rozmów oraz popisania nie koniecznie z trójmiasta. Ja mam 23latka z Pruszcza Gdańskiego. Chętne koleżanki do rozmów zapraszam na moje gg 1122971 albo meila martylkaa@gmail.com Pozdrawiam :*
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 27 lat. Jestem z Zaspy. Szukam koleżanki do wspólnych spotkań, wypadów, rozmów itp. Mój mail: oelam@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja też szukam koleżanek :) Mieszkam na Przymorzu, mam 34 lata i 3letniego synka . Obecnie nie pracuję , więc mam czas :) seal77@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej jestem również z Władysławowa mam 28 lat i córeczkę 2 i pół letnią również szukam kupeli :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto sie pozna:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja się przyłączam,
mam 21 lat, synek prawie roczek, mieszkam wok. Chwaszczyna, chętnię się zaprzyjaznie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a co szukasz kolezanki jakiej fajnej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na spotkanie w miłym towarzystwie zawsze znajdę trochę czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej :) mieszkam w Osowej ;) więc 'rzut kamieniem' ;) Mama 23 lata i 1.5 roczną Córkę :) co myślisz o jakimś spacerze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Jak jeszcze masz ochotę z kims wyjść na spacer to się piszę. Co prawda nie mam dziecka ale z chęciom poznam koleżankę z Osowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć to mój mail odnośnie kumplowania karola.b.ska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć dziewczyny! Mieszkam w Rumi, mam 34lata. Przeprowadziłam się tu z Torunia i chętnie poznam nowych ludzi. Pozdrawiam kiedys_cie_znajde@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :)
Mam 25 lat i 1,5 miesięczną córeczkę. Od niedawna mieszkam w Gdańsku (Łostowice) i chętnie nawiążę nowe znajomości :)
(gwiazdka1987@gmail.com)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej :)
Mam 20 lat, studiuję i mieszkam w Gdyni. Chętnie nawiążę znajmość z jakąś kobitką.. Ponieważ ostatnio dopada mnie nuda i samotność. Narzeczony za granicą.
Landrynka93@onet.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey,
mam 33latka, jestem z Gdyni :) dwoje dzieci (11 i 3),szukam koleżanki/przyjaciółki na pogaduchy, plotki, wspólne wyjścia i wypady :) gg3232498
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja również szukam dobrej koleżanki z którą bym mogła sobie szczerze porozmawiać, jestem w związku mam już 3 córeczki mam 28 lat i jestem z Rumi,, niby powinnam się cieszyć ze mam faceta i dzieci, ale jednak brakuje mi przyjaciółki z która bym mogła porozmawiać, która mnie wysłucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Gdybyś miała ochote się spotkać,to daj znać.
Mieszkam w Bolszewie.

Pozdrawiam,
Kasia

kasia_d6@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj podaj swoj nr gg lub email pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

Mam na imię Magda, uwielbiam poznawać nowych ludzi, generalnie bardzo "stadny" ze mnie człowiek. Jak większość kobiet uwielbiam rozmowy, długie i na każdy temat. poznawanie nowych ludzi i ich ciekawych osobowości to moja pasja takie małe zboczenie zawodowe bo z zawodu jestem psychologiem, nie zajmuje się terapią a psychologia biznesu. kilka lat temu zachorowałam i moje życie uległo diametralnej zmianie. Zmuszona byłam dostosować całe swoje bycie do wymogów choroby. Bardzo ale to bardzo chętnie poznam ciekawych ludzi.
pozdrawiam
Magda gg 765515
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
od niedawna mieszkam w Gdyni i szukam tu jakiegos towarzystwa. Na zwyczajne wyjścia, plotki itp.
Mam 33 lata, singielka bez zobowiązań.
nikita71080@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heja, Pati 22 :) KOZIOROZEC :D pozywywnie zakręcony haha aczkowiek na początku dośc nieśmiały..yyy?.. no czasem tak bywa, mam synka 4lata, jestem bullomaniakiem ( uwielbiam psy TTB) :) ogólnie zwierzeta i wiele wiele innych, p.kwiatkowska13@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod koniec marca zamieszkam w Sopocie z córcia i mężem który wyjeżdża. Mam 26 lat. Może jest jakaś mama która nudzi się w domu i wybrałaby się z nami na spacer ze swoja pociechą? Dodatkowo mój 5-latek idzie obowiązkowo do przedszkola także zasięgnełabym opinii. monia_k191@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz moze psa, czy tylko lubisz psy? jestem chętna na jakies spacery i plotki, jak sie zrobi cieplej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam psa, kota chomika małe zooo :) he he pies ast :) a ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tez psa typu Ast
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a lubisz bara bara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zniechęciła mnie Twój opis :)))

może nawiążemy kontakt ? sara_sko@poczta.onet.pl

pozdrawiam ciepło :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za spotkaniem w większej grupie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem z Gdyni, lat 27, plec zenska;)obecnie przebywam za granica przyjezdzam do polski nawakacje w lipcu szukam jakis fajnych kolezanek (kolegow nie wykluczam) do wspolnych wypadow,imprez,ognisk,plotek,spacerow po plazy itp.Moga byc osoby z Rumii,Redy,Pucka,Władka i okolic dostosuje sie jestem szalona;)Pozdrawiam moj mail truskawagdynia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajny wątek.

A udało się już jakieś spotkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekawa, czy coś się udało:)

Może jakieś kolejne spotkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie bym sie spotkala z nowymi kolezankami, najlepiej w Gdansku. :-) Ktos reflektuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
komu pasuje dzisiaj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam 35 lat i "prawie" odchowane dzieci. Szukam koleżanki do rozmów, spacerów, wspólnych zakupów szczególnie kosmetycznych. Szczególnie uwielbiam podróżować po Polsce i zagranicą - byłam w 20 krajach. ksantypa@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Hejka,

jestem z Gdańska, mam 26 lat, 4 letniego synka. Na co dzień pracuję ale brakuje mi osoby z którą mogłabym wyskoczyć na spacer czy na piwko i z którą mogłabym szczerze porozmawiać.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja jeszcze nie mieszkam w Trojmiescie, ale w polowie Kwietnia zamieszkam w Gdasnku. Mam dwojke dzieci - corka prawie 6 lat i synek roczek. Jesli jakas mamusia mialaby ochote na spotkanie, to ja chetnie. Jesli ktoras ma dziecko w podobym wieku do mojej corki, to jeszcze lepiej, bo wiem, ze jej bedzie bardzo ciezko bez kolezanek i kolegow.
Prosze pisac jesli ktoras mama ma ochote na spotkanie niedlugo:):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja szukam przyjaciolki mam 36 lat pracuje poza gdanskiem i ciezko mi znalezc tu kolezanke dzieci niestety nie posiadam , lecze sie z tego powodu ale szanse sa bardzo slabe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hey. Tylko pracujesz poza Gdańskiem, czy także mieszkasz poza nim?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej neta, mam 34 lata i podobny problem z dziećmi, a właściwie z ich brakiem. Odezwij się arrnica@poczta.fm :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dzieci w podobnym wieku :). Dodatkowo organizuję ćwieczenia dla mam z dziećmi może jesteś zainteresowana - spotkaniem prywatnym albo ćwiczeniami proszę o kontakt klub-mamy@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej szukasz? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie masz swoich znajomych? Trochę to dziwne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

hello dlaczego dziwne ? Ja straciłam koleżankę ;( spotykam się z innymi , ale też chętnie poznałabym nową kolezankę. pozdrawiam

myszak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka Myszak, skąd jesteś? Ja mieszkam w Gdańsku i również chętnie poznałabym nową koleżankę.

Mój mail: evcia.p@wp.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukanie przyjaciółki na forum to chyba jakiś akt depresyjny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Raczej tak wychodzi w zyciu.Ja na przykład za bardzo zaangazowalam sie w zwiazek jedyna przyjazn mi sie dawno temu rozpadla okazala nic nie warta i brak bliskiej koleżanki.:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja przyznam, że kilkakrotnie miałam tak, że przyjaźń się rozpadała. Teraz patrzę na to trochę inaczej. To były znajomości nazywane przyjaźnią. Tak jest bo niby chcemy takiej pełnej przyjaźni a często jest tak, że się spinamy przy drugiej osobie, choć ją lubimy to nie otwieramy się do końca. Mi bardzo w tym pomogła poradnia online. Mi jest tak łatwiej szczerze wygadać się osobie, która mnie nie widzi, ocenia na chłodno. Mia wszelka blokada. Szczerze doradza. Szczerze mogę polecić taką formę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj. Mam tak samo. Wyjątkowo doskwiera mi samotność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję, że uda się nawiązać wiele przyjaźni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy poznałeś kogoś? Ja jeszcze podsuwam pod myśl takie ogłoszenia https://www.boonga.pl można tu poznać kogoś kto jest konkretniej zainteresowany jakimś spotkaniem w wiadomym celu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

do góry