Widok

Szukam znajomych

Hej skoczyła mi 30tka. Wszystkie kolezanki już kogoś tam mają a ja jestem singielka. W związku z tym, szukam kolezanki z którą można czasem wyjść do kina, teatru na miasto. Pogadać o problemach. Jestem dosc nieśmiała na początek, cierpię na fobię społeczną ale właśnie tak staram. Się walczyc ze zmarnowaniem reszty życia.

Jeśli jest tu ktoś, komu tak jak mnie z różnych przyczyn doskwiera samotność to może, możemy wspólnie przez to przejsc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć Atka :)
Chciałabym Cię zaprosić do nowej grupy na facebooku. Grupa jest stworzona dla kobiet takich jak ty, poszukujących koleżanki z którą można gdzieś wyskoczyć :) Grupa nazywa się Girl's power (Trójmiasto).
Zapraszam :)
Monika (też 30letnia singielka ;) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

podaj email do siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

princesshitomi@wp.pl

Wiem, że cudacznego mam maila :)
Założyłam go, w czasie mojej fascynacji Japonią :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Atka chętnie do Ciebie napisze. Podaj maila lub jak wolisz sama się odezwij : agatagov@onet.eu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Atka.
Wydaje mi sie że mamy podobną sytuację. Ja mam 28 lat.
Daj jakiś kontakt do siebie. Lub wyślij e-mail :) gucia3108@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Zarabianie? (5 odpowiedzi)

Poniżej przedstawiam szczegóły dotyczące pracy, której ofertę dostała moja nastoletnia córka....

Pomocy!!! Czy biżuteria to dobry prezent na święta? (17 odpowiedzi)

Na pomoc! Czy coś z biżuterii będzie dobrym prezentem pod choinkę dla dziewczyny? Jakaś broszka,...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

do góry